Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć po co grzać lusterka z tylną szybą??? bo to chyba traci sens gdyż w wielu sytuacjach potrzeba zagrzać tylko uszka...

kto co lubi ty możesz grzać osobno:)

masz grzane lustra??

Mam oryginalne ale przerobiłem wstawiając przekaźniczek. Mam pod przyciskiem, pełna kontrola i grzeją kiedy ja chce i kiedy tego potrzeba.
Opublikowano

Świetny opis u mnie od roku wszystko śmiga. Polecam!!! W zime wręcz niezbędnik

Opublikowano

Góral super opis moda, bialasa grubaska od razu zlokalizowałem..uszy cieplutkie... :kox: :kox:

cena butelki mojej skoczyla o 1k ojro :polew:. .

Opublikowano
  • Autor

Góral super opis moda, bialasa grubaska od razu zlokalizowałem..uszy cieplutkie... :kox: :kox:

cena butelki mojej skoczyla o 1k ojro :polew:. .

:polew: :polew: :good: :good:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

Opublikowano

przeczytałem ten watek i pomyślalem sobie zrobie lusterka podgrzewane. niedawno kupiłem audi a4 .zdjąłem wkładke lewego lusterka ( te wieksze) i okazalo sie ze kabelki sa wypuszczone do wkładki i wcisniete w wtyczki ktorych tereaz nie da rady wyjac. prąd do tej wkładki nie dochodzi, na tomiast prawe lusterko ( te mniejsze) tez ma dwa takie sane przewody lecz nie wchodza w wkładne a w te miejsca gdzie kabel zielony i czarny w lewym lusterku. w skrócie musze kupić maty grzewcze i zrobic te instalcje jak w pierwszym poście jest opisane ? załączam fotki obydwu lusterek. http://img201.imageshack.us/g/snc00634.jpg/

Opublikowano
  • Autor

popsikaj wd-40 i podważ śrubokrętem na pewno zejdą, jak już się uporasz przetestuj matę podpinając bezpośrednio do aku jeśli greje duże lustro masz z głowy, do małego lustra mata gd8, co do instalacji jeżeli faktycznie nie ma prądu trzeba ja wyreać. :wink4:

Opublikowano

a mam jeszcze jedno pytanie. opisane jest podłączenie wiekszego lusterka. czy podłączenie małego ogranicza sie tylko do rozebranie boku drzwi i wpięcia sie w kostke?

Opublikowano
  • Autor

analogicznie jak z dużym jesli nie ma instalacji trzeba ja poprowadzić

Opublikowano

ja postanowiłem kupić grzane wkłady. w poprzednich wokół porobiły sie rude ( zacieki), cena 40 zł za sztuke.instalacja już puszczona pozostało tylko podpiąc sie do masy i "białego grubaska". zobaczymy czy zadziała.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ja postanowiłem kupić grzane wkłady. w poprzednich wokół porobiły sie rude ( zacieki), cena 40 zł za sztuke.instalacja już puszczona pozostało tylko podpiąc sie do masy i "białego grubaska". zobaczymy czy zadziała.

na pewno za działa u mnie też są zacieki ale zostawiłem stare[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:32_________________________________________________minął już rok i czas na podsumowanie mat i luster grzanych, a więc maty gb8 i gb10 sprawują się rewelacyjnie wszystko grzeje, lustra przyklejone na taśmie dwustronnej po dziś siedzą jak przyspawane. Tak że kto nie ma grzanych uszów zapraszam do rezania bo warto bo mrozy nie odpuszczają :good:

Opublikowano

ja też polecam te maty grzewcze. sprawują się świetnie. super grzeją dobrze że uporałem sie z założeniem grzaniem lusterek tuż przed zimą :-P.też polecam wszystkim nie ogrzanym o montaż grzanców.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a ja kupilem maty... kabelki.. sciagam lusterko a tu podgrzewane lusterko po kluczyku... :shocked::wallbash:

nie sprawdziłem wczesniej.. prad dochodzi ale mata nie nagrzewa sie.. podlaczylem pod kable maty ktore kupilem i odrazu zaczelo grzac...

sprawdze jeszce te maty przy akumulatorze..[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 13:05_________________________________________________eh wymienilem maty.. grzalem je suszarka zeby odciac i jakos poszlo.. teraz tylko przerezac to na grzanie szyby i bedzie ok

Opublikowano

Orientuje się ktoś może jak rozpoznać wersję zasilania / włączania mat: po stacyjce, po szybie, czy ew. jest termostat?

Jest jakiś sposób na rozpoznanie?

[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 14:21_________________________________________________

Może mi ktoś powiedzieć po co grzać lusterka z tylną szybą??? bo to chyba traci sens gdyż w wielu sytuacjach potrzeba zagrzać tylko uszka...

kto co lubi ty możesz grzać osobno:)

masz grzane lustra??

Mam oryginalne ale przerobiłem wstawiając przekaźniczek. Mam pod przyciskiem, pełna kontrola i grzeją kiedy ja chce i kiedy tego potrzeba.

Kolego,

Możesz zapodać jakąś instrukcje takiego rozwiązania? Dla mnie byłoby to najlepsze- oddzielny włącznik i po sprawie. Jest też opcja uruchomienia takiego obwodu i w nim termostat. Lustra grzeją tylko ponizej jakiejś tam temp..

Porobisz jakies foty i instrukcje krok po kroku?

pozdro

Opublikowano

Wyśledziłem plusa który idzie do luster przed bezpiecznikami odciąłem. Podpiąłem plusa od włącznika do szyb i po włączniku idzie tam gdzie szedł plus do luster.

Więcej szczegółów proszę na gg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam nie znam sie na tym i nie chce czegos popsuc. Jest ktos w okolicach lipno torun sierpc plock wloclawek kto moglby zalozyc mi takie podgrzewacze auto ma el. lusterka tdi 2000 rok[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________Czy takie maty beda pasowaly ?

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-8s-12v-i1520868223.html

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1520868167.html

Opublikowano

ja mam takie i jest oki

Opublikowano
  • Autor

Witam nie znam sie na tym i nie chce czegos popsuc. Jest ktos w okolicach lipno torun sierpc plock wloclawek kto moglby zalozyc mi takie podgrzewacze auto ma el. lusterka tdi 2000 rok[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________Czy takie maty beda pasowaly ?

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-8s-12v-i1520868223.html

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1520868167.html

ja też mam takie i grzeją rewelacja

Opublikowano

Również mam i grzeją :good:

Tylko trzeba pamiętać by nie były włączone cały czas bo wtedy szybko się spalą.

Opublikowano

Bardzo pomocny opis :good: W weekend zamontowałem maty i już był nawet pierwszy test bo rankiem jest jeszcze u mnie lekki szron i po 2 minutkach ładnie cały odpuścił.

:notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo pomocny opis :good: W weekend zamontowałem maty i już był nawet pierwszy test bo rankiem jest jeszcze u mnie lekki szron i po 2 minutkach ładnie cały odpuścił.

:notworthy:

bardzo cieszy i niech służy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.