Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który zestaw kluczy polecacie ?


stempel72

Rekomendowane odpowiedzi

co powiecie koledzy na temat tych kluczy, z przeznaczeniem raczej do domowego użytku

http://www.allegro.pl/item796374992_coval_zestaw_komplet_narzedziowy_72_szt_super_cen.html

Myślę, że rączka na tych grzechotkach rozpuści Ci się szybciej niż myślisz :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie koledzy na temat tych kluczy, z przeznaczeniem raczej do domowego użytku

http://www.allegro.pl/item796374992_coval_zestaw_komplet_narzedziowy_72_szt_super_cen.html

Myślę, że rączka na tych grzechotkach rozpuści Ci się szybciej niż myślisz :naughty::wink4:

ja mam podobny zestaw kluczy tej firmy i zlego slowa nie dam powiedziec... natomiast te z pierwszego linku zajezdzaja mi chinszczyzna... tylko ze ja za swoj zestaw zaplacilem 200zł. :wink4: jeszcze nie widzialem klucza firmy coval polamanego albo pogietego. Polecam ta firme :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny zestaw kluczy tej firmy i zlego slowa nie dam powiedziec...

Każdy chwali swoje ;) Mi klucze z gumowaną rączką nie przetrzymywały próby chemii :decayed:

Wszystko zależy co się robi i jak się robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten pierwszy zestaw Mannesmanna i jest bardzo dobry :good: :good: :good: :good: :good:

ostatnio odkrecalem największa grzechotką (1/2'') i 3 metrową rurą tylne resory piórowe w iveco

spokojnie wytrzymała a Stanley sie rozp......ł

oczywiście takie marki jak Proxxon, Gedore, Belzer, Bahco, Carolus, Knipex itd itp, to pierwsza liga ale bardzo kosztowna

na warunki warsztatowe klucze Mannesmanna sa mocne i trwałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley sie rozp......ł

Stanley, to też porządna marka, z tym , że problem z nim taki jak z Castrolem.

Więcej na rynku podróbek niż oryginału :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie sie ze nie ktore grzechotki strzelaja jak ktos stosuje je do mocno zapieczonych srub z przedluzeniem o rurke do tego sa w zestawach inne rzeczy nie grzechotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley był ori od przedstawiciela firmy na Polske

przeznaczony był do testów, nie przeżył...... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zestaw jak w pierwszym linku i moge go swiadomie polecic kazdemu. Podlanczalem te koncowki takze do klucza do kol na powietrze i nic- sladu nie zostawil.

Raz kumpel mial rozkreconego imbusa w koleczko, wziolem torxa z zestawu i konkretny mlot i wbilem go w srube. Na torxie nawet sladu nie zostalo... Do dzisiaj nie wiem ktory to byl.

Pozatym PROXXON-a tez polecam- reszty nie znam, ale te firmy mi wystarcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w dobrym dziale naskrobałem.

Nie wiem jaki zestaw kluczy kupić do babrania się z autem. Ma służyć uniwersalnie do wielu zastosowań, nie tylko Audi i ma być mocny. Grzechotki made in china 5 minut i nima to łamia mi się w palcach :)

Znalazłem na Alledrogo coś takiego:

http://www.allegro.pl/item814123315_xxl_215_kluczy_profesjonalny_najwiekszy_mannesman.html

http://www.allegro.pl/item800843899_klucze_nasadowe_180_el_zestaw_kluczy_fvat_hit.html

Jakie Wasze zdanie na temat tych gratów ? A może polecicie coś innego ?

Ani jedne ani drugie. Kup sobie albo Coval albo Yato za połowę ceny. Mannesman jakoś mi nie podchodzi. Kupiłem kiedyś kpl bitó i są badziewne. Zero precyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie narzędzia jak SATA - "Czip Fus" ich używa :) Może jakiegoś Mopara sklece :slina:

http://www.allegro.pl/item808583947_sata_zestaw_150cz_kluczy_nasadowych_i_plaskich.html

:kox: :kox:

Szkoda, że tylko 3 płaskie z grzechotką jak za taką kasę :disgust:

To samo z odkuwanymi/udarowymi nasadkami .

Lepiej by się opłacało Bete na części kupic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez używam kpl. covala i jestem bardzo zadowolony. I był to jakiś średni kpl ok 130-150zł a nie ze grubą kase gigantyczny kpl. z czego się nie skorzysta. Polecam też podstawowe rozmiary płasko-oczkowych kluczy covala oraz te powszechne rozmiary jako grzechotki oczkowe są mega wygodne.

Aha za***iście jako przedłużka sprawuje się ori klucz do kół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez używam kpl. covala i jestem bardzo zadowolony. I był to jakiś średni kpl ok 130-150zł a nie ze grubą kase gigantyczny kpl. z czego się nie skorzysta. Polecam też podstawowe rozmiary płasko-oczkowych kluczy covala oraz te powszechne rozmiary jako grzechotki oczkowe są mega wygodne.

Aha za***iście jako przedłużka sprawuje się ori klucz do kół ;)

o torx-ach zapomniałes napisac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez używam kpl. covala i jestem bardzo zadowolony. I był to jakiś średni kpl ok 130-150zł a nie ze grubą kase gigantyczny kpl. z czego się nie skorzysta. Polecam też podstawowe rozmiary płasko-oczkowych kluczy covala oraz te powszechne rozmiary jako grzechotki oczkowe są mega wygodne.

Aha za***iście jako przedłużka sprawuje się ori klucz do kół ;)

o torx-ach zapomniałes napisac....

Wcale nie bo siedzą w tym komplecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez używam kpl. covala i jestem bardzo zadowolony. I był to jakiś średni kpl ok 130-150zł a nie ze grubą kase gigantyczny kpl. z czego się nie skorzysta. Polecam też podstawowe rozmiary płasko-oczkowych kluczy covala oraz te powszechne rozmiary jako grzechotki oczkowe są mega wygodne.

Aha za***iście jako przedłużka sprawuje się ori klucz do kół ;)

ja wlasnie korzystam w takiego zestawu i jestem bardzo zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...