Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

nie, ale też chodzi mi po głowie pewien pomysł :naughty:

tylko boje się tego ruszać bo wszystko jak z fabryki, czyste i spasowane, a znając moje szczęście to coś się mocno poyebie przy demontażu :decayed:

Ja u siebie zdejmowałem sufit i ujebałem 3 zatrzaski.. Teraz mi wszystko ćwierka jakby mi się kurfa kanarki lęgły pod kanapą :wallbash:

Trza robić sufit bo za jasno w aucie to nie może być :naughty:

nie, ale też chodzi mi po głowie pewien pomysł :naughty:

tylko boje się tego ruszać bo wszystko jak z fabryki, czyste i spasowane, a znając moje szczęście to coś się mocno poyebie przy demontażu :decayed:

jakbyś pociągnął sufit i bre z jednego materiału to by sie fajnie komponowało :naughty:, no ale wtedy bra tylko na specjalne okazje :decayed:

Taaaaaa.. pupa tak Wam powiem :tongue4: Taka bra to była by funkcjonalna na postoju :D

no i głównie o to by chodziło :decayed:

Mi sie udało sciągnąć sufit w całośći :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie też udało jak miałem B5 :decayed:

A teraz mam C5 i misie nie udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zdejmowałem sufit i ujebałem 3 zatrzaski.. Teraz mi wszystko ćwierka jakby mi się kurfa kanarki lęgły pod kanapą :wallbash:

Trza robić sufit bo za jasno w aucie to nie może być :naughty:

no i właśnie, a dodatkowo wnętrze mocno dostaje po doopie przez gwint i niski profil... sufit mi na łeb spadnie i tyle z tego będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprzedaj albo oddaj gwinta potrzebującym :D

ni uja :cool1:

żeby nie było, że się nic nie dzieje...

biedrony dostały dzisiaj zimówki Pirelli SnowSport, komplet wyszedł śmieszną kasę a kilka sezonów się objeździ :)

dscn0878e.jpg

z showcarshine.pl przyleciał mały zestaw do szyb, na jesień jak znalazł :kox:

dodatkowo wytargałem tester CHEMICAL GUYS STRIPPER SCENT - to będzie obowiązkowa pozycja przy następnych zakupach :kox:

20111006161.jpg

poza tym trochę ją doładowałem i się suka położyła na brzuchu, a jazda bez większych problemów, więc tak będzie wyglądała na wiosnę :kox:

dscf2807m.jpg

dscf2812d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Misiek... ile kosztują te aplikatory z Megsa ? Bo ja kupiłem podobne w Kauflandzie za 2 zł :D

Co do auta..jakbym wygrał w lotka to pomalowałbym Ci te fele na czerwono :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić ale jeśli model tych zimówek to 210, to lipa są te oponki i na dodatek głośne :thumbdown: Jak kółka odpicujesz to będzie lux :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Misiek... ile kosztują te aplikatory z Megsa ? Bo ja kupiłem podobne w Kauflandzie za 2 zł :D

Co do auta..jakbym wygrał w lotka to pomalowałbym Ci te fele na czerwono :decayed:

7,50zł ale są nie do zayebania, 2 lata używania z różnymi specyfikami i praktycznie zero zużycia :good:

co do kółek to nie ma co robić kopii wujka Mrogala, trza być oryginalnym :naughty: ...myślę o fiolecie :przebiegly:

co Ty masz na tej masce :sick3: :sick3: :sick3:

stanik :kox:

Też myśle o tych felgach na zime :naughty: jest tego tak sporo że i zapas będzie :naughty:

biedrony są świetne :kox:

mono są przehuje :naughty:

mono też :kox:

Nie chcę Cię martwić ale jeśli model tych zimówek to 210, to lipa są te oponki i na dodatek głośne :thumbdown: Jak kółka odpicujesz to będzie lux :kox:

koniec '09... nie strasz ;(

Biedrony też niczego sobie, i pod 320mm wejdą podobno :naughty:

nie wiem, ważne że 312 wejdą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już taki jeden który starał się mrogaliska kopię zrobić, źle się to dla niego skończyło :decayed:

Wzorowanie się na mrogalu to jak kupowanie carbonów z Raggamanowej viagry :decayed: :>

Tylko poler :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec '09... nie strasz

W tamtym roku okazyjnie kupiłem komplet 7mm 2009 rok. Po tygodniu zmieniałem je bo nie dało się jeździć. Głośność jeszcze by może uszła w końcu to zimówka ale ja w zakręt bałem się szybciej wejść bo od razu czułem że lecę bokiem. Albo po prostu za szybko jeżdżę :decayed: Ale później kupiłem okazyjnie UG7+ i całkiem inna bajka :kox:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:29_________________________________________________A mono to widzę w polerce tylko środki bym zrobił jakieś fioletowe albo coś :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już taki jeden który starał się mrogaliska kopię zrobić, źle się to dla niego skończyło :decayed:

Wzorowanie się na mrogalu to jak kupowanie carbonów z viagry :decayed: :>

Tylko poler :good:

fatum :decayed:

poler, poler, a fiolet we wnękach :cool1:

koniec '09... nie strasz

W tamtym roku okazyjnie kupiłem komplet 7mm 2009 rok. Po tygodniu zmieniałem je bo nie dało się jeździć. Głośność jeszcze by może uszła w końcu to zimówka ale ja w zakręt bałem się szybciej wejść bo od razu czułem że lecę bokiem. Albo po prostu za szybko jeżdżę :decayed: Ale później kupiłem okazyjnie UG7+ i całkiem inna bajka :kox:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:29_________________________________________________A mono to widzę w polerce tylko środki bym zrobił jakieś fioletowe albo coś :naughty:

to mnie nie pocieszyłeś :confused4:

pewnie nie wcześniej niż za miesiąc wylądują na aucie, będziem testować :cool1:

muszę sobie zrobić kilka VT z różnymi kolorami wnęk felg i dodatków, na razie faworytem jest fiolet :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kółek to nie ma co robić kopii wujka Mrogala, trza być oryginalnym :naughty: ...myślę o fiolecie :przebiegly:

rob czerwone :decayed: fiolet bedzie za ciemny i je pomniejszy, wujek mrogal na nowy sezon ma nowy kolor w glowie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kółek to nie ma co robić kopii wujka Mrogala, trza być oryginalnym :naughty: ...myślę o fiolecie :przebiegly:

rob czerwone :decayed: fiolet bedzie za ciemny i je pomniejszy, wujek mrogal na nowy sezon ma nowy kolor w glowie :gwizdanie:

wnęki wujek, wnęki :cool1:

Jechaj je na ciemny fiolet :kox:

trimis42.jpg

ze srebrnym fajne połaczenie :kox:

myślałem raczej o czymś takim :naughty:

DSC_03111.jpg

DSC_0297.jpg

Dopisany: 06 Październik 2011, 19:44_________________________________________________

aaa no i z nowych rzeczy... od jakiegoś czasu drażniły mnie spadki mocy (czasem nawet szarpnięcia) przy pełnym bucie powyżej 3tys obr :kwasny:

miałem cichą nadzieję że to pompa mówi papa :decayed: ale skończyło się na wymianie filtra paliwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak były szarpnięcia to przepływka sie kończyła, a filtr lepsze spustoszenie robił :gwizdanie: cały czas błąd czujnika tempertaury paliwa :shocked: wymieniłem filtr paliwa jak ręką odjął, aż rogal sie dziwił że filtr mógł powodować tego typu problemy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...