Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

żeby nie było że się nic nie dzieje, powoli dorzucam bajery do wnętrza:naughty:

-i tak oto wpadł emulator zmieniarki, fajna sprawa bo obsługuje karty pamięci, pendrive i AUX-in, sterowanie z poziomu radia

szkoda tylko że stary poczciwy concert nie ma CD-text'u:kwasny:

20121205_162705_zpsc1a0faf4.jpg

20121205_162643_zps79d5d7d5.jpg

20121206_173656_zps56cc55fb.jpg

20121214_144159_zps34478096.jpg

20121214_144148_zpsca38fc3a.jpg

-interfejs OBD bluetooth, bajer do podłączenia smartfona:kox:

temp w dolocie, ciśnienie doładowania, wartości przepływki, czasy 0-100km/h, czasy na 400m itd - wszystko na ekranie telefonu

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torque&hl=pl

20121214_144331_zpsc50cb013.jpg

IElU7AcmrAvI8yDW1YEPVrDfxuizWKSLkUtWyIDaZScE2jwlDvxyKG2z2PD5yu1jEgHkd4cH3xiiCGXddoS27UAB_lTLO2FwYFPz35j7ZA96TMi8y3kC3c-5kVNZwyLNYrZ5k

-no i manetka tempomatu, zrobi się trochę cieplej to wpadnie do auta:wink:

20121214_150043_zps064b8f45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ile kosztował Cie ten emulator? Bo sam myślę o czymś takim bo fajny gadżet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał sprawdź ten programik czy wskazuje to samo co na normalnym vagu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ile kosztował Cie ten emulator? Bo sam myślę o czymś takim bo fajny gadżet :decayed:

50-60pln nie pamiętam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia inna rzecz:grin:

Czy climatronic podszedłby do a3 8l fl:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał sprawdź ten programik czy wskazuje to samo co na normalnym vagu:wink:

jeszcze się nie bawiłem tym, sprawdziłem tylko czy się łączy i czy działa:wink:

powinien wskazywać dokładnie to samo co vag, bo przecież odczytuje info po ODB - bajer bo wiadomo że nie będę z tym jeździł non-stop, ale do sprawdzenia co jakiś czas parametrów powinien się nadać:naughty:

Buba to już chyba testował:whistling:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Mnie zastanawia inna rzecz:grin:

Czy climatronic podszedłby do a3 8l fl:decayed:

a nie łatwiej zamontować ori z a3?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ile kosztował Cie ten emulator? Bo sam myślę o czymś takim bo fajny gadżet :decayed:

50-60pln nie pamiętam:wink:

gdzie Ty go dorwałeś za taka kasę ?:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ELM 327" na allegrze i masz kilkanaście stron:wink:

on pytał o emulator:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozkowi chodziło o emulator zmieniarki:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin:

koorfa sorry panowie:doh: leże chory od kilku dni, wszystko wolniej do mnie dociera:decayed:

emulator oczywiście 250pln na allegrze:wink:

ale jest na forum kolega który tym handluje, znalazłem go już po tym jak kliknąłem aukcję, jak znajdę to Ci Jozek podrzucę nicka na pw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi też możesz podrzucić bo na rns-e narazie mnie nie stać a przerzucanie cd jest męczące:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że się nic nie dzieje, powoli dorzucam bajery do wnętrza:naughty:

-i tak oto wpadł emulator zmieniarki, fajna sprawa bo obsługuje karty pamięci, pendrive i AUX-in, sterowanie z poziomu radia

szkoda tylko że stary poczciwy concert nie ma CD-text'u:kwasny:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/mody/20121214_144159_zps34478096.jpg

bardzo ładnie prezentuje się ta konsola 1din, aż mi sie odechciało 2din:decayed: jaka jakość z tego emulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że nie tylko mi się podoba:decayed:

Pytasz o jakość wykonania? To zwykłe czarne pudełeczko wielkości paczki fajek, 4 złącza, kabel i tyle - żadnej filozofii:wink:

Jeśli chodzi o jakość dźwięku to wydaje mi się że jest minimalnie gorszy niż z CD, ale biorąc pod uwagę szumy powietrza, opon, odgłos silnika itd to skutecznie niwelują różnicę.

Jakby ktoś się zdecydował to sprawdźcie najpierw kostkę mini iso w aucie, jeśli nie jest 3-kolorowa to nie da się jej podzielić i trzeba będzie dokupić taką przejściówkę

cd-adapter.011.jpg

Można też, tak jak ja, przełożyć piny do ori kostki, ale więcej z tym zabawy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że nie tylko mi się podoba:decayed:

Pytasz o jakość wykonania? To zwykłe czarne pudełeczko wielkości paczki fajek, 4 złącza, kabel i tyle - żadnej filozofii:wink:

Jeśli chodzi o jakość dźwięku to wydaje mi się że jest minimalnie gorszy niż z CD, ale biorąc pod uwagę szumy powietrza, opon, odgłos silnika itd to skutecznie niwelują różnicę.

Jakby ktoś się zdecydował to sprawdźcie najpierw kostkę mini iso w aucie, jeśli nie jest 3-kolorowa to nie da się jej podzielić i trzeba będzie dokupić taką przejściówkę

http://foto.glosniki.co/ZRS/cd-adapter.011.jpg

Można też, tak jak ja, przełożyć piny do ori kostki, ale więcej z tym zabawy:wink:

kolega ma w a3(2006r) własnie takie radio, to gra nieziemsko, jeszcze musiał bym coś dokupic pod wzmacniacz:

2826386291

wiem, że concert od a3 bez rzeźby nie podejdzie, od czego jest najbardziej kompatybilny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...