Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX

Jaki kolor dekorów??? 58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

z tych pakietów tuningowych jedynie przedni zderzak caractere jako tako wygląda, pozostałe jakoś nie przypadają mi do gustu :thumbdown:

Opublikowano

Maniusiek niezłą miałeś tą b6 widzę, skąd zmiana na Paska ???

a tak jakoś na chwile wyszło, żona mi dziamgała że więcej siedzę z autem niż z nią i stąd rozstanie z Audi, ale jak wiadomo "Stara miłość nie rdzewieje" po pasku będzie ............ale już A6

Opublikowano
  • Autor

Maniusiek niezłą miałeś tą b6 widzę, skąd zmiana na Paska ???

a tak jakoś na chwile wyszło, żona mi dziamgała że więcej siedzę z autem niż z nią i stąd rozstanie z Audi, ale jak wiadomo "Stara miłość nie rdzewieje" po pasku będzie ............ale już A6

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A6 i rozwód :decayed: :decayed: :decayed:

Zderzak s-line prawie w drodze :naughty:

Opublikowano

dorwales s-line tyl?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dorwales s-line tyl?

bez rurkowy :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 20:27_________________________________________________będę malował i wkładał na wiosnę :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 20:28_________________________________________________napiszę coś bo tu cicho sza :gwizdanie:

Plany na rok 2011:

1.zawieszenie 1BE s-line- najlepiej z niemcowni.

2.zderzak s-line, bezrurkowy

3.spojler na klapę od S4

4.listwy drzwiowe od S4

5.ściema szyb

6.czarne listwy wokół szyb- dużo niestety pierdolenia z tym :confused4: i możliwe że będę oklejał.

następne 2 lata jeździć, jeździć, skończyć studia i zbierać na jakiegoś 3 litrowego klekota :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

zderzak wolałbym z dyfozorami :confused4:

Opublikowano
  • Autor

zderzak wolałbym z dyfozorami :confused4:

ale nie chce mi sie pakować w dodatkowe koszty związane z ciągnieciem dwóch kominków...

s line bezrurkowy nie wygląda źle, co potwierdza furka adamooo np. :wink4: a też jest rzadko spotykany... po za tym podoba mi się dwururka w czarnym aucie a na srebrnym jakoś mnie nie przekonuje. Jeśli dwururka to od S4 :kox:

Opublikowano

wydech na srebrnym aucie zlewa sie z kolorem auta...zrobienie podwojnego wydechu troche kosztuje tak z 1 tys zl trzeba liczyc. tez bede oklejal listwy wokol szyb na czarno bo tak jak piszesz troche jest z tym :disgust:

plany zacne :naughty:

Opublikowano

ja bym tu jeszcze widział jakieś ładne większe koła :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja bym tu jeszcze widział jakieś ładne większe koła :gwizdanie:

ja też :tongue4: ale póki co musi mnie zadowolić to co jest niestety :confused4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

gdzie kupiles ta dokladke caractere na przod?

Opublikowano
  • Autor

gdzie kupiles ta dokladke caractere na przod?

zderzak na nieśmiertelnym allegro :wink4:

ale nie jest łatwo... szukałem chyba przeszło pół roku aż się trafił rodzynek :naughty:

Opublikowano

ale jakby ci sie znudzil, daj znac;)

dobra robote robi z przodem furki :evil:

Opublikowano

Jak chcesz kupic to 520 euro nowy :)

Opublikowano

ale jakby ci sie znudzil, daj znac;)

dobra robote robi z przodem furki :evil:

a nie ma na allegro teraz takiego?
Opublikowano
  • Autor

ale jakby ci sie znudzil, daj znac;)

dobra robote robi z przodem furki :evil:

a nie ma na allegro teraz takiego?

nawet bez oglądania Ci powiem, że ciężko znaleźć ... trzeba się uzbroić w cierpliwość i szukać, chociaż ja nie jedną załamkę przezyłem wertując allegro i w sumie zrezygnowałem i chciałem s-line'a, ale potem trafił się rodzynek.

Opublikowano

wiem- ale chyba ktoś od nas sprzedawał jakiś podobny zderzak

Opublikowano
  • Autor

z tego co mi wiadomo był to bodajże Oettinger :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.