Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

elegancko :good: szkoda ze nie moglem podjechac :confused4: i co Rafal cos gadal? on to jest zawsze przeciwny jakims modom :decayed: zreszta wiekszosc ludzi tego nie rozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też racja..

Ja na dniach ślę do obszycia w alcantarę.. mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu odzyskam już samochód i będę się mógł swoją kierą też pochwalić :polew:

No pochwal się jak zrobisz. Słuchaj bajk, nie zamawiasz przypadkiem pedałów rs4 na ebaju ? Nie mam konta na paypal'u i cięzko mi coś kupić z zagranicy, może gdybyś Ty też brał to cenę byśmy lepszą wywalczyli. Mógłbym Ci podesłać kasiorkę a Ty byś zamówił :wink4:

Pedały od RS'a już mam, ale Tobie zamówię bez problemu.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie a'la RS4?;) Oryginałów chyba pod tipa nie ma. Czy się mylę?

:wink4:

Mystic - dziękuję za przewód (dziś doszło) :good:

Nie ma za co, powiedz mi tylko, który to ekran w tej wiązce :mysli: bo nie jestem pewien czy to ta żyłka :mysli:

elegancko :good: szkoda ze nie moglem podjechac :confused4: i co Rafal cos gadal? on to jest zawsze przeciwny jakims modom :decayed: zreszta wiekszosc ludzi tego nie rozumie

No szkoda że nie mogłeś być :( oblookał bym Twoją kierę i BNS'a. Rafał w sumie był podjarany na równi ze mną, aż się zdziwiłem :wink4: skasował za wymianę 1 zł, ale sza ... robi mi od jakiegoś czasu inne auta firmowe, więc dla tego :wink4: gdybym miał kupować klucze to by mi więcej wyszło. BTW nawet aku nie odpinał, powiedział, że w razie W strzała przyjmnie na klatę :naughty:[br]

Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:35_________________________________________________

Pedały od RS'a już mam, ale Tobie zamówię bez problemu.. :good:

Był bym wdzięczny powiedz za ile być wyrwał to kaskę przeleję :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie a'la RS4?;) Oryginałów chyba pod tipa nie ma. Czy się mylę?

byly RS4 w tipie, ale baaardzo malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś pw? bo niby wysłałem a w wysłanych nie ma.. :gwizdanie:

Dostałem, te by mi przypasiły :good: możesz zamawiać :good: powiedz ile i prześlij nr konta :) wysyłali by do Ciebie czy bezpośrednio do mnie :mysli:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:45_________________________________________________Tylko widzę, że u tego sprzedawcy wychodzi taniej jak się zamówi osobno stopnicę i osobno pedały :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna kiera :kox: miod , malinnnna :slina:

Ciekawe ile u nas kosztuje zestaw :mysli:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_S4--V8/Interior/View_All/ES5585/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Artur za pomoc :hi: nie wiem co bym zrobił bez tego forum :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:15_________________________________________________

Piekna kiera :kox: miod , malinnnna :slina:

Dziękuję Grzesiu, jest od kogo podpatrywać mody :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:16_________________________________________________Dzięki koledze bajk pedały już zamówione :kox:

Peda_y_RS4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co kiera zamontowana a juz pedaly zamowione :kox: szalejesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co kiera zamontowana a juz pedaly zamowione :kox: szalejesz :decayed:

No i nówki ori 18" RS6 na lato zamówione :naughty: Poniosło mnie trochę, ale ta felga, którą obecnie mam na zimowych, tak mi się spodobała, że nie mogłem się powstrzymać widząc fabrycznie nowy komplet w kolorze 1H7 i w takich pieniądzach. Felgi są tak mocne, że nie ma na nie bata, jeszcze nie jeździłem na tak mocnych felgach, na zimowych zaliczyłem już tyle dziur a felgi ani śladu uszkodzeń, są cały czas proste, wyważałem w sobotę i byłem w szoku. Zrobiły się tylko małe pęcherze, bo widać, że sprzedawca nie przyłożył się do malowania, ale na wiosnę idą do piaskowania grafitem i malowania proszkowego.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:47_________________________________________________

Wziąłeś jednak komplet, a nie osobno?

No miałem pietra, że wciągniesz komplet i będę musiał czekać na następną okazję :decayed: :decayed: :decayed:

Dokończę jeszcze montaż Bose stage II i nic więcej w aucie nie robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:47_________________________________________________

Wziąłeś jednak komplet, a nie osobno?

No miałem pietra, że wciągniesz komplet i będę musiał czekać na następną okazję :decayed: :decayed: :decayed:

Na razie muszę się z tym pomysłem przespać. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończę jeszcze montaż Bose stage II i nic więcej w aucie nie robię :)

:polew:

Przynajmniej do wiosny :decayed: ... masz już tego millteka :mysli::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i póki co wygląda na to, że nie będę miał :no:

Kwestia sklepu odchodzi w bliżej nieokreśloną przyszłość, ponieważ teraz zbyt dużo czasu mi inny interes zabiera..

Chociaż od soboty to jedyne co robię to leżę w łóżku i klikam (je*ana grypa :wallbash:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...