Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

I weź tu coś napisz ......... sami spiskowcy :wallbash:

http://www.original-felgen.com/8e0601025ba.html :gwizdanie:

:tongue4:

czyli kolejny mit obalony,jednak w A4 był ten wzór w 18",a nie tylko w RS4 i 19" :cool1:

Nie tak do końca. Sam mam go w oryginale i 18'', ale nie jest to identyczny wzór co w RS4 i 19'' przy ET29. Tam widoczne jest mocne wklęśnięcie felgi do środka, a to zupełnie zmienia jej wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale Tomkowki chodziło konkretnie o wzór - profil felgi (wklęśnięcie) z tym wzorem, zależnie od danego nadwozia rzeczywiście jest inny (chyba Adamooo pierwszy zwrócił na to uwagę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak duzej różnicy 14mm w et oczywistym jest, że będzie mniejsze wklęsniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak duzej różnicy 14mm w et oczywistym jest, że będzie mniejsze wklęsniecie.

Dokładnie tak jak piszesz. Tylko wielu właśnie w tym wklęśnięciu widzi piękno tego wzoru, a przy tych bardziej płaskich już nie ma tej magii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" z et29 wyglada o wiele lepiej :kox: ale niestety to nie jest koło na drogi, którymi jeżdżę, tym bardziej, że nie widzę możliwości aby poszerzać nadkola tak jak to Patrox robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" z et29 wyglada o wiele lepiej :kox: ale niestety to nie jest koło na drogi, którymi jeżdżę, tym bardziej, że nie widzę możliwości aby poszerzać nadkola tak jak to Patrox robił.

No właśnie dla mnie największy problem to poszerzenie. Bo sam rozmiar chyba bym jakoś zniósł na naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie największym mankamentem 19" jest ubytek mocy :kwasny:

...w przeciwnym razie już dawno bym je miał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie największym mankamentem 19" jest ubytek mocy :kwasny:

...w przeciwnym razie już dawno bym je miał :cool1:

potwierdzam niestety, aktualnie przy serii jaką mam teraz, przesiadka z 225/45 R17 na 225/35 R19 jest tragedią, no ale cóż :kwasny: coś za coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla B7 na forum z takimi kolami w oryginalne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już umówione na jutro piaskowanie, podkład, proszkowo w kolor i na koniec lakier, wszystko piecowo robione, tylko nie mogę się zdecydować czy zostać przy graficie czy jednak felgi w srebrny walnąć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładałem felgi do auta i wydaje mi się, że jednak przy tak dużej ilości chromów jak u mnie, tytanowy mat nie wygląda tak dobrze jak srebrny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładałem felgi do auta i wydaje mi się, że jednak przy tak dużej ilości chromów jak u mnie, tytanowy mat nie wygląda tak dobrze jak srebrny :mysli:

Od początku miałem takie wrażenie. No ale musiałeś sam się przekonać.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla B7 na forum z takimi kolami w oryginalne :naughty:

Która to była, dasz linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ros felgi miał srebrne, myślałem, że pisałeś o tytanowym macie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystic dawaj srebrny - titanium dobrze się prezentuje na białym aucie. Do czarnego pasuje silver - tym bardziej, że masz pakiet połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystic dawaj srebrny - titanium dobrze się prezentuje na białym aucie. Do czarnego pasuje silver - tym bardziej, że masz pakiet połysk.

Tak też zrobię :wink4:

Gdyby, ktoś szukał ciekawego wzoru do B7 w 18" to te felgi jeszcze brałem pod uwagę:

http://allegro.pl/felgi-18-audi-a6-a4-a8-lubin-orginal-i1489698841.html

a tu eom 19" wzór RS4 z A8 z ET 48:

http://allegro.pl/piekne-alu-z-oponami-19-audi-s4-rs4-s6-rs6-s8-i1489770214.html

http://allegro.pl/unikat-oryginalne-felgi-audi-rs4-et48-s-line-czujn-i1521127686.html

i oryginalne z RS4 19" z et29:

http://allegro.pl/kola-felgi-alufelgi-opony-audi-s4-rs4-s6-rs6-19-i1497018512.html [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 13:39_________________________________________________Kurde w tytanowym matowym graficie nawet 18" wyglądają niczego sobie :naughty:

a4_rs4_titan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w tytanowym matowym graficie nawet 18" wyglądają niczego sobie :naughty:

a4_rs4_titan.jpg

Rzeczywiście wyglądają bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...