Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup podróbki na Allegro


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzieć,że są oszustami wystawiając przedmiot który nie jest zgodny z prawdą zwłaszcza, że nie są to małe pieniądze

ale zrobię to po :gwizdanie :swojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

certyfikat że przedmiot jest ori razem z numerem, gwarancja i dowód (faktura) zakupu

Tak naprawdę podstawa to faktura zakupu , bo resztę można kupić i wyląda całość jak ori :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w certyfikacie masz ten sam numer co na spodzie zegarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglos normalnie na policje podaj numery aukcji i niech dzialaja!!!! Poszukaj przedstawiciela lub glownego dystrybutora TAG HEUER na PL i poinformuj go o tym procederze powinien tez to zglosic na policje bo to w jego interesie.I na koniec moze zainteresowac skarbowke-oni teraz trzepia allegro a typ na pewno sie z US nie rozlicza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieć,że są oszustami wystawiając przedmiot który nie jest zgodny z prawdą zwłaszcza, że nie są to małe pieniądze

ale zrobię to po :gwizdanie :swojemu

:good:

pochwal się jak już zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieć,że są oszustami wystawiając przedmiot który nie jest zgodny z prawdą zwłaszcza, że nie są to małe pieniądze

ale zrobię to po :gwizdanie :swojemu

:good:

pochwal się jak już zrobisz

ok, dam znaki dymne :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia to niewiele mozesz zrobic, za***iście ze zachowales trzezwosc i nie zaplaciles typowi.

pol roku temu mialem taka sytuacje; wystawilem na allegro na licytacji auto, facet kliknal kup teraz bez ogladania auta, jak przyjechal juz je niby wziac to cos mu sie ubzduralo ze niby na aukcji wkleilem zdjecie innego samochodu, niz ten, po ktory on przyjechal... :polew:debil, powiedzial ze tej fury nie wezmie, zawinal tylek i wrocil do koszalina. czym mnie strasznie wkurzyl, bo aukcja sie skonczyla-inni kupcy wziac auta nie mogli. przeszukalem wszystko na allegro, kontaktowalem sie z jakims tam gosciem z allegro i nie moglem nic z tym zrobic, poza wystawieniem gosciowi negatywa i zgloszenia tego do allegro( podobno gdyby typ mial 3 takie poodbne sytuacje w ciagu pol roku to allegro jakos dopiero interweniuje). facet mial pecha, ze licytowal z konta swojej kobiety, zadzwonilem do tej babki, na jej nr i powiedzialem twardo,ze kontaktowalem sie z allegro i prawnikiem i ze babka nie ma bata, musi auto wziac i za nie zaplacic, hehe biedna sie musiala mocno przestraszyc, bo po 10 minutach zadzwonil do mnie ten typ co przyjechal, obejzal i pojechal, zadzwonil i mowi, ze jednak auto wezmie, skoro musi :polew:

nie wiem czy do konca zrozumiale to Wam opisalem, ale chodzi mi o to ze w sumie na allegro, jak ktos ci wykreci wala, to mozesz zrobic tyle co nic, najwyzej kombinowac na wlasna reke:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia to niewiele mozesz zrobic, za***iście ze zachowales trzezwosc i nie zaplaciles typowi.

pol roku temu mialem taka sytuacje; wystawilem na allegro na licytacji auto, facet kliknal kup teraz bez ogladania auta, jak przyjechal juz je niby wziac to cos mu sie ubzduralo ze niby na aukcji wkleilem zdjecie innego samochodu, niz ten, po ktory on przyjechal... :polew:debil, powiedzial ze tej fury nie wezmie, zawinal tylek i wrocil do koszalina. czym mnie strasznie wkurzyl, bo aukcja sie skonczyla-inni kupcy wziac auta nie mogli. przeszukalem wszystko na allegro, kontaktowalem sie z jakims tam gosciem z allegro i nie moglem nic z tym zrobic, poza wystawieniem gosciowi negatywa i zgloszenia tego do allegro( podobno gdyby typ mial 3 takie poodbne sytuacje w ciagu pol roku to allegro jakos dopiero interweniuje). facet mial pecha, ze licytowal z konta swojej kobiety, zadzwonilem do tej babki, na jej nr i powiedzialem twardo,ze kontaktowalem sie z allegro i prawnikiem i ze babka nie ma bata, musi auto wziac i za nie zaplacic, hehe biedna sie musiala mocno przestraszyc, bo po 10 minutach zadzwonil do mnie ten typ co przyjechal, obejzal i pojechal, zadzwonil i mowi, ze jednak auto wezmie, skoro musi :polew:

nie wiem czy do konca zrozumiale to Wam opisalem, ale chodzi mi o to ze w sumie na allegro, jak ktos ci wykreci wala, to mozesz zrobic tyle co nic, najwyzej kombinowac na wlasna reke:/

To zes wykombinowal moim zdaniem :) Skoro auto mu sie nie podobalo trza bylo powiedziec zeby zaplacil prowizje od aukcji i pokryl wszystkie koszty a nie odrazu straszyc go ze auto musi wziac, jego blad ze kliknal ale Ty moim zdaniem przekombinowales :) Ja bym nie wzial, spokojnie przy kawie pokazalbys ile kosztowalo Cie wystawienie aukcji i prowizja i zaplacilbym Ci za to stawiajac do tego dobra wodke. Jego blad, oczekiwal czegos innego, nie wszystko widac na zdjeciach, niestety niektorzy ludzie nie mysla co robia i nie zdaja sobie sprawy jakimi zasadami kieruje sie allegro (mowie o tym kupujacym). Mnie tez ktos taki by wkurzyl ale auta na sile bym mu nie wcisnal tylko kazal pokryc koszty zwiazane z wystawieniem aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wystawiłem na alle replikę breitlinga,

przy czym opisałem, że jest to replika.

Serwis alle od razu zdjął mi tę aukcję, dając do zrozumienia,

że handlować podróbkami mogę na rynku... w Ostrowcu :decayed:

problem tkwi w tym, że na allegro krąży wiele podróbek,

lecz łachudry je wystawiające ani myślą o tym w opisie aukcji wspomnieć.

Kupując trzeba wykazywać się niestety czujnością czekisty, czego nie omieszkał pokazać kolega devastation :good:

Podaj koniecznie nazwę tego "handlowca" albo link do aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a temat o tym właśnie zegarku już się kiedyś nie przewijał przez nasze forum?? :mysli:

Ktoś niby miał pisać maile do ludzi licytujących podobny zegarek, że na stronie:

http://replikizegarkow.com/

jest ten sam zegarek w cenie 3x mniejszej niż aktualnie była wtedy wylicytowana.

Coś mi się kojarzy :naughty:

devastation - tu byś troszkę zaoszczędził nerwów i jeżdżenia :polew::kox:

http://replikizegarkow.com/product_details.php?id_product=568

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wystawiłem na alle replikę breitlinga,

przy czym opisałem, że jest to replika.

Serwis alle od razu zdjął mi tę aukcję, dając do zrozumienia,

że handlować podróbkami mogę na rynku... w Ostrowcu :decayed:

problem tkwi w tym, że na allegro krąży wiele podróbek,

lecz łachudry je wystawiające ani myślą o tym w opisie aukcji wspomnieć.

Kupując trzeba wykazywać się niestety czujnością czekisty, czego nie omieszkał pokazać kolega devastation :good:

Podaj koniecznie nazwę tego "handlowca" albo link do aukcji.

Dokładnie na Allegro nie można handlować podróbkami.

Zglos normalnie na policje podaj numery aukcji i niech dzialaja!!!! Poszukaj przedstawiciela lub glownego dystrybutora TAG HEUER na PL i poinformuj go o tym procederze powinien tez to zglosic na policje bo to w jego interesie.I na koniec moze zainteresowac skarbowke-oni teraz trzepia allegro a typ na pewno sie z US nie rozlicza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Szczególnie dystrybutor TAG HEUER pewnie się tym zainteresuje. Handlowanie podróbkami jest nielegalne, chyba że poda się, że to replika i nie będzie na niej logo producenta oryginalnego produktu. Ja bym gościowy do.ebal za próbę oszustwa. W sumie to podchodzi pod art.281§1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a temat o tym właśnie zegarku już się kiedyś nie przewijał przez nasze forum?? :mysli:

Ktoś niby miał pisać maile do ludzi licytujących podobny zegarek, że na stronie:

http://replikizegarkow.com/

jest ten sam zegarek w cenie 3x mniejszej niż aktualnie była wtedy wylicytowana.

Coś mi się kojarzy :naughty:

devastation - tu byś troszkę zaoszczędził nerwów i jeżdżenia :polew::kox:

http://replikizegarkow.com/product_details.php?id_product=568

Devastation doskonale wiedział, że istnieją podrabiane repliki zegarków. Ale zapragnął kupić sobie oryginalny produkt.

Problem polega na tym, że sprzedający wciska mu podróbę, mówiąc że jest to oryginał.

Nie można świni nazwać koniem, a krowy rusałką.

Nie wszyscy to rozumieją.

Niedawno na forum była sprawa, w której to ktoś próbował wcisnąć świnię nazywając ją koniem.

( Sprzedaż nieregenerowanej turbiny, która okazała się regenerowana).

Nazywać można to różnie, smród pozostaje zawsze ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tę strone i inne podobne też

ale liczyłem na uczciwośc sprzedającego, zdjecia na allegro były oryginalnego zegarka

w opisie było wyrażnie napisane że jest oryginalny z papierami

liczyłem na okazję, na wiosnę tego roku udało mi sie wyrwac dla ojca Hublot-a

wylicytowałem 4 miesięczny zegarek za 12tyś który w sklepie był za 28,8tyś

rozmawiałem dzisiaj z prawnikiem, facet jest udupiony na całego

musi mi wydać oryginalny zegarek za wylicytowana kwote

troche bedzie z tym korowodu ale sprawa jest do wygrania

prawnik w poniedziałek dokładnie zapozna sie z regulaminem allegro i da mi znac

jak podejsc do sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tę strone i inne podobne też

ale liczyłem na uczciwośc sprzedającego, zdjecia na allegro były oryginalnego zegarka

w opisie było wyrażnie napisane że jest oryginalny z papierami

liczyłem na okazję, na wiosnę tego roku udało mi sie wyrwac dla ojca Hublot-a

wylicytowałem 4 miesięczny zegarek za 12tyś który w sklepie był za 28,8tyś

rozmawiałem dzisiaj z prawnikiem, facet jest udupiony na całego

musi mi wydać oryginalny zegarek za wylicytowana kwote

troche bedzie z tym korowodu ale sprawa jest do wygrania

prawnik w poniedziałek dokładnie zapozna sie z regulaminem allegro i da mi znac

jak podejsc do sprawy

Cieszy fakt, że można coś z tym dziadostwem zrobić - w końcu to nie giełda,że można grzecznie sprzedającego cmoknąć w tyłek :good:

Sprzedający będzie miał niemałą zagwozdkę, jak trzeba będzie oddać ori TAG'a i chadzać z podróbką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najwazniejsze ze koles faktycznie ma oryginał. bo gdyby licytowany zegarek nie istnial to byloby gorzej.

to musiałby go nabyć i sprzedać za daną kwotę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda nastepująco:

facet musi mi sprzedac oryginalny przedmiot za wylicytowana kwotę

chłopina tym samym załozyl sobie pętle na szyję

na razie wysłałem mu pisemko z propozycją ugody, szczegółów nie bede opisywał bo nie ma co

jezeli w przeciągu 3 tygodni nie otrzymam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi

sprawa bedzie skierowana do sądu a wówczas będę żądał wydania ori zegarka za 5,4t zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda nastepująco:

facet musi mi sprzedac oryginalny przedmiot za wylicytowana kwotę

chłopina tym samym załozyl sobie pętle na szyję

na razie wysłałem mu pisemko z propozycją ugody, szczegółów nie bede opisywał bo nie ma co

jezeli w przeciągu 3 tygodni nie otrzymam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi

sprawa bedzie skierowana do sądu a wówczas będę żądał wydania ori zegarka za 5,4t zł

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox::kox:

bardzo dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...