Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz jeszcze środki lamp psiknąć na czarno, albo bix wrzucić i będzie full pakiet black.

hmm?[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:18_________________________________________________Znudziły mi się moje listwy wewnętrzne, macie jakieś pomysły? Widziałem ostatnio obite w alkantarę i powiem szczerze, że fajnie wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze środki lamp psiknąć na czarno, albo bix wrzucić i będzie full pakiet black.

hmm?[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:18_________________________________________________Znudziły mi się moje listwy wewnętrzne, macie jakieś pomysły? Widziałem ostatnio obite w alkantarę i powiem szczerze, że fajnie wyglądały

na biało ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

też rozważam opcję karbonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze środki lamp psiknąć na czarno, albo bix wrzucić i będzie full pakiet black.

hmm?[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:18_________________________________________________Znudziły mi się moje listwy wewnętrzne, macie jakieś pomysły? Widziałem ostatnio obite w alkantarę i powiem szczerze, że fajnie wyglądały

Kurde nie zauważyłem, że ,masz dół malnięty na czarno. Chodziło mi też o te chromy wokół soczewki i drogowych, coś takiego jak u mnie.

mg4066.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

w Polsce za komplet, czyli listwy + ramka wokół drążka zmiany biegów + popielniczki 350 pln o ile dobrze pamiętam... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

w Polsce za komplet, czyli listwy + ramka wokół drążka zmiany biegów + popielniczki 350 pln o ile dobrze pamiętam... :mysli:

Już mi się carbonu odechciało, czekam na materiał i będzie trochę bardziej customowo, jedni mnie polubią, inni znienawidzą za to :P

mój głos masz bankowo

mój także :kox:

Trochę się spóźniłeś, głosowanie było miesiąc temu hehe ale dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh takie wrażenie na mnie zrobiła twoja fura że czas dla mnie nie istniał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadną :D Jak zrobie przegląd w przyszłym roku to potem sobie przyciemnie, nie ma sensu teraz przyciemniać a potem zrywać przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt :D, źle ją nazwałem, raczej chodziło o to co zrobiłem w aucie ale zaraz to zmienie na modyfikacje.

Good point :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody..czego guma na feldze 235 a nie 225 ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie były na kołach które kupiłem :P

A teraz mały update:

Znudził mi się 'srebrny carbon' i chciałem coś customowego, niektórym się spodoba, inni mnie za to znienawidzą :D

Dzięki Raggaman'owi zagościła u mnie na listwach czerwona alkantara:

DSCF3478%20%5b1024x768%5d.JPG

DSCF3480%20%5b1024x768%5d.JPG

DSCF3481%20%5b1024x768%5d.JPG

DSCF3479%20%5b1024x768%5d.JPG

Fotki lipne troche, postaram się ogarnąć lepsze. Efekt moim zdaniem za***isty, taki jak chciałem :)

Teraz pytanie do publiczności, co myślicie o tej części w około gałki i popielniczce? Czerwona alkantara czy wrócić do czarnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...