Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z ośki na quattro w A4 B6/B7


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak poprowadziłem i pokazuje na odwrót ;/ od czujnika kabelek do czujnika z pompa i drugi kabelek no licznika moja jest z 2004 a dawca był z 2002


po powiedzcie mi czy pompę abs trzeba przekodowa czy wystarczy podpiać czujniki od abs-u

Edytowane przez slawek9106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz czujników z quattro po 2003 roku.

Pompa ABS od quattro ma inne numery więc tej której masz nie przekodowujesz na Q( brak opcji). Jedyne co jest do przekodowania to licznik i ewentualnie komputer silnika z 00002 na 00003 ale nie jest to konieczne.

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wydaje mi sie ze wszystko chodzi jak nalezy ;)


a co z tymi pływakami da sie cos z nimi zrobic czy musze kupowac od b7 ?


i co mam zrobic czy wyrównać auto bo jak załozyłem quattro to d*pa mi siadła i teraz nie wiem czy zapodać na przód sprężyny od quattro czy załozyć na tył te co mam od oski ?

Edytowane przez slawek9106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konieczna wymiana sprężyn z tyłu. Ja przy 1BE włożyłem kat. 12.

Pływaki do wymiany wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plywaki sobie zalatwie gorzej z tym zawieszeniem bo chciałbym jak a dobrze to zrobić bo w zakładzie Noe będę płacić za wymianę po kilka razy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zawieszenie 1BE to bierz klasę 12 lub nawet 13, jeśli 1BA to musisz popytać ludzi jakie mają sprężyny w konfiguaracji avant quattro 1.9 tdi ale też sugerowałbym o 2 lub trzy klasy do góry.

Opis sprężyn masz tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98994-all-b6b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-jak-dobierac-zakres-mas-osi/

i tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/42435-all-b6b7-oznaczenie-sprezyn-i-amortyzatorow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie podałeś jakie masz zawieszenie i jakie kategorie wagowe więc nawet nie można Ci pomóc. Podałem Ci linki i wstępne informacje jakich sprężyn szukać, jak chcesz dalszej pomocy to napisz co masz w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie odlozylem na bok bo powrócił problem z paleniem auta przejechałem autem około 500 km i auto odmówiło palenia ale udało mi się je uruchomić po zatankowaniu ale w dalszym ciągu auto ma problemy z paleniem pomóżcie jak przerobić i prawidłowo połączyć wszystkie rurki znajdujące się w baku dawcą było 2.5 ja mam 1.9 i pompka paliwa też jest moja z 1.9 pomocy bo auto mi bardzo potrzebne

Co trzeba połącZyć ze sobą a co zaslepic i czy pompka z 1.9 prawidłowo chodzi z 2.5 pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za przypadkiem w quattro nie jest inna pompa wraz z systemem wyrownywania paliwa w obydu komorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest inna pompa. Musisz mieć całą nową pompę paliwa razem z tymi plastikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przelozylem kompletny bak z pompa od 2.5 tdi i wszystko chodzi jak trzeba. Tam sa dwie rurki tylko: zasilanie i powrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam założyć pompę paliwa od 2.5 I połączyć tak jak było i powinno chodzić ?

kolego o jakich plastikach mówisz ?

koledzy pomóżcie

koledzy dowiedziałem się ze oprócz pompki od 2.5 muszę przerobić przelew paliwa do zbiornika gdzie jest pompa to prawda? kurcZę prosZę żeby ktoś mi to logicznie wytłumaczył mój nr 534809615 pomóżcie A postaram się jakoś odwdzięczyć za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ftz skrzynkę może? Miał bym parę pytań ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...