Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z ośki na quattro w A4 B6/B7


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sprawdzałeś czy piszesz w ciemno? Ja też dokładałem Q ale dekielki z dostępem do pompy i czujnika były.

W FWD dekielek jest pod plastikiem bagażnika, w Q obydwa dekielki są pod siedziskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielka nie ma pod kanapą po lewej stronie.


No to gdzie w końcu jest ten dostęp do czujnika ? pod kanapą po lewej czy od bagażnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q pod kanapą dwa dekielki z czego pod prawym pompa + czujnik, pod lewym tylko czujnik, w FWD tylko jeden dekielek po prawej w bagażniku (czujnik + pompa).

Mogę zrobić Ci zdjęcie żebyś sobie wyciął otwór i założył dekielek. Ewentualnie musisz opuszczać cały bak żeby się dostać do czujnika.

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam Q(jeszcze) mam avanta i pod siedziskiem dwa dekle(po jednym ma stronę) w bagażniku nic nie ma... z tego co się orientuje to sedan mają dekle w bagażniku(?).

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam Q(jeszcze) mam avanta i pod siedziskiem dwa dekle(po jednym ma stronę) w bagażniku nic nie ma... z tego co się orientuje to sedan mają dekle w bagażniku(?).

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

też pod siedziskiem w Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje u siebie w samochodzie dołożyć Quattro.. Mam 1.8T AVJ i myślałem żeby części do swapa dokupic z nowszego A4 B7 np 2.0 TFSI. Tylko czy wszystko spasuje?? Najbardziej rozchodzi mi się o sprzęgło i skrzynie biegów. Obecnie posiadam 5 biegową a chciałbym 6.. Więc czy sprzęgło z 2.0 tfsi i skrzynia podejdą do 1.8T?? Czy jestem zmuszony do żmudnych poszukiwań 163 konnej wersji BFB gdzie jest 6 biegów??? A może po prostu kupić częsci z 5 biegowe quattro i miec wszystko p&p?? Ostatnio wymieniałem sprzęgło na AWXa i szkoda by go było trochu wywalac.. Ktoś cos doradzi?? Ktoś kto już dokładał u siebie Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś jeszcze wiedzieć,że u nas w avj jest jeszcze impulsator na skrzyni biegów czego nie ma już w bfb i nowszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś jeszcze wiedzieć,że u nas w avj jest jeszcze impulsator na skrzyni biegów czego nie ma już w bfb i nowszych

Ale to chyba nie jest jakis mega problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2002 prędkość zczytywana jest z abs i żeby Ci to działało musisz zmodyfikowac licznik...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem jest po przekładce quatto moje auto audi a4 b6 to 1.9 130 AVF dawca było audi a4 b6 2.5 wszystko chodziło alegancko i narodził sie problem auto zgasiłem i nie moge odpalic. PRosze o pomoc czy problemem moze byc bak i w nim pompa paliwa bo prawdopodobnie to jest problemem. POMOCY!!!

Edytowane przez slawek9106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? kto postawił taką diagnoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2002 prędkość zczytywana jest z abs i żeby Ci to działało musisz zmodyfikowac licznik...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

A jeśli zestaw quattro bedzie z tego samego rocznika co moja ośka i to samo oznaczenie silnika- AVJ?

bo mi pokazuje paliwo na odwrót ;/

Poprowadziłes drugi przewód z baku do licznika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...