Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z ośki na quattro w A4 B6/B7


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

ciechu20 dużo z tym roboty? trzeba coś jeszcze zmieniać z 5 biegowej skrzyni na 6 quattro? czy pasuje p&p? ile Cie to kosztowało?
Poszło PW :wink:

Taa sam robil... :wink::whistling: Kosztowalo go to 10 dni i 5 nocy :P + 2 flaszki bo tyle czasu czekał na przekładkę że juz nie pamięta ile $$$ na części poszło... Pozdr Krzychu :peace:

Wiadomo że w Elektrocar u Karola, ale już teraz mogę się pochwalić ,że mamy dwie udane przekładki (ta ogarnięta w dwa dni :kox:) za sobą, bo w Karolowym sedanie też już hula Quattro :naughty::naughty:,

czekamy więc na zimę :banan::banan::banan::banan:

Wiem wiem :banan: Podjadę w sobotę rano raz żeby zbadać jak to sie teraz odpycha, dwa - żeby ogarnąć cu żeście jeszcze za dokładki porobili MS... a przy okazji spróbujemy okleić moje lustra zewnętrzne :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie. Czy jest ktoś, jakaś firma, kto zrobi to za kase. Chodzi mi o zgromadzenie części i poskładanie tego do kupy.

Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czy jest ktoś, jakaś firma, kto zrobi to za kase. Chodzi mi o zgromadzenie części i poskładanie tego do kupy.

Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro

Wiesz może jaki jest koszt? Jakies namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czy jest ktoś, jakaś firma, kto zrobi to za kase. Chodzi mi o zgromadzenie części i poskładanie tego do kupy.

Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro

Wiesz może jaki jest koszt? Jakies namiary?

Teraz nie mam pojecia ale napisz do nich @ zapytaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to patrzcie na to:

Przekladka Quattro Audi A4 B6 Malysz 1.8T Benzyna (3686110564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Orientuje się ktoś jak jest z tą skrzynią?

Trochę mało precyzyjnie zadane pytanie,

ale jeśli pytasz czy podejdzie pod 1,9tdi to tak, tylko na 99,9% półosie nie będą pasowały bo 1.8t ma mniejsze flansze w skrzyni niż 1,9 tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w woli ścisłości Karol czyli Electrocar jest w Raszynie a nie w Wawie :P taka drobna różnica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam temat i mam pytanie odnośnie tego problemu, małego problemu z abs-em, czy zmiana pompy na taką z dawcy w którym było quattro rozwiąże problem? w moim przypadku do 1,9tdi avf zastosowałbym pompez 2.0tdiq

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 22:24 ----------

nikt nie wie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest możliwe, że w Bex-ie FWD jest skrzynia z quattro? Pózniej zrobie zdjecie, ale jak ostatnio ogladalem to wyglądało tak, jakby tylko ta czesc do której przykreca sie wał była odkrecona (niw wiem jak to się fachowo nazywa :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...