Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bał bym się na tym jeździć normalnie :no:

Niedługo Chinole zrobią papierowe komplety i po 100 zł będą i też pewnie chętni się znajdą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba sprawdzić ceny surowców, może aluminium już jest tańsze od kartofli :polew:

Opublikowano

chciałbym się poradzić was koledzy. Sprawa wygląda następująco:

Padł mi wahacz lewy tyny dolny.

I zastanawiam się czy wymienić ten jeden wahacz na LEMFORDERA,

czy cały komplet wahaczy MASTER SPORT

Koszt w sklepie w mojej miejscowości to cena 298zl LEMFORDER.

Natomiast komplet MASTER SPORTA z z końcówkami dr. kierowniczych 660 zl

Bardzo prosiłbym o wasze opinie.

Opublikowano

chciałbym się poradzić was koledzy. Sprawa wygląda następująco:

Padł mi wahacz lewy tyny dolny.

I zastanawiam się czy wymienić ten jeden wahacz na LEMFORDERA,

czy cały komplet wahaczy MASTER SPORT

Koszt w sklepie w mojej miejscowości to cena 298zl LEMFORDER.

Natomiast komplet MASTER SPORTA z z końcówkami dr. kierowniczych 660 zl

Bardzo prosiłbym o wasze opinie.

wymienic jeden uszkodzony na mastersporta - wilk syty i owca cala..

Opublikowano

grzes1150 co do przebiehu to 80 tys a wymienione tylko w tym czasie była poduszka dolna amortyzatora przedniego

Opublikowano

a gdzie tam jest poduszka dolna amortyzatora? :gwizdanie:

Opublikowano

grzes1150 co do przebiehu to 80 tys a wymienione tylko w tym czasie była poduszka dolna amortyzatora przedniego

Poduszka dolna amortyzatora przedniego? :shocked: co to jest??? A może wynik to 8 tyś.???

Opublikowano

Kolejny raport: 5000 po naszych kiepskich drogach i na sportowych sprężynach jak na razie wszystko OK.

Pozdrawiam

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 17:33_________________________________________________10 tyś. zrobione i cisza.A wiemy jakie mamy drogi :kox:

Opublikowano

2,5 tyś na master sportach na razie cisza oby tak dalej :)

Opublikowano

2,5 tyś na master sportach na razie cisza oby tak dalej :)

to jeszcze ze 2,5 tysia? :tongue4:

Opublikowano

róbcie raporty po każdych 100 km przejechanych :polew:

Opublikowano

Po przejechaniu około 10 tyś. na masterach nadal cisza. Na stacji diagnostycznej wahacze niewykazały żadnych luzów :)

Opublikowano

A co myślicie o wahaczach NK ?

Opublikowano

A ja po prostu myślę ze jeśli wymienia się cale zawieszenie to warto zainwestować w lemfordera, ale jeśli zawieszenie ma spory przebieg a do wymiany mamy tylko jeden wahacz to szkoda wkładać coś drogiego. Lepiej przeczekać i nazbierać na coś lepszego, zakładając coś tańszego. Trwałość wahaczy zależy także od stanu amortyzatorów i stylu jazdy to fakt ze jedna dziura może narobić niemałego kłopotu. I warto poprosić mechanika żeby wahacze dokręcał na podnośniku najazdowym. wtedy tuleje w wahaczy nie pracują np: gdy samochód stoi. Mimo tych wszystkich problemów z wahaczami to komfort jazdy jest tego wart.

Opublikowano

Ludzie przestańcie już zadawać pytania typu "co myślicie..." :evil::angry: Już w tym wątku na temat wahaczy napisane jest wszystko a ja sam osobiście przedstawiłem ranking wachaczy wcześniej.Wystarczy posiedzieć, poszukać i poczytać :rtfm: a nie tylko czekać na gotowca. Ja wiem że każdy ma jakieś wątpliwości bo chciałby kupić jak najlepiej i jak najtaniej ale wierzcie mi, na elementach zapewniających nam bezpieczeństo i komfort jazdy nie ma co oszczędzać!!!!!!!!!

Opublikowano

To jest mój ulubiony temat :kox:

_________________________________________________

A na poważnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html

Podkleiłem tam kilka informacji.

Za pytania typu: Co myślicie o MS, Co myślicie o FEBI, Co myślicie o Johnsonach :blink: etc.. Będą kropki..

- jak macie propozycie co do uzupełnienia pierwszego postu to śmiało piszcie.

Opublikowano

po niespełna 20tyś(z czego ok 5 za granicą) padł lewy banan-inne bez zarzutu

Opublikowano

Przez "banan", rozumiesz to jako łącznik stabilizatora - takie małe coś. Koszt elementu niewielki.

Opublikowano

Przez "banan", rozumiesz to jako łącznik stabilizatora - takie małe coś. Koszt elementu niewielki.

kolega raczej miał na myśli dolny lewy powszechnie zwany bananem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.