Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ! jak jest ze śrubami dodawanymi do tego zestawu ? mam wrażenie, że brakuje mi... po 3 śruby na stronę. Czy u was też tak jest ? Mam te 6 śrub dokupić w ASO, czy ja coś przeoczyłem. A na dodatek są dwie wielkie z ogromnymi podkładkami, które nie wiem czemu mają służyć ...

te dwie z duzymi podkladkami, jak mnie pamiec nie myli :mysli: , sa do przykrecenia sanek :wink4: , bo musisz je poluznic.Te sruby znajduja sie kolo tych dwoch dekielkow pod autem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8 tys km i druga strona zaczyna mi się sypać... :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 tys km i druga strona zaczyna mi się sypać... :wtf:

:facepalm: :facepalm: kolego...normalnie porazka :thumbdown: nie masz na nich wytloczone made in china :?:

a co ci sie sypnelo...koncowki drazkow czy tuleje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: :facepalm: kolego...normalnie porazka :thumbdown: nie masz na nich wytloczone made in china :?:

a co ci sie sypnelo...koncowki drazkow czy tuleje :?:

w tym co już wymieniłem to sworzeń, w tym teraz co się sypie to nie wiem, pewnie też bo tulejka przy pierwszym była w bardzo dobrym stanie. Żółtków nigdzie nie zauważyłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci sie sypie tulejka gumowa, to masz zle poskladana ta zawieche, albo musiales niezle dziury zaliczac. No chyba ze taka stara ta guma jest :gwizdanie:

Bylo nie jednokrotnie pisane, ze prawidlowy montaz wahaczy odbywa sie na lewarku czy podnosniku (kto co ma). Potem lekko skrecic, aby tulejka miala sie szanse ulozyc, pozniej sie przejchac kawalek tzn z okolo km, aby sie ladnie wszystko ulozylo i dopiero dokrecamy w pozycji roboczej na kolkach po tej przejazdzce :wink4: . Taki jest prawidlowy mozntaz a nie dokrecanie na podnosniku przy wiszacym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci sie sypie tulejka gumowa, to masz zle poskladana ta zawieche, albo musiales niezle dziury zaliczac. No chyba ze taka stara ta guma jest :gwizdanie:

Bylo nie jednokrotnie pisane, ze prawidlowy montaz wahaczy odbywa sie na lewarku czy podnosniku (kto co ma). Potem lekko skrecic, aby tulejka miala sie szanse ulozyc, pozniej sie przejchac kawalek tzn z okolo km, aby sie ladnie wszystko ulozylo i dopiero dokrecamy w pozycji roboczej na kolkach po tej przejazdzce :wink4: . Taki jest prawidlowy mozntaz a nie dokrecanie na podnosniku przy wiszacym kole.

przeczytaj jeszcze raz mojego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed: moj blad, zle przezytalem, nie doczytalem, zreszta po nocce bylem :gwizdanie:

a swoja droga...przypomnialo mi sie (widzac lekarstwa :confused4: ) czy byl ktos ciekawy kiedys ciekawy tego, ile jest smaru na tym sworzniu pod ta guma :?: Bo ja tak i postanowilem przed zalozeniem moich LMO, sprawdzic i wierzcie mi lub nie, jest go tam tyle co kot naplakal :wallbash: i u siebie do kazdej gumy wstrzyknalem 5-7ml smaru i zalozylem ja i potem zestaw w aucie wyladowal. Bo jesli u mnie bylo prawie sucho to MS moze jest go jeszcze mniej i ujmujac to w calosc, moze i w tym przypadku sie sprawdza... kto smaruje ten jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziwne te rozbieżności użytkowników.

Może to wina montażu ? Składania na podnośniku...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdzę na master sportach ponad rok i wszystko gra jak trzeba za 2 miesiące mam przegląd sprawdzę na trzepakach co i jak i uzupełnię info:)

na jakiej feldze? zglebione czy normalny zawias?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie może jakiegoś zaufanego sprzedawcę całego kompletu wahaczy Master Sport? Muszę kupić w tym tygodniu, ale nie bardzo wiem od kogo, na allegro zawszę mogę coś trefnego trafić. Chyba, że macie jakiegoś "Super Sprzedawcę", którego możecie polecić. Będę wdzięczny za pomoc. Planuję w sobotę zakładać nową zawiechę - oczywiście postaram się na bieżąco opisywać w tym temacie jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u "stanmonika" z allegro, dlatego, że tutaj dokładnie w tym wątku polecali tego sprzedawcę, kupowałem pojedyńczo nie komplet, przykładowa aukcja:

http://allegro.pl/wahacz-dolny-przedni-audi-a4-b6-po-11-2000-sport-i1691332618.html

Bez problemu, szybka wysyłka, solidnie zapakowane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że facet nie ma od razu w komplecie wszystkiego... Napisałem do niego maila, może mi odpisze. Gdyby się zmieścił w 600zł to bym wziął, skoro polecasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że facet nie ma od razu w komplecie wszystkiego... Napisałem do niego maila, może mi odpisze. Gdyby się zmieścił w 600zł to bym wziął, skoro polecasz.

Końcówki drążków załóż Lema :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki Lema kosztują po 100zł za sztukę - w tej cenie (a nawet taniej w komplecie mi wychodzi) mam już dwie końcówki MS... Są aż tak tragiczne? Nie mam zbyt wielkiego budżetu na całe zawieszenie, jeżdżę delikatnie, nie mam gleby, opony balony na 15, więc chyba aż tak tragicznie nie będzie. Napisałem do tego polecanego sprzedawcy - 602zł z wysyłką kurierską ode mnie zawołał - dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki Lema kosztują po 100zł za sztukę - w tej cenie (a nawet taniej w komplecie mi wychodzi) mam już dwie końcówki MS... Są aż tak tragiczne? Nie mam zbyt wielkiego budżetu na całe zawieszenie, jeżdżę delikatnie, nie mam gleby, opony balony na 15, więc chyba aż tak tragicznie nie będzie. Napisałem do tego polecanego sprzedawcy - 602zł z wysyłką kurierską ode mnie zawołał - dobra cena?

Z wysyłką to dobra cena :good:

TOM77 ma kpl master sporta za 590

Jeśli tak to bierz od TOM77 wyjdzie podobnie cenowo a masz pewne :good:

Jeśli chodzi o końcówki to jest tak, że przy ich wymianie dochodzi Ci jeszcze zbieżność więc jeśli MS padnie Ci dosyć szybko to generujesz koszty, Twoja decyzja ja mam końcówki Lema wahacze Febi no i chyba 2 MS :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...