Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

tylko ile wytrzymaja wahacze lemfordera ? jesli 3 razy dluzej to sie oplaca wziąć droższe bo jesli nie to wole sobie dwa razy wymienic na tańsze :) zrobię sobie to sam więc tylko koszty zakupu wchodzą w gre. zreszta jak widac zalezy kto, jak i po czym jezdzi bo niektórzy spore przebiegi robia na MSach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko ile wytrzymaja wahacze lemfordera ? jesli 3 razy dluzej to sie oplaca wziąć droższe bo jesli nie to wole sobie dwa razy wymienic na tańsze :) zrobię sobie to sam więc tylko koszty zakupu wchodzą w gre. zreszta jak widac zalezy kto, jak i po czym jezdzi bo niektórzy spore przebiegi robia na MSach

nie chce mówić o wyjatkach i wpadkach ale na tych lemach zrobisz przynajmniej 50tys co dla mnie 2 lata jazdy a jak niektórzy pisza że MSy leca im po 10tys no to mówi samo za siebie. Ja nie wychwalam Lemów ani MSow bo ja głównie zmieniam na używane oryginały i tez jeżdze dobrze :przebiegly: W sumie z wahaczy kupiłem raz duży wahacz Lema i ponad rok żadnego luzu jazdy po wybojach w mieście i na wsi a dziś kupiłem łaczniki stabilizatorów lema. Zobaczymy ile wytrzymają ale były tańsze nawet od TRW :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie założyłbym używanego wahacza, wolę nowego MS....

zdziwiłbyś sie jak długo można jeździc na używce nie skalanej polskimi drogami :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie założyłbym używanego wahacza, wolę nowego MS....

ojj...kolego zdziwilbys sie jak te ori uzywki (znam jednego kolesia, co wymienia te niby juz wymieniane febi, trw na te uzywki :tongue4: ) moga dac w pupe nowce MS

chociaz mam nowke LMO, ze zeszlifowanymi znaczkami audi :decayed: i 10tkm za mna na gewindzie i 215/40 a drogi mam kapa totalna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wymienilem 3 miechy temu na MS i poki co jestem zadowolony stosunkiem jakosci do ceny i gwarancja na 80tys

gwarancja której nikt Ci nie uzna ale ok ;) Ja zrobilem 3 tys i cisza ale mysle ze problemy moga sie zaczac po 30 000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na MSach zrobiłem już 10 tyś przy gwincie KW i feldze 18" i oponie 215/18/35 i na razie cisza :naughty:. Pewnie jeszcze troche pohulają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety trw juz dawno spadlo na psy :kwasny: a byla jedna z lepszych firm co produkowala czesci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie powiem nic zlego na temat MS myslalem ze cos bedzie do wymiany. Dzisiaj mi sprawdzali i wszystko jest wporzadku. Przejechalem 10tysi na 18calowych felgach i gwincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

No to fajnie że wiesz, a ta wiedza coś kosztuje że się nią nie podzieliłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

:?: :blink:

ten watek sluzy do dzielenia sie a nie "zatajania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

ja znam kilka przyczyn,a Ty? :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja właśnie zmieniłem same górne MS po dwóch latach (45 tys km). a tak naprawdę pukały tylko wewnętrzne. reszta po wyjęciu ok ale i tak zmieniłem całość. myślę że to dobry wynik chociaż końcówki drążka MS to muszę zmieniać raz w roku, nie dają rady dłużej. teraz sobie ori zregenerowałem i zobaczę. za rok dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zluzujcie trochę przecież chciałem Was tylko nakręcić nieco i widzę że się mocno udało :polew: :polew:

MS w Niemczech ma jedynie biuro handlowe, cały towares chłopaki z MS zamawiają w chinach, korei, a działa to w banalny sposób. zlecają tam zrobienie zestawu wahaczy, robią próbny komplet i odsyłają do Master Sporta w DE, ten go testuje. Jeśli pohula i daje radę - zamawiają.

Aktualnie MS ma 3 fabryki współpracujące na takiej zasadzie i stąd bywają najpewniej takie szokujące różnice w jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...