Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie rok temu zakupiłem wahacze TRW - kompletne na przód. Do dnia dzisiejszego przejechałem 20k i jak na razie cisza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj zamówiłem u kolegi Tom77 cały komplet na przód Lemfordera... jestem ciekaw jak to będzie ile wytrzyma :mysli:

w tej chwili jest Lem którego wstawiła fabryka,każdy drobiazg jeszcze oryginalny,a mam nalatane 230kkm!!!a tak naprawde wytłukł sie tylko jeden górny wahacz,chociaż i reszte delikatnie słychać(minimalnie) także wybór był tylko jeden Lemforder :wink4:

mam pytanko, jeżdzi ktoś na Lemach od Toma? jak sie spisują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę miec za 850 pln zestaw firmy KAGER -WARTO? ,, macie jakies doswiadczenia?

końcówki drążka wytrzymały mi 40 000tys tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamówiłem u kolegi Tom77 cały komplet na przód Lemfordera... jestem ciekaw jak to będzie ile wytrzyma :mysli:

w tej chwili jest Lem którego wstawiła fabryka,każdy drobiazg jeszcze oryginalny,a mam nalatane 230kkm!!!a tak naprawde wytłukł sie tylko jeden górny wahacz,chociaż i reszte delikatnie słychać(minimalnie) także wybór był tylko jeden Lemforder :wink4:

mam pytanko, jeżdzi ktoś na Lemach od Toma? jak sie spisują?

jak wymieniasz wszystko to spokojnie 80-100tyś polatasz :)

dokonałeś pięknego wyboru, nic lepszego nie mogłeś kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a stare oddam do regeneracji na litwie i będe trzymał na zapas :naughty: , koszt 40Lt za sztuke.dają 2 lata gwarancji. ponoć dobra sprawa,już od kilku znajomych słyszałem dobre opinie na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Poczytałem co nie co o tych naszych wahaczach ponieważ jestem na kupnie i zastanawiam się czy warto inwestować w te z górnej półki ponieważ drogi mamy jakie mamy.

Wiadomo jak ktoś założył te lepsze i jeździł po niemczech to nawet i 100tys wytrzymały.

Gdyby jeździł po naszych "drogach" to na pewno taki wynik byłby nie do osiągnięcia.

Jakie jest Wasze zdanie na taki zestaw : http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-superb-vw-passat-b5-hd-i1758525816.html

zauważyłem duże zainteresowanie tym zestawem i spora lista zakupionych.

Dzięki za opinie i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze w anglii pelno jest takich roznych tanich zestawow i jakos ludzie na tym jezdza, tylko ze tam drogi to co innego niz u nan to i na byle czym mozna jezdzic i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Poczytałem co nie co o tych naszych wahaczach ponieważ jestem na kupnie i zastanawiam się czy warto inwestować w te z górnej półki ponieważ drogi mamy jakie mamy.

Wiadomo jak ktoś założył te lepsze i jeździł po niemczech to nawet i 100tys wytrzymały.

Gdyby jeździł po naszych "drogach" to na pewno taki wynik byłby nie do osiągnięcia.

Jakie jest Wasze zdanie na taki zestaw : http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-superb-vw-passat-b5-hd-i1758525816.html

zauważyłem duże zainteresowanie tym zestawem i spora lista zakupionych.

Dzięki za opinie i pomoc

Wszystko co najtansze w Polsce dobrze sie sprzedaje. Niektórych spraw sie nie oszuka, ale taka zawiecha podejrzewam, że z 30kkm powinna wytrzymać, a w niektórych przypadkach to jest 3 lata jeżdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie róbta co chceta ale zbyt tanio to do d... .

Najtaniej i bezawaryjnie będzie jak do A4 wstawi się zawieszenie ze 126p - pasuje P&P i jest :kox:

Niektórych spraw sie nie oszuka, ale taka zawiecha podejrzewam, że z 30kkm powinna wytrzymać, a w niektórych przypadkach to jest 3 lata jeżdzenia.

Może lekko uzasadnisz skąd Masz takie podejrzenia i o jakie przypadki dokładnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co najtansze w Polsce dobrze sie sprzedaje. Niektórych spraw sie nie oszuka, ale taka zawiecha podejrzewam, że z 30kkm powinna wytrzymać, a w niektórych przypadkach to jest 3 lata jeżdzenia.

30kkm to jakas przesada 3kkm jak juz moga wytrzymac... Bynajmniej kolega tak sie wtopil. A druga sprawa to sa wachacze jak polak robi auto pod sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak ktoś założył te lepsze i jeździł po niemczech to nawet i 100tys wytrzymały.

Gdyby jeździł po naszych "drogach" to na pewno taki wynik byłby nie do osiągnięcia.

No akurat jest na odwrót bo na dobrych drogach to i badziewie dłużej wytrzyma a na naszych drogach to jest dopiero test dla zawiechy. U mnie dół zawiechy nie ruszany od kupna do 100 tys.km mu tylko 13 tys brakuje i w historii serwisowej nie ma wzmianki o wymianie fakt że wcześniej auto po DE jeździło, góra mi padła 30 tys km temu to całość LEM-a założyłem i narazie spokój, aż ciekawy jestem kiedy dół padnie. Następny pacjent to A6 C6 przywiezione w X.2010r. z przebiegiem 220 000km obecnie ma 302 000km zawieszenie nie dotykane a auto jeździ tylko po PL i głównie po Śląsku gdzie drogi do najlepszych nie należą. Najbardziej lubię jak mi ktoś mówi że w tych Audi to drogie zwieszenie jest i nie na nasze drogi bo strasznie się sypie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak ktoś założył te lepsze i jeździł po niemczech to nawet i 100tys wytrzymały.

Gdyby jeździł po naszych "drogach" to na pewno taki wynik byłby nie do osiągnięcia.

No akurat jest na odwrót bo na dobrych drogach to i badziewie dłużej wytrzyma a na naszych drogach to jest dopiero test dla zawiechy. U mnie dół zawiechy nie ruszany od kupna do 100 tys.km mu tylko 13 tys brakuje i w historii serwisowej nie ma wzmianki o wymianie fakt że wcześniej auto po DE jeździło, góra mi padła 30 tys km temu to całość LEM-a założyłem i narazie spokój, aż ciekawy jestem kiedy dół padnie. Następny pacjent to A6 C6 przywiezione w X.2010r. z przebiegiem 220 000km obecnie ma 302 000km zawieszenie nie dotykane a auto jeździ tylko po PL i głównie po Śląsku gdzie drogi do najlepszych nie należą. Najbardziej lubię jak mi ktoś mówi że w tych Audi to drogie zwieszenie jest i nie na nasze drogi bo strasznie się sypie :kox:

Audi nie ma drogiego zawieszenia :D do Vectra C ma jeden wachacz ktory kosztuje 1400zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie róbta co chceta ale zbyt tanio to do d... .

Najtaniej i bezawaryjnie będzie jak do A4 wstawi się zawieszenie ze 126p - pasuje P&P i jest :kox:

Niektórych spraw sie nie oszuka, ale taka zawiecha podejrzewam, że z 30kkm powinna wytrzymać, a w niektórych przypadkach to jest 3 lata jeżdzenia.

Może lekko uzasadnisz skąd Masz takie podejrzenia i o jakie przypadki dokładnie chodzi?

Moje podejrzenia opierają sie na wahaczu firmy master sport założonego do mojego auta (prawy, górny, przedni) wytrzymał 30kkm jazdy po wawie koszt wahacza 55zł. Dla porównania założyłem prawy,górny tylny febi 115zł i wytrzymał podobnie.

Chodzi mi dokładnie o przypadki kiedy ludzie jeżdzą 10kkm rocznie. Teoretycznie przy tym przebiegu mają spokój na 3 lata czyli komplet master sport za 550zł daje im spokojną głowę na dość długi czas, niewykluczone że pojazd zmieni włąsciciela w tym okresie.

Ja robię 4-5kkm miesięcznie wiec dla mnie takie wahacze to istna udręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co sadzicie na temat Meyle HD ? i mam drugie pytanie co sadzicie o tyej aukcji na alle drogo kompletu lema ? :

http://allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-superb-i1813521802.html

ja osobiscie rowniez jestem przed wymiana wahaczy mam zalozony zawias trw i po 3 latach zaczyna stukac :) chcialem wybrac mastyer sporty ale nie slyszalem o nich zbyt dobrych opini tanio nie znaczy dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja slyszalem ze te lema sa bardzo dobre, zalezy tez kto jak jezdzi i gdzie jezdzi. ja na swoich zrobilem juz 45tys po polskich drogach i nic jeszcze nie stuka na szczscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...