Opublikowano 29 Września 201510 l Dzięki za link , ale w aukcji nic nie pisze że ten moduł działa z RNS-E PU czyli ledem Bo mam dwa takie podobne moduły w domu i żaden nie odblokowuje wideo podczas jazdy
Opublikowano 30 Września 201510 l dangra992 dzięli za odpowiedź! Na razie nie mam czasu z tym podziałać, ale w końcu bedę musiał. Szczerze mówiąc, to nawet nie jestem pewien, czy mam rns e czy d czy jeszcze coś innego, tak tylko przypuszczam:) Z tego co mi wiadomo, to ten rns był dokładany do tego auta, nie wiem, co wcześniej było. Widać nie do końca profesjonalnie było to zrobione, gdyż GALA też nie dizała.
Opublikowano 1 Października 201510 l Dzięki za link , ale w aukcji nic nie pisze że ten moduł działa z RNS-E PU czyli ledem Bo mam dwa takie podobne moduły w domu i żaden nie odblokowuje wideo podczas jazdy Kupiłem moduł dokładnie z tej aukcji co Ci podałem. Co prawda wygląda on trochę inaczej niż na zdjęciu, ale u mnie na ledowcu działa.
Opublikowano 18 Października 201510 l Czy po odpięciu aku na kilka godzin będę musiał wpisać kod? Jeżeli tak to gdzie znajdę kod do navi ?
Opublikowano 18 Października 201510 l Nie bedziesz musial jesli radio juz zapamietalo auto. A zapamamietalo bo juz bylo wczesniej tam uzywane w tym aucie. Sent from my D6603 using Tapatalk
Opublikowano 18 Października 201510 l Radio wyszło z autem z fabryki więc faktycznie trochę ze sobą są Dzięki wielkie za info
Opublikowano 19 Października 201510 l A mi cały czas RNS-e Led wyświetla Vin auta z którego było wyjęte. nie chce się nauczyć mojego Vinu. K-lina podpięta dobrze i CAN tez.
Opublikowano 19 Października 201510 l Ale o pin Cie nie pyta pewnie nawet i po rozlaczeniu pradu nie? Sent from my D6603 using Tapatalk
Opublikowano 7 Grudnia 201510 l Hej, czy gdzieś można dostać tą przedłużkę anteny GPS jeśli mam małe navi w FIS? lub może ktoś ma zdjęcie jak wyglądają końcówki?
Opublikowano 14 Grudnia 201510 l Witam. Panowie zapodałem RNS-a w Led do wersji z radiem Symphony2. Auto jest w wersji USA i miało radio satelitarne. Podłączyłem końcówkę do rns-a tą typu Fakra , ale nie mam sygnału GPS. Natomiast w bagażniku w lewym boczku znalazłem dwie końcówki typu fakra (zielona i brązowa.) Pytanie gdzie będzie sygnał z GPS? Czy ktoś przerabiałe podobny temat? Będe wdzięczny za pomoc.
Opublikowano 14 Grudnia 201510 l powinno pomóc http://www.audizine.com/forum/showthread.php/59749-B6-A4-S4-Symphony-II-to-RNS-E-(OEM-DVD-based-Navigation) no i jest już podobny temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/125235-b7-bpw-wymiana-radia-audi-symphony-ii-na-rns-e/
Opublikowano 14 Grudnia 201510 l Dzieki ale nie widze info o kablach w bagażniku. Ja mam antenę na dachu tylko kwestia podlaczenia do radia
Opublikowano 14 Grudnia 201510 l Dzieki ale nie widze info o kablach w bagażniku. Ja mam antenę na dachu tylko kwestia podlaczenia do radia Też mam amerykańca i do dizś dzień nie rozgryzłem po co te kable z tyłu w tej obudowie i jak podłączyć płetwę dzięki bogu poprzedni właściciel zamontował RNS-E i działa w miarę
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l Panowie sorki ale szukajka nie pokazuje. Nie mogę znaleźć jak podłączyć sds.
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l Wpisz w google SDS. Szybciej znajdziesz niż przez ta wyszukiwarkę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 21 Grudnia 201510 l Czy ktoś ma info jak jest z tymi końcówkami w bagażniku? Zastanawiam się czy jak wyjmę lampkę tylną z podsufitki to dostane się do anteny? Ma ktoś wiedze?
Opublikowano 10 Stycznia 201610 l Może koledzy mi doradzicie ,mam RNS-E z USA wiec radio FM ma nieparzyste czestotliwśsci , przeskakuje mi 107,1 107,3i itd.... a teraz wszedłem do ukrytego Menu i tam w" testradio2" jest ustawianie czestotliwosci i przeskakuje co 0,1 MHz ...i udało mi się ustawić parzysta czestotliwość, po włączeniu FM jest ustawiona w pamięci radia na kanale 1 - 107,00 FM ,ale po ręcznym szukaniu juz przeskakuje nieparzyście . ktoś mi to wyjaśni ?da się zmienić cykl przeskoku czestotliwości?
Opublikowano 10 Stycznia 201610 l no podobno właśnie nie.ale skoro dało sie ustawić w ukrytym menu i normalnie działa....
Opublikowano 14 Stycznia 201610 l Prosiłbym Was o rzuceniem okiem na mój temat odnośnie wątpliwości co do wtycznki z RNS-E. Nie znam się na tym a mam mały problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/344992-z-rns-e-na-inne-radio-problem/
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto