Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mógłby ktoś rozpisać do czego służą poszczególne funkcje engeneering mode?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany , mam problem z RNS-E...

nie odtwarza ( w zasadzie przestało oddtwarzać) Mapy Navi...

Mapa nie porysowana , kiedyś chodziła.

Nie idzie 2008 oraz 2009 -> wogóle ich nie widzi...

Wkładając normalną płytę CD muza idzie więc o co chodzi?

Myślałem że napęd ale CD idzie , myślałem że laser brudny ale CD idzie , co jest ?

Miałem wyczyścić laser ale nie mogę wyszarpać RNSa z zatrzasków :no:

czy po odłączeniu kostki trzeba wpisywać kod?

Opublikowano

Trzeniu to na bank brudny laser też tak miałem. Podjedź do ASO i dobrze zagadaj ze serwisantami to Ci wyciągną RNSa a w domu odkręcisz 5 śrubek i przemyjesz laser spyrolem :decayed: Żadnego kodu nie trzeba wpisywać.

Pozdro

Opublikowano

Trzeniu to na bank brudny laser też tak miałem. Podjedź do ASO i dobrze zagadaj ze serwisantami to Ci wyciągną RNSa a w domu odkręcisz 5 śrubek i przemyjesz laser spyrolem :decayed: Żadnego kodu nie trzeba wpisywać.

Pozdro

Tomek dzięki :) myślałem że jak laser brudny to nic nie pójdzie :rolleyes:

Opublikowano

Trzeniu to na bank brudny laser też tak miałem. Podjedź do ASO i dobrze zagadaj ze serwisantami to Ci wyciągną RNSa a w domu odkręcisz 5 śrubek i przemyjesz laser spyrolem :decayed: Żadnego kodu nie trzeba wpisywać.

Pozdro

Tomek dzięki :) myślałem że jak laser brudny to nic nie pójdzie :rolleyes:

nie... właśnie raz idzie a raz nie ...to urok brudnego lasera...

Opublikowano

dobra , dzięki za potwierdzenia Panowie :hi:

Opublikowano

Po odpięciu od zasilania musisz wpisać kod. Chyba że masz jakiegoś softa w navi po tuningu

Opublikowano

Jak wkładasz RNSe do tego samego auta to nie musisz wpisywać kodu. Zdjęcie kodu z RNSe to nie problem, zrobiłem płytę z softem która robi to bez rozkręcania :polew:

Opublikowano

Jak wkładasz RNSe do tego samego auta to nie musisz wpisywać kodu. Zdjęcie kodu z RNSe to nie problem, zrobiłem płytę z softem która robi to bez rozkręcania :polew:

kobra dzięki :wink4: mam ori kod także luz :)

Opublikowano

Pytanko,mamy w zachodnio-pomorskim jakis zdolnych ludzi.moze jakis zjazd?Alvaro mam juz mikrofon nie szukaj,mozna cos znalezc na ebay.de

Co do zegarow to sam nie zrobie,

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

A ja mam takie pytanie: Kto bedzie na tyle laskawy,zeby "użyczyć" mi map 2009 DVD1 i DVD2? Ja nie mam odpowiedniej nagrywarki,wiec bylbym wdzieczny za jakas "zapasowa" dvd ;)

Za odplata mala oczywiscie.

Zapraszam na PW.

Opublikowano

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 8P0 035 192 H

Component and/or Version: RNS-E HIGH EU H72 0650

Software Coding: 0319313

Work Shop Code: WSC 20998

1 Fault Found:

16353 - Control Module

014 - Defective

Taki bledzik wyszedl mi na vag.. co to moze byc..? :mysli:

Opublikowano

Trzeniu to na bank brudny laser też tak miałem. Podjedź do ASO i dobrze zagadaj ze serwisantami to Ci wyciągną RNSa a w domu odkręcisz 5 śrubek i przemyjesz laser spyrolem :decayed: Żadnego kodu nie trzeba wpisywać.

Pozdro

nie wolno czyscic soczewki lasera spirytusem,

do tego tylko i wylacznie, izopropanol, w handlu dostepny jako IPP cleanser. mozna kupic w sklepach z czesciami elektronicznymi.

Opublikowano

Ja ostatnio czyściłem wacikami z wodą utlenioną,łatwy dostęp po odkręceniu 5 śrubek,navi odrazu szybciej myśli nie wiesza sie itd. A co do mapy 2009, po dłuższej zabawie jest różnica w dokładności , zwłaszcza w małych miejscowościach, więc polecam :)

Opublikowano

Trzeniu to na bank brudny laser też tak miałem. Podjedź do ASO i dobrze zagadaj ze serwisantami to Ci wyciągną RNSa a w domu odkręcisz 5 śrubek i przemyjesz laser spyrolem :decayed: Żadnego kodu nie trzeba wpisywać.

Pozdro

nie wolno czyscic soczewki lasera spirytusem,

do tego tylko i wylacznie, izopropanol, w handlu dostepny jako IPP cleanser. mozna kupic w sklepach z czesciami elektronicznymi.

To był spirytus taki używany w szpitalach do odkażania a nie do picia :tongue4:

Jak ono napisał znacznie szybciej wczytuje i w ogóle lepiej chodzi a wystarczyło 5 śrubek odkręcić :wink4:

Opublikowano

pan mi odpisal i mówi ze nie pasują do A4

Opublikowano

A niby jak to jest możliwe? :) Facet chyba nie wie o czym mówi.

Przecież RNS-E w A3, A4, A6 i Lamborghini różni się tylko ramką.

Bebechy, przyciski, wyświetlacze, itd są te same.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.