Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

daj linka bo nie mogę znaleźć chętnie kupie w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono nie pasuje do A4

Hamuj bajere cycu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono nie pasuje do A4

Hamuj bajere cycu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ojej popłakałem sie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono nie pasuje do A4

Hamuj bajere cycu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono nie pasuje do A4

Hamuj bajere cycu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zaplułem sie

a co do RNS-A to wlasnie dzisiaj dostalem odpowiedz w sprawie doubezpieczenia swojego w Liberty-pozytywna koszt doplaty - 0 pln :good:,na podstawie paragonu za montaz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cale :a4fan: :a4fan:

koledzy ile na chwile obecna trzeba przeznaczyć na wstawienie nawi Rns-e (mam a din -cd)

i kto mógł by mi to przerobić i skonfigurować (obecnie mieszkam w Toruniu) :evil:

Pozdrawiam

:zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krk jest koleś który montuje za 2300. Robi to bardzo profesjonalnie i na ori częściach.

Kolega montował w bydgoszczy to miał rnsa na kleju a z tyłu plątanine kabli... więc trzeba uważać na kogo się trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy z Bydgoszczy totalnie nie Polecam, bym powiedział goście nie mają pojecia o niczym. Teraz możesz albo samemu spróbować zamontować RNS zgodnie z tym wątkiem ewentualnie zlecić komuś dobremu. ja polecam Marcina z Krk. jak chcesz to mogę podesłać ci numer na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( no to ktoś z nas posiadaczy pewnie nie długo straci swoje RNS-E bo nowe zapotrzebowanie już jest i interes sie kręci jeden wkłada innemu wyciagają po nocy :sick3: jak to się tu ktoś wcześniej żalił z Poznania

Przypominam coś co może nie jest oczywiste dla niektórych: kupując sprzęt z podejrzanego źródła po okazyjnych cenach sami nakręcami ten "interes".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś żeby ktoś kupował w ASO bo każdy inny sposób wejścia w posiadanie nie gwarantuje że ktoś nie płacze po tym radiu a im tańsze tym bardziej kuszące :evil: i bardziej pewne że dziubane a co tam się przejmować że nr zdrapane byle je ktoś wszczepił :disgust: i tak sie spirala nakręca do niedawna trochę temat blokowała cena ale teraz te radia są już za psie pieniądze bo nocne frajerstwo się skapnęło że jest na to dobry zbyt jak tak dalej pójdzie to strach będzie zostawić auto pod sklepem a już myślałem że się w Polsce temat dziubanych radyjek zakończył odkąd weszły firmówki :thumbdown:

Mógłbyś się powstrzymać z moralizatorskimi komentarzami w tym temacie, proszę ?

Jesli czujesz taką potrzebę, załóż temat w dziale "na każdy temat" i już...

ps. wczoraj widziałem Twojego posta na temat vag-coma (pyt. o wersje) z chinskim kabelkiem, ale teraz go nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj chcesz jedz do ASO zapłac 5 tys i kup nową i juz

ja na swoja dostałem paragon itp

oryginalna ksiązke oryginalny kod itp i zaplaciłem 1900 zł

wiec nie wiem co ty si etak cisnieniujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam zdrapanych numerów

mówie ci ze kupiłem komplet z ksiązką itp

wiec nie wiem po co sie tu puszysz :)

to ze inni kupuja ze zdartymi numera mi to ich sprawa

tak działa polski rynek nic na to nie poradzisz

takie zycie

PS

mam garaz

w pracy mam strzeżony parking

samochodu nie zostawiam w podejzanych ciemnych mniejscach :)

wiec delikatnie mówiac troche sie przed tym zabezpieczam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden drugi z panów ma racje. Reznie jak wiadomo wciąga i jest fajne. z drugiej strony te zabezpieczanie sie przed wszystkim kosztuje :( Myśle że wystarczy off topic.

teraz mam pytanie. Czy w B7 w wersji 1 dni między 2 din montowaną seryjnie w aucie które elementy się różnią oprócz anteny kosza samego urzadzenia RNS-E, kostek z tyłu radia, panelu przedniego klimatornika. Prawdopodobnie z tego co porównywałem z Cubera różnica jest jeszcze w Popielniczce, ale czy tylko ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo dokładnie tak mam zrobione, tyle ze bez popielniczki i zastanawiałem sie czy juz tu tylko jest róznica. Poszukam może uda się tanio wyrwać popielniczke pod 2 din, puki co będe tak jak jest czyli popielniczka 1din. Ma może ktoś zdjęcia popielniczki 2 din??

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...