Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

sygnał gala podpięty bo jeśli nie to możesz 100 anten kupić i ni to nie da. Wszystko w navi prawidłowo poustawiane kodowania,adaptacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sygnał gala podpięty bo jeśli nie to możesz 100 anten kupić i ni to nie da. Wszystko w navi prawidłowo poustawiane kodowania,adaptacje?

Sygnał Gala ?? chyba nie podpięty. Zakodowane wszystko OK.

Kupiłem nową antenę i wszystko jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka org kostke w rns-e Adapter ISO 8 na ISO 16 do RNS-E RNSE nowe AUDI (3845531812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jaka przejsciówke z RCA musze kupic zeby wyprowadzić sygnał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie jak wygląda PEŁNY zestaw audio w B6. NIE BOSE! ! !

Czy jest to tak jak myślę idąc od przodu auta:

1. Głośnik pośrodku deski rozdzielczej.

2. Po 2 głośniki syczki w drzwiach przednich + po 2 normalne

3. To samo co pkt. 2 tylko że drzwi tylne.

4. Głośnik w tylnej półce + wzmacniacz (wzmacniacz jest zawsze w parze z głośnikiem?)

Czy to jest właściwy wzmacniacz dla tego modelu? http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/93/95/95/3793959538

Pytania swoje uzasadniam tym ze dowiedzialem sie ze CHYBA nie beda mi graly tylne glosniki jezeli wrzuce do siebie rns-e, a nie nam wzmacniacza w polce bagaznika.

Wysłane z Poczty Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jest pytanie

gość ma zamontowanego u siebie w Audi A4 B6 zwykłego RNS-E , czy musi mieć vaga i coś kodować jak chce założyć RNS-E Led który wcześniej jeździł też w A4 B6 w takiej samej konfiguracji?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jest pytanie

gość ma zamontowanego u siebie w Audi A4 B6 zwykłego RNS-E , czy musi mieć vaga i coś kodować jak chce założyć RNS-E Led który wcześniej jeździł też w A4 B6 w takiej samej konfiguracji?

:hi:

niemusi , podłaczy i twardy restart leda i bedzie smigał:wink:

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Witam!

Mam pytanie jak wygląda PEŁNY zestaw audio w B6. NIE BOSE! ! !

Czy jest to tak jak myślę idąc od przodu auta:

1. Głośnik pośrodku deski rozdzielczej.

2. Po 2 głośniki syczki w drzwiach przednich + po 2 normalne

3. To samo co pkt. 2 tylko że drzwi tylne.

4. Głośnik w tylnej półce + wzmacniacz (wzmacniacz jest zawsze w parze z głośnikiem?)

Czy to jest właściwy wzmacniacz dla tego modelu? http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/93/95/95/3793959538

Pytania swoje uzasadniam tym ze dowiedzialem sie ze CHYBA nie beda mi graly tylne glosniki jezeli wrzuce do siebie rns-e, a nie nam wzmacniacza w polce bagaznika.

Wysłane z Poczty Polskiej.

jesli masz głosnik w tylnej półce to masz i wzmacniacz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]
Witam!

Mam pytanie jak wygląda PEŁNY zestaw audio w B6. NIE BOSE! ! !

Czy jest to tak jak myślę idąc od przodu auta:

1. Głośnik pośrodku deski rozdzielczej.

2. Po 2 głośniki syczki w drzwiach przednich + po 2 normalne

3. To samo co pkt. 2 tylko że drzwi tylne.

4. Głośnik w tylnej półce + wzmacniacz (wzmacniacz jest zawsze w parze z głośnikiem?)

Czy to jest właściwy wzmacniacz dla tego modelu? http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/93/95/95/3793959538

Pytania swoje uzasadniam tym ze dowiedzialem sie ze CHYBA nie beda mi graly tylne glosniki jezeli wrzuce do siebie rns-e, a nie nam wzmacniacza w polce bagaznika.

Wysłane z Poczty Polskiej.

jesli masz głosnik w tylnej półce to masz i wzmacniacz:wink:

Rozumiem, a czy ten wzmak ze zdjęcia będzie ok żeby RNS-E grało na tył? Bo na swoje nieszczęście nie mam głośnika w półce :(

W tej chwili nie chce inwestować w BOSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie oki , tyle ze wolałbym dołozyc nawet 100 zeta i kupicc wzmaka bose:wink: wyciagnij radio i zobacz jaka masz konfiguracje przewodowa bo pewnie tyl masz spiety z przodem na krotko lub tak bedziesz musiał zrobic jesli chcesz aby tylne glosniki zagraly pod rnsem:wink: oczywiscie najlepiej to zrobic przez wzmaka jak mówisz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam wzmak BOSE zagra ze zwykłymi głośnikami? Bo jeżeli tak to faktycznie lepiej doinwestować troszkę :)

Ewentualnie najpierw zepnę głośniki żeby grały wszystkie. A gdy przyjdzie czas i uzbiera się gotówkę to pobawię się wzmacniaczem. W każdym razie dzięki za podrzucenie pomysłu z tym spinaniem. Bo na to nie wpadłem ;)

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 03:56 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 18:24 ----------

Wlasnie zajrzalem sobie za moje radio zeby zobaczec co tam siedzi i troche sie rozczarowalem bo zamiast ori 4 kostek zobaczylem tylko 2 (brazowa i czarna) teraz pytanie brzmi skad musze ciagnac reszte pinow zeby zastapic brakujace kostki :/

Mozliwe jest ze jedna z kostek (numer IV wg schematu) nie jest wymagana zeby rns-e smigalo? W sumie jest ona od telefonu chyba.

A drugie brakujace zlacze (nr I) jest od zmieniarki (ktorej nie mam) wzmacniacza (ktorego nie mam) i od CANow ktore i tak bede musial ciagnac z zegarow.

Ehh radio zamowione a tu coraz gorzej to widze.

W sumie nie wiem teraz jak mam sie w to wgryzc.

Bylbym wdzieczny za wszelkie sugestie i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy nagrywarek można dodać LiteOn iHAS122 B z softem z iHAS 524 B.

Mapy działają bez problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj sobie vcds lite ten łączy się bezproblemowo z rns-e

Ja mam połączenie z RNS-E z VCDSem tylko nie można zmienić logo bo to jest wersja darmowa (takie ograniczenie niektórych funkcji). Vag 311,2 nie łączy się wogóle z RNS-e a jego mam pełną wersję.

Oczywiście że można :wink: jeśli masz soft 550, czy wyżej, jak dobrze pamiętam

Jeśli masz wersje free, ale nie zarejestrowaną, to się nie da, i kilku innych rzeczy zrobić

Tu jest wersja free zarejestrowana, i aktywna:

VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools

U siebie bez problemu zmieniłem.

Wszystko poszło bez problemu. Dzięki za linka.

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 18:19 ----------

?

Coś nie tak wypaliłeś raczej.

Wszystko poszło dobrze, zmienione book type, płyta verbatim + . Pewnie zła nagrywarka (LG) Muszę zainwestować w Pioneera.

Jakbyś poczytał w sieci o wypalaniu płyt z mapą, to byś nawet nie próbował robić tego przez LG. Pioneer lub Liteon - nie wszystkie ale też da się znaleźć w sieci jakie modele.:wink:

U mnie mapy chodzą nawet na płytach maxell.

Kupiłem Pioneera i wszytsko OK. Mapy śmigają. Jak by ktoś potrzebował kopi map 2013 i 2014 zapraszam na priw. Chętnię wypalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany mógłby ktoś zarzucić softem SDS do RNS-E nie ledowego najlepiej sw:650+ w wersji angielskiej

:hi:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

i czy ktoś wie czy soft z tej strony jest pewny

NaviEdit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subek napewno jest zintegrowany z tylnymi głośnikami na wzmacniaczu a czy rns ma ustawienia nie kojarzę żeby coś takiego było:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam wzmak BOSE zagra ze zwykłymi głośnikami? Bo jeżeli tak to faktycznie lepiej doinwestować troszkę :)

Ewentualnie najpierw zepnę głośniki żeby grały wszystkie. A gdy przyjdzie czas i uzbiera się gotówkę to pobawię się wzmacniaczem. W każdym razie dzięki za podrzucenie pomysłu z tym spinaniem. Bo na to nie wpadłem ;)

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 03:56 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 18:24 ----------

Wlasnie zajrzalem sobie za moje radio zeby zobaczec co tam siedzi i troche sie rozczarowalem bo zamiast ori 4 kostek zobaczylem tylko 2 (brazowa i czarna) teraz pytanie brzmi skad musze ciagnac reszte pinow zeby zastapic brakujace kostki :/

Mozliwe jest ze jedna z kostek (numer IV wg schematu) nie jest wymagana zeby rns-e smigalo? W sumie jest ona od telefonu chyba.

A drugie brakujace zlacze (nr I) jest od zmieniarki (ktorej nie mam) wzmacniacza (ktorego nie mam) i od CANow ktore i tak bede musial ciagnac z zegarow.

Ehh radio zamowione a tu coraz gorzej to widze.

W sumie nie wiem teraz jak mam sie w to wgryzc.

Bylbym wdzieczny za wszelkie sugestie i porady.

Sprawdzales dobrze czy nie ma kostek, może gdzieś się schowaly. Jak by co to jestem z Puław i mogę ci pomóc w podłączeniu, bo mam takie radyjko u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrze jeszcze dzisiaj ale z tego co widzialem, a raczej "czulem" pod reka to nie bylo tam kostek dodatkowych. Tak czy inaczej zamowilem juz kompletna polke z subem i wzmacniaczem + wiazka od suba. Takze w najgorszym wypadku gdy na 100% nie bedzie tam tych kostek to bede mogl polozyc nowa instalacje pod tylne glosniki.

W kazdym razie dzieki za info. Byc moze bede sie odzywal :) a VAGa masz? Zeby potem to poprawnie zakodowac?

Zeby nie bylo odrazu mowie ze za darmo pomagac mi nie bedziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrze jeszcze dzisiaj ale z tego co widzialem, a raczej "czulem" pod reka to nie bylo tam kostek dodatkowych. Tak czy inaczej zamowilem juz kompletna polke z subem i wzmacniaczem + wiazka od suba. Takze w najgorszym wypadku gdy na 100% nie bedzie tam tych kostek to bede mogl polozyc nowa instalacje pod tylne glosniki.

W kazdym razie dzieki za info. Byc moze bede sie odzywal :) a VAGa masz? Zeby potem to poprawnie zakodowac?

Zeby nie bylo odrazu mowie ze za darmo pomagac mi nie bedziesz :D

Mam Vaga, VCDS, kodowałem wszystko u siebie i u brata, więc troche praktyki mam. Chetnie pomogę. Mapki tez mam 2014 ;)

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Panowie jak zmienić głośność startową w RNS-E bo wydaje mi się że trochę za głośno radyjko startuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...