Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam SW 0750 swoim RNS-E Nagrałem plytke z mapami 2013 i po włożeniu płyty pisze " aktualizacja CD/DVD 0650" Wchodzę w navi pisze "włóż płytę nawigacyjna" O co tu chodzi, trzeba poczekać aż się zaktualizuje ? Czekałem z 10 min i nic. Czyżby źle płyta nagrana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam SW 0750 swoim RNS-E Nagrałem plytke z mapami 2013 i po włożeniu płyty pisze " aktualizacja CD/DVD 0650" Wchodzę w navi pisze "włóż płytę nawigacyjna" O co tu chodzi, trzeba poczekać aż się zaktualizuje ? Czekałem z 10 min i nic. Czyżby źle płyta nagrana?

Coś nie tak wypaliłeś raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Coś nie tak wypaliłeś raczej.

Wszystko poszło dobrze, zmienione book type, płyta verbatim + . Pewnie zła nagrywarka (LG) Muszę zainwestować w Pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zakładał nowego tematu wiec zapytam tutaj bo to chyba odpowidni dział :) koledzy jak graja seryjne głosniki (org 4 szt + sub w bagaju) po podłonczeniu wzmacniacza do RNS ? Jakość dzwieku jest lepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zakładał nowego tematu wiec zapytam tutaj bo to chyba odpowidni dział :) koledzy jak graja seryjne głosniki (org 4 szt + sub w bagaju) po podłonczeniu wzmacniacza do RNS ? Jakość dzwieku jest lepsza ?

Porównujesz 4 pasywne głośniki vs. Audi Sound System? Nie ma się co zastanawiać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S a słyszałes jak graja seria głosniki pod wzmakiem ? Rozjaśnij mi troche wiecej ;) myśle nad podłączeniem 4 głosników pod wzmak + osobny wzmacniacz na sub JL audio. ? I chce poznac jakieś opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i grają dobrze ale napewno nie będzie to grało tak jak chcesz zrobić no i oczywiście jeżeli nie chcesz wzorować się na ori i mieć swoją konfigurację:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S a słyszałes jak graja seria głosniki pod wzmakiem ? Rozjaśnij mi troche wiecej ;) myśle nad podłączeniem 4 głosników pod wzmak + osobny wzmacniacz na sub JL audio. ? I chce poznac jakieś opinie .

Głośniki podłączone pasywnie brzdękają jak jamnik. Dopiero jak w systemie pojawia się wzmacniacz, zaczyna to grać. No i od razu wkładałbym wzmaka BOSE. Ale ja nie jestem audiofilem - nie wiem jakie masz wymagania ale dla mnie zestaw ASS (przód pasywny, tył aktywny) gra naprawdę przyjemnie (na tyle, że instalując graty od BOSE nie podłączyłem przednich głośników pod wzmacniacz - EQ zaprogramowany dla tej konfiguracji, dla mojego ucha brzmi lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bose to inna bajka więc jeżeli mu chodzi o konkretną naparzanke to sound system tego nie da:thumbdown:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bose nie przechodze ale mam fajny wzmacniacz i chce go wykorzystać do podłaczenia org głosników i zobaczyc co bedzie sie działo :) a z czasem jakis sub.

Bart-S oreintujesz sie jaka musze kupic iso zeby wyciagnąc sygnał z RNS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bose nie przechodze ale mam fajny wzmacniacz i chce go wykorzystać do podłaczenia org głosników i zobaczyc co bedzie sie działo :) a z czasem jakis sub.

Bart-S oreintujesz sie jaka musze kupic iso zeby wyciagnąc sygnał z RNS?

Nie mam pojęcia - ale osoby udzielające się w tym wątku na pewno coś podpowiedzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bose to inna bajka więc jeżeli mu chodzi o konkretną naparzanke to sound system tego nie da:thumbdown:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Nie chodzi mi o naparzanke ;) poprstu chce zobaczyc czy da sie cos wiecej wyciągnąc z tych głosników. I własnie pytam czy ktoś próbowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sound system i przeszedłem na bose i jest mega różnica podejrzewam że jak przejdziesz ze zwyklej konfiguracji na sound system i zamiast ori wzmaka wrzucił bose bedziesz naprawdę zadowolony...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem was koledzy ale bose nie wchodzi w grę. Jest troche z tym roboty i nawet nie chce . Mam 4 kanalowy wzmak chce wyciagnac sygnal z rns i zobaczyc czy te glosniki zagraja lepiej.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki ale co Ty chcesz ciągnąć z rns przecież jest wyjście na wzmacniacz....

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest taka opcja ale trzeba zastosowac odpowidnia kostke zeby podlaczyc przewody RCA Chinch.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Coś nie tak wypaliłeś raczej.

Wszystko poszło dobrze, zmienione book type, płyta verbatim + . Pewnie zła nagrywarka (LG) Muszę zainwestować w Pioneera.

Jakbyś poczytał w sieci o wypalaniu płyt z mapą, to byś nawet nie próbował robić tego przez LG. Pioneer lub Liteon - nie wszystkie ale też da się znaleźć w sieci jakie modele.:wink:

U mnie mapy chodzą nawet na płytach maxell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał w sieci o wypalaniu płyt z mapą, to byś nawet nie próbował robić tego przez LG. Pioneer lub Liteon - nie wszystkie ale też da się znaleźć w sieci jakie modele.:wink:

U mnie mapy chodzą nawet na płytach maxell.

Czytałem, tylko dla pewności nagrałem to płytkę (-5zł). Mam na oku Pioneera DVR-112D co o tym myślicie, da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pionka, nie pamiętam czy 112 czy 109, bo używam jej może raz na rok, wywaliłem mapke i navi startuje mi kilkuminutowym opóźnieniem, myślę że to właśnie wina nagranej płyty

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pionka, nie pamiętam czy 112 czy 109, bo używam jej może raz na rok, wywaliłem mapke i navi startuje mi kilkuminutowym opóźnieniem, myślę że to właśnie wina nagranej płyty

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

DVR-109/110/111 na pewno dobrze sobie radziły :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...