Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Nokiany WR A3, muszę poczekać na przesyłkę, skombinować jakieś stalówki i pomodlić się o śnieg. :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po pierwszych kilometrach przejechanych na Dunlopach WS 5 muszę stwierdzić, że są cichutkie. Na sychym asfalcie kleją się jak złe :-). Patrząc po wskazaniach komputera wydaje mi się, że są nawet oszczędniejsze od moich letnich Bridgestone Potenza R050A, ale to się okaże po dłuższych przejażdżkach. No i z indeksem H są mięciutkie, więc i komfort jazdy calkiem inny:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Nokiany WR A3, muszę poczekać na przesyłkę, skombinować jakieś stalówki i pomodlić się o śnieg. :v

Będzie pan zadowolony. Chyba, że chcesz przekopywac się w śniegu przez bieszczadzkie wioski. Na miasto sa idealne. Kraj produkcji nie ma znaczenia... teoretycznie. Zawsze jednak warto pamiętać że Rosja to zupełnie inny krąg kulturowy i cywilzacyjny i tam wszystko się może zdarzyć - absolutnie wszystko. Gdyby ktoś z Was miał w sklepie do wyboru identyczne opony w tej samej cenie, jedne z fabryki z Rosji a drugie z Finlandii to które byście wybrali? Gdybyście mieli aparat foto albo sprzęt hi-fi w tej samej cenie ale jeden z Japonii a drugi z Chin - który wybieracie? Albo kiełbasę jałowcową jedna z USA a druga z Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie z oponeo za 1600zł

Bridgestone Blizzak LM001

http://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-blizzak-lm001-225-55-r16-95-h-fr#96819985_reviews

dam znać czy warto, bo wachałem sie między Vredestin, i Firestone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wybrałeś najlepiej jak mogłeś :)

Boje się tylko że będą głośne na suchej nawierchni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: czy mogę kupić i założyć te opony http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-wr-d3-195-55-r16-87-t#98415533dla aluminiowych felg o rozmiarze 7 J x 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki rozmiar opony brać do tej felgi? Na pytanie czemu nie chce kupić stalówek odpowiadam: moje alusy są już w nie najlepszym stanie więc nie jest mi szkoda jeździć na nich w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron wcześniej ktoś twierdził że nowe Nokiany można tylko dostać z Rosji.

Dzisiaj przyszły do mnie świeżo zamówione Nokiany WR D4, produkcja 43 tydzień 2015, Made in Finland. Więc jak widać jeszcze coś produkują w Finlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie tak uczepiliscie tych nokianow z rosji?

Fabryka gdzie sa produkowane jest jedna z najnowoczesniejszych w europie. Produkowane opony sa eksportowane na caly kontynent (moze jeszcze dalej?) i nikt z tym problemow nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie poleciacie opony zimowe na Felgi :

Rozmiar 18 Cali

Rozstaw śrub 5x112
Szerokość 8J
Osadzenie Et 43

Przy zawieszeniu 1Be ??

Aby to ładnie wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweld19 - gdzie zamówiłeś te Nokiany made in FIN ?

Co sie tak uczepiliscie tych nokianow z rosji?

Na złość Putinowi :) Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz o tym cały temat. Rozmiar 225/40/18.

Dziekuję przewracałem prawie 50 stron i tak nie wpadła mi odpowiedź decydująca więc napisałem..

Dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...