Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno sa lepsze niz zetexy.

Duzo ludzi na nich pomyka.

No to chyba skuszę się na te Nexen WINGUARD SPORT,

Winguard to za***ista opona. Sprzedawałem kilka kpl do naprawdę niezłych fur( BMW F10) i każdy chwali. Ceny oki i jakość też :kox: Szczególnie opłaca się właśnie w większych rozmiarach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie opony polecacie w rozmiarze 205/55/16 i kwocie do 800zł? Wiem, kasa mała ale na razie brak funduszy na wyższe półki, nie planuję też zimą dużo jeździć tym autem, jakieś 3-4 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniądzach to Dębica Frigo 2 lub dołóż ciut więcej i masz Frigo HP (cichsza od poprzedniczki).

Mam takowe drugi sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fulda jako taka to tylka nie urywa...

Ja bym dolozyl pare zlotych i wybral cos z Nokiana, Uniroyala czy Vredesteina.

BTW. Wczoraj przyjechaly do mnie Vredestein snowtrac 5, zaraz jade przekladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecono mi kupno opon zimowych do Opla corsy C 195/65 r15, ale jak założono okazało się, że są za duże... :/ nie znam, dlatego spytałem. Jaki jest odpowiedni rozmiar i profil? Obecnie mam auto na 195/50 tył i 185/55 przód - zimówki tylko wyglądają nisko profilowo, nie wiem czy są dobre, odpowiednie.. Muszę wymienić i zamówić 4szt zimówki tylko teraz już na pewno jakie będą najlepsze na zimę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogę polecić te opony zakupiłem jakiś czas temu i jak na razie sprawują się bardzo dobrze, cena do jakości naprawdę spoko.

http://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-blizzak-lm001-225-55-r16-95-h-fr#96819985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem Nokiany WR D4. Po przejechaniu 200 km po suchym za wiele powiedzieć nie mogę, poza tym, że są naprawdę ciche. Jak zrobi się mokro albo spadnie śnieg to ocenimy dokładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam założonę Nokiany D4 i w weekend spadł śnieg i zrobiło się błotko pośniegowe...wnioske, opony ładnie się trzymają drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie,

Korzystaliście może z usług sklepu polskihurtopon.pl? Pytam, bo mają oni Nexeny Winguard Sport po tysiaczku za komplet.
(http://polskihurtopon.pl/p/68898-nexen-winguard-sport-23545-r17-97-v-xl-e-c-3-73db)

Myślicie, że warto się u nich w te oponki zaopatrzyć?
Sama opona widzę zbiera nienajgorsze opinie, a że ja dużo nie jeżdżę i głównie po mieście, to majątku na zimówki wydawać nie chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nokiany zamawiałem z tej strony w poniedziałek, we wtorek był kurier, opony są okej, data produkcji też, raczej żadnych zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak D4 sprawdza się na zakrętach przy dynamicznej jeździe ? (np na suchej )

Pewnie, a dlaczego miałyby się nie sprawdzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo to nowa opona i ciężko znaleźć jakieś opinie w necie.

Swoją drogą polski hurt opon ma bardzo dobre ceny, jednak ma mnóstwo negatywnych opinii w internecie. Też zastanawiałem się czy tam nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...