Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana RADIA na nie fabryczne


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

taki urok audi :decayed:

Nie lepiej kupic ten adapter za pare groszy niż dac 200zł elektrykowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie też męczę się z problemem nie grających tylnych głośników , radjo JVC :wallbash: szlag wie czy mam u siebie wzmacniacz czy nie chyba pojadę do elektryka od radia ale krzyczy za usługę 200zł :shocked: po cholerę wymyślili tak z tymi radiami!!!????

zajrzyj za tylny boczek bagażnika i bedziesz wiedział :wallbash: a póxniej rób według pierwszego postu, masz tam dwie opcje droga i tanią, a z elektrykiem to najwyżej piwo wypij :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki chciałem się gdzieś wypłakać będę walczył dalej pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. w moim przedlifcie wymienialem radio na niefabryczne i musze Wam powiedziec ze nie mialem zadnych problemow nie wiem czy taki zbieg okolicznosci czy poprostu tak wszystko pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. w moim przedlifcie wymienialem radio na niefabryczne i musze Wam powiedziec ze nie mialem zadnych problemow nie wiem czy taki zbieg okolicznosci czy poprostu tak wszystko pasuje ;)

poprostu miałes zwykłą instalacje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zakupiłem taki adapter do radia http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-adapter-iso-zlacze-kostka-lodz-xau02-i1978805350.html

...i NIC wciąż NIE GRAJĄ TYLNE GŁOŚNIKI :wallbash: ;( mam dość co radzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wiesz może co tam jest w tym separatorze antenowym? Tam jest tylko podane 12V na środkowy drut w kablu czy cos więcej? Bo zastanawiam sie czy sam bym sobie takiego nie zrobił :decayed: Bo czasami troszke szumi a ostatnio zacząłem troche słuchac radia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wiesz może co tam jest w tym separatorze antenowym? Tam jest tylko podane 12V na środkowy drut w kablu czy cos więcej? Bo zastanawiam sie czy sam bym sobie takiego nie zrobił :decayed: Bo czasami troszke szumi a ostatnio zacząłem troche słuchac radia :decayed:

mam gdzieś to luzem chyba, obecnie nie podłaczone, a radio jak grało tak gra :blink:

Witam! Zakupiłem taki adapter do radia http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-adapter-iso-zlacze-kostka-lodz-xau02-i1978805350.html

...i NIC wciąż NIE GRAJĄ TYLNE GŁOŚNIKI :wallbash: ;( mam dość co radzicie???

podłaczyłes niebieski kabelek adaptera do remote?? radio poprostu nie podaje sygnału na wzmacniacz, zalezne jest to tylko od tego kabelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że: "Z czerwonej kostki adaptera wychodzi pojedyńczy luźny niebieski kabelek bez żadnego pinu." Tylko że w zakupionych przeze mnie kostkach nie wychodzi żaden luźny kabelek , to mam go wyrwać?? czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz żadnego luźnego kabelka o kolorze niebieskim??? powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma , dzisiaj zrobię fotki zakupionego adaptera może coś pomooże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wiesz może co tam jest w tym separatorze antenowym? Tam jest tylko podane 12V na środkowy drut w kablu czy cos więcej? Bo zastanawiam sie czy sam bym sobie takiego nie zrobił :decayed: Bo czasami troszke szumi a ostatnio zacząłem troche słuchac radia :decayed:

mam gdzieś to luzem chyba, obecnie nie podłaczone, a radio jak grało tak gra :blink:

Witam! Zakupiłem taki adapter do radia http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-adapter-iso-zlacze-kostka-lodz-xau02-i1978805350.html

...i NIC wciąż NIE GRAJĄ TYLNE GŁOŚNIKI :wallbash: ;( mam dość co radzicie???

podłaczyłes niebieski kabelek adaptera do remote?? radio poprostu nie podaje sygnału na wzmacniacz, zalezne jest to tylko od tego kabelka

wiem że gra bo tak mam drugi rok. Tylko do tej pory mało radia słuchałem. Np jeżdżąc po lublinie jak jest trakcja trolejbusów to coś mocno charczy. Wiec jesli tam kwestia powiedzmy tylko wlutowania jednego kabelka w odpowiednia żyłę to luz ale nie chce tego robic metoda prób i błedów coby nie spalić wzmacniacza od anteny.[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 08:20_________________________________________________A to element rozbieralny czy zalany? Jak rozbieralny cyknął byś foto jak to w środku wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separator jest nie rozbieralny. Jaki jest sens kombinować. Jak w sklepie internetowym kupisz go za 15płn a jak poszukaj to i wswoim mieście znajdziesz i odpadnie przesyłka?.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separator jest nie rozbieralny. Jaki jest sens kombinować. Jak w sklepie internetowym kupisz go za 15płn a jak poszukaj to i wswoim mieście znajdziesz i odpadnie przesyłka?.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

nie chodzi tu o cenę bo jest śmieszna ale całe to zamieszanie z zamawianiem jesli np to kwestia powiedzmy przylutowania jednego kabelka i powiedzmy diody :decayed: A biegac po mieście i szukac tez mi się nie chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej taki adapter zakupiłem, podłączyłem kostki i nie gra, głośniki z tyłu są. Nie mam systemu boose.

P1080883.jpg

P1080884.jpg

P1080885.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieski kabelek z adaptera który idzie do kostki zasilania steruje wzmacniacz. sprawdź na którym pinie masz w radiu sterownie antena lub remot i tam go połączy. razem z zasilaniem separatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie , po każdym wyłączeniu zapłonu radio gubi mi stacje,co należy zrobić/kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...