Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Cor72z

no prosze ile osob :naughty: ja tez oczywiście bede :)

co do vaga to galec cos tam mi obiecywal ostatnio na kluczewie bo sie zagadalismy i zapomnialem ze wtedy mial więc moze zabierze :gwizdanie:

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety jak się pracuje to nie zawsze da się rade zaplanować sobie popołudnie, czasami plany szefa nie pokrywają się z Twoimi :disgust:

Ludzie, jutro (niedziela) zlot na kluczewie z torem zręcznościowym i kreską, zbiórka real słoneczne 9:30 a o 11:00 na kluczewie sie wszystko zaczyna, organizuje bmw klub więc będzie kultura. wstęp oczywiście darmowy. przybywajcie

Tiaaaa widze te wasza piekna frekwencje na te czwartkowe spoty :shocked:

Nie zebym byl zlosliwy, ale to bylo do przewidzenia, czwartkowe spoty niczym sie nie roznia w frekwencji od tych niedzielnych, a po prawie tygodniu roboty nikomu zbytnio sie nie chce wyjezdzac na spoty. nie wspominajac juz o tym jak tu kolega wspomnial ze nie zawsze mozna sobie cos z gory zaplanowac bo taki ot madry szef musi ci popsuc plany przy czwartu. Ja obstawiam nadal nad niedziela. Wiecej ludzi i mniej wymowek. Teraz juz nie ma praktycznie cieplych dni, grille, plaze, wakacje dzieci juz sie skonczyly a wiec i wypadow z rodzinka tez juz tak nie ma. I gdyby ludzie na prawde chceili sie spotkac pogadac to by sie spotkali.

Spiidy - Ty byles w civic clubie i frekwencja byla na prawde dobra jesli chodzi o spoty. Nie wiem nie bylem ale wierze na slowo

Cornek - Ty byles tez w klubie BMW i frekwencja tez jest nie mala, zreszta tez uczestniczylem w ich spocie i wiem ze sie spotykaja bez zadnego problemu.

Jak widac Ci ludzie niczym sie w zasadzie nie roznia od nas, tez maja prace, dom rodzine, a jednak potrafia sie zorganizowac.

Dla czego A4 ma byc gorsze, udowodnijmy innym i przede wszystkim sobie ze tez potrafimy sie zgrac i gospodarowac czasem tak, by sie spotkac.

jakby nie patrzeć to frekwencja byla trzy razy wieksza niz jak jezdziles sam wiec nie mow ze niczym sie nie rozni...;]

mi pasuje kazdy dzien wiec nie chce mi sie klocic o terminy. tylko ze tutaj sie udziela pare osob i nie ma z kim czego ustalac.

a watpie zeby po takich postach jak twoj wiele sie zmienilo... po prostu cza chciec :hi:

nie chcę nikogo obrażać itd ale ostatnie spoty jakie się odbywały w szczecinie (w sezonie letnim) odbywały się w szczecinie i byli wszyscy tylko nie ludzie ze szczecina więc nie miejcie za złe ludzią nie mieszkającym w szczecinie ponieważ my mamy do przejechania troszkę kilometrów a mimo to przyjeżdżaliśmy tylko że to się staje nudne. organizuje się spoty w szczecinie i ludzie mieszkający w szczecinie nie potrafią znaleść czasu na przyjechanie na wały a oczekujecie tego od ludzi którzy nie mieszkają w szczecinie

co do civicklubu to spoty były w srode :) a pozniej jeszcze doszly w niedziele .. i zawsze troche aut .. zadko ponizej 10ciu.. nie wiem jak to dziala ze w szczecinie jest tyle audików a nikt nie ma czasu ani w niedziele ani w tygodniu. albo ludzie nie wiedzą ze są spoty albo sie tym nie interesują a jezeli sie nie onteresują to na sile nie ma co namawiac :)

moze umówimy sie na piwo a nie na spot autem ? tylko najgorzej z przyjezdnymi zza szczecina bo jakoś trzeba wrócic ale jak by tak się znalazla z jakiejs okolicy jedna osoba chetna do prowadzenia auta i cztery chetne do wypicia piwa.. :)

w listopadzie będzie na kluczewie kolejny zlot bmw klubu, jak poznam więcej szczegółów to napiszę to może tam większym gronem się wszyscy zjadą :][br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:53_________________________________________________co do cyklicznych spotów audi to wrogiem jest częsta zmiana godzin i miejsc ;P

pamiętam jak byłem latem na ognisku na dziewokliczu i było superaśnie :] można by ustalić któryś dzień w łikend.

tylko powiec ze 6 listopada to bedzie :notworthy: jak nie to znow mnie ominie dobra impreza :wallbash: