Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko odkad mam a4 a jest to juz prawie 3 lata, to spoty byly organizowane na parkingu castorama, gdzie najpierw bylo 6 aut a pozniej bylo po 12, a nawet 14 aut i bylo naprawde fajnie. a ze przez pol roku mnie nie bylo bo mialem awarie z autem, wszystko sie posypalo. I nie ma teraz nikogo z tamtej ekipy. Wszystko zaczyna sie jak by od nowa. Spot na walach jak byl jakis teramin zawsze przyjezdzalem, glebokie tez sie zdazylo. Ale jak dwa albo 3 trzy razy stalem jak ten parasol sam na walach to sory. Spot kolo kolobrzegu tez byl i sie wybralem, bylo fajnie. Kluczewo jak jest tez staram sie byc tak czesto jak tylko moge, to samo i chociwel. Jezeli cos wyjdzie z autem to juz sila wyzsza. Ale staram sie nie omijac spotow. I nawet pogoda mi nie straszna, bo z cukru to ja nie jestem. A kurtki zimowe i czapki to chyba kazdy w domu ma. Wszystko zalezy od zgrania ludzi i przede wszystkim checi. A a4rek jezdzi po szczecinie na prawde sporo. Ale coz, jak juz ktos napisal sila nie bedziemy zaciagac na hol na spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do miejsca to mi jest obojętne czy castorama gdzie mam 10 minut z buta czy na wały.. wały wyszły chyba dlatego głównie że ludzie z poza miasta nie muszą krążyć po szczecinie tylko na wlocie widzimy się na wałach ale jak miejsce nie pasuje to możemy zmienić na takie które zostanie na stałe .

co do terminu i godziny to mi tez w sumie jest obojętne czy to środek tygodnia bo mam zajęcia najdalej do 17.. czy to niedziela.. bo sobota jak dużo osób raczej jest często bez auta:)

największym problemem z spotami moim zdaniem jest fakt ze mało osób wchodzi na forum i się udziela jak są wybierane terminy bo jezeli 30sci osób się zbierze i dogada co do terminu to jakiś się ustali a jak termin ustalają dwie osoby to jasne ze nie każdemu moze pasować :)

moze ustalmy ze od poniedzialku do piątku na forum bedziemy prowadzic dyskusje o miejscu godzinie i dniu spotkan, napiszmy o tym kazdemu ze szczecina PW lub sms lub na gg ( kto komu jak może) i podejrzewam ze zainteresowani spotami przez 5 dni znajdą chwile czasu zeby wejsc na forum i napisac swoje zdanie kiedy komu pasuje spot..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a może tak zacznijmy uczęszczać na halę pokopać czy porzucać piłką a temat a4 będziemy poruszać w trakcie wysiłku :kox:

Może taki obraz spotów zmobilizuje useruff forum.......... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zasadzie to mogę się pisać na siatkę bo inne sporty odpadają miałem 2 operacje na obydwa kolana więc nie ryzykuje sportów kontaktowych, a co do terminu to mi pasi w tygodniu wtorek lub czwartek godz 18:00 - 18:30 i to jest moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tygodniu by też jak najbardziej pasowało w tygodniu tylko jeszcze zależy od godzinki, a z tym poruszaniem się razem gdzieś na jakiejś hali to nie głupi pomysł mi ze sportów to by pasowało wszystko od kosza przez nogę, siatkę a nawet szachy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze w czwartek nastepny spotkamy się na poczatku piastów koło kosciuszki w tym parku przed budynkiem polibudy ;d są tam dwa stoły do gry :polew:

a tak na serio to moze jakies ognicho ? na ten weekend juz sie nie zorganizujemy ale na następny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...