Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

sorki za OT - o zlocie Audi nie słyszałem, jedynie o zlocie cabrio w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Cabrio jest na 100%

to wiem, bo mój brat jedzie i ja miałem jechać ;) EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

zabic to malo

wspolczuje i wiem jak sie mozna wkurw*c

poszlo z AC ?

mozesz rzucic jako ciekawostke ile nowe wg serwisu

kolega kiedys za lusterka ori m3 w e46 cabrio dostal wycene ok 4000zl jesli dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wj***c lapki , jak w sredniowieczu .......... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym sie wk....l szkoda :kwasny:

kiedys na mojej ulicy wszystkie auta tak mialy ( chyba 17 sztuk ) i wszystkie porysowane boki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: znam ten ból. Mi to się zdarzyło w S3 we wrocku. Niestety taka nasza rzeczywistość i musimy uważać aby nie kusić losu. Jakbym dopadł takiego sku..... to młoteczek i po wszystkich paluszkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie lusterka będą jutro na giełdzie u Was :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych wątkiem: Wszystko już załatwione, samochód 'w komplecie', tak jak powinno być. Tylko dziwi mnie, że lusterka które teraz mi założyli.. świecą się prawie jak psu jajca. Tamte pierwsze były chyba bardziej matowe.. Ale źle nie wyglądają.

A ja chętnie bym powrócił do tematów tych 'ustawek'. Chciałbym przejechać się tak po autostradzie jak chociażby z tym BMW 335.. Zimą parę osób tu było. 3 razy coś gdzieś zawsze ludzi zatrzymywało w ostatniej chwili. Nie pamiętam już niestety kto to był. Czy jest ktoś chętny powrotem do tematu? ;)[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 14:31_________________________________________________Ktoś, ktokolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, ktokolwiek ?

jak tak bardzo chcesz się ścigać to jedź do w-wy,w sumie w 2,5h dojedziesz, dostaniesz baty od pierwszej lepszej fury i Ci się odechce ścigania. bo wyzywanie na wyścig kogokolwiek z tego forum świadczy o Twojej niewiedzy o tym, jakie tu ludzie mają auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niewiedzy? Cofnij się 10, 20 stron do tyłu w tym temacie i zobacz ilu tu chętnych było, a ilu do mnie pisało na gg czy pm? A widzisz, o tym nie wiesz. Chcesz dane ludzi wraz z telefonami? Z czterema się nawet udało umówić, ale za każdym razem coś wypadało. I było to S600, był ktoś z podrasowaną Imprezą czy jakimś pożyczonym Caymanem S. I nie pisałbym na Twoim miejscu takich buńczucznych postów, nie wiedząc kto się do mnie zgłaszał poza tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niewiedzy? Cofnij się 10, 20 stron do tyłu w tym temacie i zobacz ilu tu chętnych było, a ilu do mnie pisało na gg czy pm? A widzisz, o tym nie wiesz. Chcesz dane ludzi wraz z telefonami? Z czterema się nawet udało umówić, ale za każdym razem coś wypadało. I było to S600, był ktoś z podrasowaną Imprezą czy jakimś pożyczonym Caymanem S. I nie pisałbym na Twoim miejscu takich buńczucznych postów, nie wiedząc kto się do mnie zgłaszał poza tym tematem.

to jak ktoś pisał do Ciebie na PW to się ich spytaj na PW czemu się nie chcą ścigać. a co do ścigania napisz PW do kogoś z w-wy i Cię umówią na ściganki skoro nie masz chętnych i po jednym wyjeździe do w-wy Ci rura zmięknie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Hold your horses !

Strasznie duzo niepotrzebnych napinek sie tu ostatnio robi.Kolega ma na pewno świadomość ze wcześniej czy później trafi na auto za 1/5 wartości takiej S4 które mu sprawi srogi łomot.Ale w życiu jest tak ze jak szybkiego byś auta nie mial zawsze znajdzie sie ktoś szybszy :wink4:

PS.Kolega z BMW który tak sie tu ostatnio oburzał byl by na pewno chętny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że zdaje sobie z tego sprawę. Tylko ja mam normalny samochód do codziennej jazdy, a nie sportowóz, którego 80% wartości to tuning :)[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 20:51_________________________________________________No i napinki się robią, jak ktoś pisze, żeby ludzie wrócili 'do swoich mało litrażowych aut'.. No na Boga, proszę.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...