Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to bedzie w zimę czym gumę upalać na śniegu :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

No to bedzie w zimę czym gumę upalać na śniegu :decayed::wink:

Oj tak :kox::kox:

Opublikowano

Jakie potrzebujesz kable ?

Opublikowano

pociągowe żeby robotę pociągnąć do przodu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakie potrzebujesz kable ?

Wiązkę najlepiej całą żeby nie kombinować(kupiłem ale chyba nie dojdzie :decayed: ) i do zbiornika pod quattro paliwowe 2szt. Reszta to już kosmetyka :wink:

Opublikowano

Mam wiąche do przerobienia.

Opublikowano

Hej,

Też SWAPuje 2.7T do B6 auto juz w sumie jezdzi ale mam problem z puszka filtra powietrza. Mam puszke od 3.0l i nie wystarcza mi tej rury która łączy filtr z Y. Rura od 3.0 jest mocno za krotka a od 2.7 brakuje jeszcze ze 5cm. Mam puszke od 2.7 z wzmacniaczami ale nie wchodzi przez Bixenony na swoje miejsce...

Widziałem w necie ze ludzie jakos zakładają ory puszke bo niechce stożka.

I teraz jeszcze pytanko do adminów, mam jeszcze kilka pytan na temat ogarniecia tego swapa do konca ale nie mam pojęcia w jakim podforum napisac zeby bylo dobrze, naprowadzicie ?

Opublikowano
  • Autor

Hej,

Też SWAPuje 2.7T do B6 auto juz w sumie jezdzi ale mam problem z puszka filtra powietrza. Mam puszke od 3.0l i nie wystarcza mi tej rury która łączy filtr z Y. Rura od 3.0 jest mocno za krotka a od 2.7 brakuje jeszcze ze 5cm. Mam puszke od 2.7 z wzmacniaczami ale nie wchodzi przez Bixenony na swoje miejsce...

Widziałem w necie ze ludzie jakos zakładają ory puszke bo niechce stożka.

I teraz jeszcze pytanko do adminów, mam jeszcze kilka pytan na temat ogarniecia tego swapa do konca ale nie mam pojęcia w jakim podforum napisac zeby bylo dobrze, naprowadzicie ?

Jaki miałeś motor wcześniej? pas zmieniałeś?

Opublikowano

jak rozkminicie uklad abs/asr/esp po przekladce?

Opublikowano

oo kolego.. widzę, że dzieje się konkretnie :D

:hi:

Opublikowano

U mnie motor 3.0 a więc bez wiekszych problemów, pas ori troche porezany. Abs i reszta chodzi, auto jezdzi ale potrzebuje dopieszczenia ;)

Opublikowano
  • Autor

jak rozkminicie uklad abs/asr/esp po przekladce?

W większośći przypadków tylko kodowanie wystarczy na q :wink:

996c6dee75b014327b4c1226fe162e30.jpga434a95c06c7d86498a01f900a2b475e.jpgbc94152e78f20989f216a42ce915b59f.jpg

Narazie tyle. Czekamy na zbiornik i będzie montaż całości:hi:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

pięknie pozazdrościć ;)

Opublikowano

garaz marzenie :D

Opublikowano

jak rozkminicie uklad abs/asr/esp po przekladce?

W większośći przypadków tylko kodowanie wystarczy na q :wink:

996c6dee75b014327b4c1226fe162e30.jpga434a95c06c7d86498a01f900a2b475e.jpgbc94152e78f20989f216a42ce915b59f.jpg

Narazie tyle. Czekamy na zbiornik i będzie montaż całości:hi:

Tapnięte z SGS5

Weź wpłać Czornemu jakąś większą zaliczkę, żeby sobie w końcu deski na kanał kupił :decayed:

Opublikowano

Gdzie on to robi ? W piwnicy ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Całkiem przyjemną ma kwaterę :kox: Czekamy narazie na zbiornik :facepalm:

Opublikowano

nie wazne gdzie tylko jak :P

Opublikowano

Garaz malina :)

Opublikowano

niezle sie dzieje,jak to fajnie ze w nowszych autach jest wiekszosc p&p.W moim starym mk1 golfie bylo duzo rzezby zeby zapodac 4x4,widze ze zima bedzie dla ciebie zabawa w tym roku ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.