Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no no, można się pod urzędem styknąc a jak nie będzie miejsca to się na tesco pojedzie

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko damy radę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to 16.00 urząd czy tesco?[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 23:51_________________________________________________ewntualnie lidl, carrefour lub kaufland :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 00:48_________________________________________________jest jeszcze parę stokrotek i biedronek :tongue4:

a pod Galeria Zieloną teraz opłaty są :(

a może by tak na jakąś integracyjną pizzę pójść?

Opublikowano

no to urząd miasta i się skoczy do zielonej na górę jak zawsze :naughty:

Opublikowano

to 16.00 urząd czy tesco?[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 23:51_________________________________________________ewntualnie lidl, carrefour lub kaufland :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 00:48_________________________________________________jest jeszcze parę stokrotek i biedronek :tongue4:

a pod Galeria Zieloną teraz opłaty są :(

a może by tak na jakąś integracyjną pizzę pójść?

Wątpię że pod marketami będą miejsca (na kilka samochodów pod rząd) w sobotnie popołudnie oprócz tesco i może lidla a pod galerią jeszcze nie ma opłat, ale tam też wiecznie tłok. Myślę że pod urzędem na początek a potem można się przemieścić

Opublikowano

to 16.00 urząd czy tesco?[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 23:51_________________________________________________ewntualnie lidl, carrefour lub kaufland :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 00:48_________________________________________________jest jeszcze parę stokrotek i biedronek :tongue4:

a pod Galeria Zieloną teraz opłaty są :(

a może by tak na jakąś integracyjną pizzę pójść?

Wątpię że pod marketami będą miejsca (na kilka samochodów pod rząd) w sobotnie popołudnie oprócz tesco i może lidla a pod galerią jeszcze nie ma opłat, ale tam też wiecznie tłok. Myślę że pod urzędem na początek a potem można się przemieścić

Zbierzemy się wszyscy razem to będziemy myśleć ;) Trzeba ustalić na razie punkt w którym się spotkamy. Jak wszyscy będą to zaczniemy myśleć gdzie pojechać ;)

Często jak byłem w Puławach to zawsze było dużo miejsca pod Kauflandem. Może tam ustawimy się na początek?

Opublikowano

Zawsze ustawialismy sie pod urzedem miasta, mieściły sie te 4-6 aut obok siebie :kox: teraz jest troche wiecej. Pod zieloną to nie da rady :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

je wpisane, pod urzędem miasta choć czasem bywa tam masowo zastawione :embarrassed:

Opublikowano

w sobotę urzędników nie będzie :polew:

Opublikowano

Ja na 100% odpadam :disgust:

Opublikowano

Ja też wątpie żebym coś kupił do 5-tego , wszędzie same paździochy...

Opublikowano
  • Autor

Ja też wątpie żebym coś kupił do 5-tego , wszędzie same paździochy...

skąd ja to znam :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________już was wykreśliłem :disgust:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-C17236183.html

może taki, bezwypadkowy :polew: od Kowiego z LRY[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:28_________________________________________________a tak serio to ten koleś z Bronowic miał zazwyczaj pewne auto, ludzie sobie chwalą:

ma taką sztukę

http://otomoto.pl/audi-a4-C17696618.html

Opublikowano

Ja też wątpie żebym coś kupił do 5-tego , wszędzie same paździochy...

skąd ja to znam :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________już was wykreśliłem :disgust:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-C17236183.html

może taki, bezwypadkowy :polew: od Kowiego z LRY[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:28_________________________________________________a tak serio to ten koleś z Bronowic miał zazwyczaj pewne auto, ludzie sobie chwalą:

ma taką sztukę

http://otomoto.pl/audi-a4-C17696618.html

paput ja nie skomentuje jakie ma ten gosc z bronowic auta szroty!!!!sam jak szukałem dla siebie auta to byłem u niego ze 2 razy i miał takie pazdzierze jak by swinie w srodku woził.osobiscie nie polecam chyba ze ktos chce przepłacic za auto ktore nie jest warte nawet złamanego grosza a no i co najwazniejsze auta od niego z holandi czy belgi maja od 130kkm do 180kkm przebiegu smiech na sali :decayed:
Opublikowano

lista maleje ciekawe czy jeszcze ktoś odpadnie :polew:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-C17236183.html

może taki, bezwypadkowy :polew: od Kowiego z LRY

to zaa dęblina jest w strone kozienic, znam własciciela. Swego czasu z 4lata temu miał wypasne B6 na 19tce :slina: teraz wozi sie A6 2,0TFSI, ale radził bym przeglądac dosc dobrze te auta :wink4:

Opublikowano

Ja też wątpie żebym coś kupił do 5-tego , wszędzie same paździochy...

skąd ja to znam :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________już was wykreśliłem :disgust:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-C17236183.html

może taki, bezwypadkowy :polew: od Kowiego z LRY[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:28_________________________________________________a tak serio to ten koleś z Bronowic miał zazwyczaj pewne auto, ludzie sobie chwalą:

ma taką sztukę

http://otomoto.pl/audi-a4-C17696618.html

Ten od Kowiego nie jest wcale z LRY, tylko zza wisły (WKZ).

Same powypadkowe szroty, próbują sprzedać rozwalone a jak rozwalone nie idą to naprawiają na sztukę i sprzedają :wallbash:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:20_________________________________________________Ten jest najlepszy:

http://autostorczyk.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17227808

kurfa kabriolet można z niego zrobić :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ja też wątpie żebym coś kupił do 5-tego , wszędzie same paździochy...

skąd ja to znam :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________już was wykreśliłem :disgust:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-C17236183.html

może taki, bezwypadkowy :polew: od Kowiego z LRY[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:28_________________________________________________a tak serio to ten koleś z Bronowic miał zazwyczaj pewne auto, ludzie sobie chwalą:

ma taką sztukę

http://otomoto.pl/audi-a4-C17696618.html

paput ja nie skomentuje jakie ma ten gosc z bronowic auta szroty!!!!sam jak szukałem dla siebie auta to byłem u niego ze 2 razy i miał takie pazdzierze jak by swinie w srodku woził.osobiscie nie polecam chyba ze ktos chce przepłacic za auto ktore nie jest warte nawet złamanego grosza a no i co najwazniejsze auta od niego z holandi czy belgi maja od 130kkm do 180kkm przebiegu smiech na sali :decayed:

a ja znam wiele pochlebnych opinii o tym gościu[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:45_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

lista maleje ciekawe czy jeszcze ktoś odpadnie :polew:

w końcu wyjdzie że będziesz Ty, ja kowi i może ktoś nowy standard :sick3:

Opublikowano

żenua :thumbdown:

to najwyżej pójdziemy na ksieżniczki

cycki.gif

Opublikowano
  • Autor

żenua :thumbdown:

to najwyżej pójdziemy na ksieżniczki

cycki.gif

zajefajny emot :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też wątpie żebym coś kupił do 5-tego , wszędzie same paździochy...

skąd ja to znam :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________już was wykreśliłem :disgust:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-C17236183.html

może taki, bezwypadkowy :polew: od Kowiego z LRY[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:28_________________________________________________a tak serio to ten koleś z Bronowic miał zazwyczaj pewne auto, ludzie sobie chwalą:

ma taką sztukę

http://otomoto.pl/audi-a4-C17696618.html

paput ja nie skomentuje jakie ma ten gosc z bronowic auta szroty!!!!sam jak szukałem dla siebie auta to byłem u niego ze 2 razy i miał takie pazdzierze jak by swinie w srodku woził.osobiscie nie polecam chyba ze ktos chce przepłacic za auto ktore nie jest warte nawet złamanego grosza a no i co najwazniejsze auta od niego z holandi czy belgi maja od 130kkm do 180kkm przebiegu smiech na sali :decayed:

a ja znam wiele pochlebnych opinii o tym gościu[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:45_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

lista maleje ciekawe czy jeszcze ktoś odpadnie :polew:

w końcu wyjdzie że będziesz Ty, ja kowi i może ktoś nowy standard :sick3:

No ta tą chwilę ja będę na 100% i nie przewiduje zmiany planów :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.