Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecej klubowych a3 jest w Dbl niz w Puławach:wink:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja mam pytanko wiecie moze jak stoi temat budowlanki w puławach, np ile za metr glazury ludzie liczą?? Niechodzi mi o najniższą cene tylko taka rynkową, bo tam to pewnie i za 20zł ktos poleci:whistling:

Opublikowano

Siemka:) Byla mowa o spocie?.... Ja bym się pisał tylko ze od piatku bo w czwartek wracam za miedzy^^

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

A propo szukam dobrego audio tzn wzmaka i tuby co proponujecie? dostepne srodki to 1000zl

Opublikowano
  • Autor
Siemka:) Byla mowa o spocie?.... Ja bym się pisał tylko ze od piatku bo w czwartek wracam za miedzy^^

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

A propo szukam dobrego audio tzn wzmaka i tuby co proponujecie? dostepne srodki to 1000zl

też sie pisze, ino kiedy?
Opublikowano

tylko nie w sobotę bo mam wesele:/

Opublikowano
  • Autor
tylko nie w sobotę bo mam wesele:/

to w niedzielę może:naughty:

Opublikowano

w niedzielę też bym się pisał :gicior:

Opublikowano
  • Autor

kacek? fiskuzz? i reszta?

to jak panowie?

Opublikowano

mi pasi:)

Opublikowano

Ja moze będe, ale konkrety konkrety:whistling:

Opublikowano

Witam!

Jestem tu nowy i mam pytanko czy istnieją jakieś zasady udziału w spotach puławskich?

Opublikowano
  • Autor
Witam!

Jestem tu nowy i mam pytanko czy istnieją jakieś zasady udziału w spotach puławskich?

żadnych zasad nie ma:decayed:

masz ochotę to przyjeżdżasz

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Ja moze będe, ale konkrety konkrety:whistling:

to niedziela, a godzina jakaś mocno popołudniowa? 17? czy 16?

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

dobra panowie to robimy jak zwykle listę, choć dawno i owej nie było:decayed:

chętni na spota w niedzielę:

1. paput

2. kacek91

3. dziako

4. fiskuzz

5. kowi?

6. diablo1987x

7. bercik1982?

Opublikowano

Mi by chyba pasowało najlepiej o 17ej

Opublikowano
  • Autor
Mi by chyba pasowało najlepiej o 17ej

mi też pasuje

Opublikowano

Może i ja - i a3 i a4:naughty:

Btw, diablo - bylem dzis w Tom-Car w Matczynie z a3.

250 zł za gruszkę (z wymianą) i czyszczenie turbo. Bardzo dobra cena.

A i program za 500zł jakbyś chciał ale za to już podziękowałem. Spanky robi za 600zł:thumbup1:

Opublikowano
:siema:Paput będziesz miał może laptopa na spocie? Sprawdził bym moją :a4fan:
Opublikowano
  • Autor
:siema:Paput będziesz miał może laptopa na spocie? Sprawdził bym moją :a4fan:

niestety nie mam już kabla, tamten był pożyczony, a swojego jeszcze nie kupiłem:decayed:

Opublikowano
:siema:Paput będziesz miał może laptopa na spocie? Sprawdził bym moją :a4fan:

niestety nie mam już kabla, tamten był pożyczony, a swojego jeszcze nie kupiłem:decayed:

właśnie i ja planuję kupić taki kabelek od Viaken.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.