Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kurde, czytałem o tym.

Na forach sugerują, że to było samobójstwo.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrobmy takiego spota zeby na parkingu tesco staly tylko oooo...

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Armistead a gdzie jest ten Matczyn zeby turbo wyczyscic?

Opublikowano

Gdyby ktoś był zainteresowany to w środę o 13 w kościele w końskowoli będzie pogrzeb.

Opublikowano
  • Autor
O kurde, czytałem o tym.

Na forach sugerują, że to było samobójstwo.

samobójstwo, zostawił list na siedzeniu pasażera, a godzine przed tym zdarzeniem zabrali mu prawo jazdy, miał podobno 1,5 promila, gdyby go zatrzymali na dołku może by żył, ale policja tnie koszta i puścili go

Opublikowano
O kurde, czytałem o tym.

Na forach sugerują, że to było samobójstwo.

samobójstwo, zostawił list na siedzeniu pasażera, a godzine przed tym zdarzeniem zabrali mu prawo jazdy, miał podobno 1,5 promila, gdyby go zatrzymali na dołku może by żył, ale policja tnie koszta i puścili go

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: kurfa... nie pojmuję jak słabą trzeba mieć psychę :kwasny:

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie nie wiecie kto w okolicy Puław zajmuje się naprawą liczników? Jakiś czas już temperatura i ilość paliwa przekłamują stan faktyczny.

Proszę o pomoc bo zaczyna mnie to ostro denerwować

Opublikowano

To niekoniecznie wina licznika :wink: a raczej na bank nie jego... Ilość paliwa - pływak w baku, temperatura - silnika? czy powietrza na zewnątrz?

Opublikowano
Zrobmy takiego spota zeby na parkingu tesco staly tylko oooo...

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Armistead a gdzie jest ten Matczyn zeby turbo wyczyscic?

“Tomcar. Elektromechanika. Turbosprężarki TDi”, “Matczyn”, 10, Samochody - Elektromechanika - pkt.pl

Opublikowano

który na puławach jeżdzi srebrnym sedanem na feldze z rantem i zderzakiem od S4:naughty: dzisiaj miałem sie z nim na dęblińskiej

Opublikowano

Mój kolega z pracy:decayed:

Ma również brewki. Wcześniej miał granatowego sedana z wielkim spojlerem (do tej pory go ma:wink:).

Opublikowano

Z tyłu niech pomaluje dokładke zderzaka:naughty:

Opublikowano

temperatura silnika po podpięciu kompa na silniku pokazuje 89 a na zegarach różnie np 60 albo skoczy po odpaleniu do 120 po kilku chwilach spada do 60 i później idzie do 90 i tak trzyma. Oczytałem się już że to pewnie coś z licznikiem. Zimne luty czy coś w tym stylu.

Opublikowano
temperatura silnika po podpięciu kompa na silniku pokazuje 89 a na zegarach różnie np 60 albo skoczy po odpaleniu do 120 po kilku chwilach spada do 60 i później idzie do 90 i tak trzyma. Oczytałem się już że to pewnie coś z licznikiem. Zimne luty czy coś w tym stylu.
w życiu:whistling:

czujnik temp do wymiany

Opublikowano
Z tyłu niech pomaluje dokładke zderzaka:naughty:

Proszę Cię, na sylikon przykleił brewki bo chcieliśmy z kolegami zerwać ale się uparł.

Jego sprawa:wink:

Opublikowano

tak z daleka to prezentował sie OK podczas mijania:wink:

Opublikowano

Bo jest ok, tylko te brewki:wink:

A z tyłu ma spojler, tym razem ten malutki od m3. Wygląda nieglupio - moze sobie taki kupie.

Opublikowano

On go takiego kupił czy reza:naughty: na pierwszy rzut oka myślałem ze sie esa z ryk sprzedała, bo rej miał bodajże LPU

Opublikowano

Kupił porezaną. Jest z Puław, więc LPU:)

Opublikowano

... a już myślałem że doczekalismy jakiegos rezacza nowego:whistling:

Opublikowano

czyli uważasz że będzie do zrobienia czujnik temperatury i pływak? myślałem że skoro wariuje temperatura i paliwo to wina licznika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.