Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja moge jechac na open sezon :-) a co do fajnego miejsca to zawsze jak sie ludziska zbiora to i miejsce sie znajdzie :-)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
ja moge jechac na open sezon :-) a co do fajnego miejsca to zawsze jak sie ludziska zbiora to i miejsce sie znajdzie :-)

gdzieś nad wisłą ładne foty mozna zrobić

Opublikowano

To kiedy robicie spota? jak temp. poskoczy do +5 :banan: ??

Opublikowano
  • Autor
To kiedy robicie spota? jak temp. poskoczy do +5 :banan: ??

no padł termin 30 Marzec, zobaczymy czy będzie ciepło i zobaczymy czy Ralfi przyjedzie z grillami:decayed::grin: no kiełbasą :grin:

Opublikowano

Grilla mogę wziąść ale kiełbasa .., no w sumie do Tesco nie powinno być daleko he he

Opublikowano
  • Autor
Grilla mogę wziąść ale kiełbasa .., no w sumie do Tesco nie powinno być daleko he he

:decayed:niby tak, ale grill pod Tesco to tak nie bardzo:grin:

Opublikowano

A mnie na fotce nie ma niestety może innym razem :)

Kacek ja mam do sprzedania niestety gsxr-a a nie gs (ale myślę że z 500 sobie poradzi) opowiem o nim wszystko jak na spowiedzi :)

szkoda że tak szybko uciekłeś może byśmy się dogadali

Opublikowano
  • Autor
A mnie na fotce nie ma niestety może innym razem :)

Kacek ja mam do sprzedania niestety gsxr-a a nie gs (ale myślę że z 500 sobie poradzi) opowiem o nim wszystko jak na spowiedzi :)

szkoda że tak szybko uciekłeś może byśmy się dogadali

nie było hamburgierów to i nie ma na fotce:grin: a tak kowie by Cię może jakoś przykleił jak by wkupne było:wink:

Opublikowano

Dzięki ale szukam bardziej szosowo-turystycznego

Opublikowano

Widujecie na spotach jakieś V6 poliftowe:decayed: ??

Opublikowano
Widujecie na spotach jakieś V6 poliftowe:decayed: ??

2,5TDI Cie interesuje, jak tak to zaciągne ze sobą:wink:

Opublikowano
  • Autor
Widujecie na spotach jakieś V6 poliftowe:decayed: ??

nie, a co?

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

byłbys pierwszy:grin:

Opublikowano

była suka puertossa moze podjechać, jak będzie zlot to dam kumplowi zanc to przyjedzie ze mną:grin:

Opublikowano
  • Autor
była suka puertossa moze podjechać, jak będzie zlot to dam kumplowi zanc to przyjedzie ze mną:grin:

jemu chodziło o V6 Pb podejrzewam :naughty: czyż nie?

Opublikowano
była suka puertossa moze podjechać, jak będzie zlot to dam kumplowi zanc to przyjedzie ze mną:grin:

jemu chodziło o V6 Pb podejrzewam :naughty: czyż nie?

dyszlem gardzi?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
była suka puertossa moze podjechać, jak będzie zlot to dam kumplowi zanc to przyjedzie ze mną:grin:

jemu chodziło o V6 Pb podejrzewam :naughty: czyż nie?

dyszlem gardzi?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nie, szuka drugiej kuchenki gazowej do porównania:grin:

Opublikowano

:grin:

a gaz ziemny mieszkaniowy wchodzi do gry?

mam taki piecyk gazowy tylko:decayed:

Opublikowano
była suka puertossa moze podjechać, jak będzie zlot to dam kumplowi zanc to przyjedzie ze mną:grin:

jemu chodziło o V6 Pb podejrzewam :naughty: czyż nie?

dyszlem gardzi?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nie, szuka drugiej kuchenki gazowej do porównania:grin:

DOKŁADNIE! bo Moja padaka nie chce hamować :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
była suka puertossa moze podjechać, jak będzie zlot to dam kumplowi zanc to przyjedzie ze mną:grin:

jemu chodziło o V6 Pb podejrzewam :naughty: czyż nie?

dyszlem gardzi?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nie, szuka drugiej kuchenki gazowej do porównania:grin:

DOKŁADNIE! bo Moja padaka nie chce hamować :facepalm:

no żadnego poliftowego V6 niestety u nas przyjeżdżającego na spoty nie ma:kwasny:

Opublikowano

V6 nie ma, hamburgerów nie ma, lipa jednym słowem ;-) :-D

Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.