Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle zarejstruje sie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość norbertdriver

ja też panowie odpadam w sobotę, muszę być w pracy. Ale jeśli chodzi o niedzielę to tak o 16 będzie mi pasować

A co ze środą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i w srode odpadam :gwizdanie: dopiero od poniedziałku wracam do zywych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rafalekxem bedziesz po smietnikach buszowal?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rafalekxem bedziesz po smietnikach buszowal?:)

nie wpierdzielam w jego działalnosć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na wojewodzki jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbertdriver

środa 6, czwartek 7, godz. 18-19 Tesco? :decayed:

środa :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 00:41_________________________________________________To moze my machniemy w sobote spota?

ta środa 6 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na wojewodzki jedziesz?

wszystko sie okaże po tej niedzieli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadam w ten weekend

Doszedł nowy puławiak na forum, tym razem B7 :naughty:

A propos nowych klubowiczów w LPU, mój poszedł w dobre ręce do Puław. Niestety zapomniałem odkleić wlepkę :rolleyes:Puki co to jeździ jeszcze na LRY ale pewnie przerejestruje. Więc jakby komuś drogę zajechał mój helmut "co złego to nie ja" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadam w ten weekend

Doszedł nowy puławiak na forum, tym razem B7 :naughty:

A propos nowych klubowiczów w LPU, mój poszedł w dobre ręce do Puław. Niestety zapomniałem odkleić wlepkę :rolleyes: Puki co to jeździ jeszcze na LRY ale pewnie przerejestruje. Więc jakby komuś drogę zajechał mój helmut "co złego to nie ja" :decayed:

:naughty:

mało tego drugi z LRY poszedł do dęblina :wink4: 2,4 Quattro czarny avant z czarnymi szybami i lampami :wink4: ogólnie czarnuch :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadam w ten weekend

Doszedł nowy puławiak na forum, tym razem B7 :naughty:

A propos nowych klubowiczów w LPU, mój poszedł w dobre ręce do Puław. Niestety zapomniałem odkleić wlepkę :rolleyes: Puki co to jeździ jeszcze na LRY ale pewnie przerejestruje. Więc jakby komuś drogę zajechał mój helmut "co złego to nie ja" :decayed:

:naughty:

mało tego drugi z LRY poszedł do dęblina :wink4: 2,4 Quattro czarny avant z czarnymi szybami i lampami :wink4: ogólnie czarnuch :decayed:

prawie taki jak mój[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 22:50_________________________________________________co do użytkowników forum to doszedł jeszcze jeden z a4 b6 z tego co widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie, wyposażenie w sumie to samo :wink4: tylko z zewnatrz nieco inny, noi spryski kiedyś miał, póki nie zaczelismy driftować :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________Teraz kumpel kupił astreIII 2.0t 200km i ostatnio nie mógł uciec WOLNOSSĄCEMU A8 3,7 230km :naughty: powiedziałem mu że szybko wróci do audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie, wyposażenie w sumie to samo :wink4: tylko z zewnatrz nieco inny, noi spryski kiedyś miał, póki nie zaczelismy driftować :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________Teraz kumpel kupił astreIII 2.0t 200km i ostatnio nie mógł uciec WOLNOSSĄCEMU A8 3,7 230km :naughty: powiedziałem mu że szybko wróci do audi :decayed:

rafalekx ich obu by objechał :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środa 6, czwartek 7, godz. 18-19 Tesco? :decayed:

Hej, ja bym mogła w czwartek, weekend odpada bo praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środa 6, czwartek 7, godz. 18-19 Tesco? :decayed:

Hej, ja bym mogła w czwartek, weekend odpada bo praca

ja nie bardzo mogę bo samochód rozbebeszyłem :kox:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 11:07_________________________________________________może jakiś inny termin :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx ich obu by objechał :decayed:

Z rafalekxem bedziesz po smietnikach buszowal?:)

Mam nadzieję że jeszcze nie przyśniłem Ci się w nocy? :polew: Bo większości zdań mnie wywołujesz więc chyba moja osoba ma ogromny wpływ na Twoje życie :D O czym byś nie myślał to (rafalekx to rafalekx tamto...) :D mam tylko nadzieję że jak się skupiasz na misce ustępowej to o mnie nie myślisz :polew: przy innych czynnościach mniej lub bardziej fizjologicznych również... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx ich obu by objechał :decayed:

Z rafalekxem bedziesz po smietnikach buszowal?:)

Mam nadzieję że jeszcze nie przyśniłem Ci się w nocy? :polew: Bo większości zdań mnie wywołujesz więc chyba moja osoba ma ogromny wpływ na Twoje życie :D O czym byś nie myślał to (rafalekx to rafalekx tamto...) :D mam tylko nadzieję że jak się skupiasz na misce ustępowej to o mnie nie myślisz :polew: przy innych czynnościach mniej lub bardziej fizjologicznych również... :D

Nierówne sufity musisz projektować :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierówne sufity musisz projektować :naughty:

:gwizdanie: Nikt nie robi idealnie płaskich (w tym przypadku równych) :naughty: jeszcze się taki nie urodził, każdy ma... znaczy robi nierówno pod sufitem :gwizdanie: Nawet Ty papucik :D A rzekłbym nawet przede wszystkim Ty :D nie ma się czego wstydzić :P Każdy ma jakiegoś z@joba... znaczy nierówny sufit :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...