Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

kaj82 spotkany wczoraj w Arkadii :blink::kox: ...i (chyba) Tosik widziany kolo Galerii Mokotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W piątek srebrne B6 Avant z rameczkami skręcał z Jerozolimskich w Ryżową ... czyżby jakiś sąsiad z Ursusa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Wawy, może załóżcie Sobie podobny temat regionalny...

Bo głównie Wy tu piszecie, a przecież nie o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono dziś przyczajony u Szewczyka na Radzymińskiej jakoś tam z godzine temu :P[br]Dopisany: Grudzień 18, 2008, 04:37:55 _________________________________________________Teraz ..CH . TARGÓWEK ..parking koło kina .. Czarna A4 ze starymi rameczkami klubowymi i nakładkami chrom na lusterkach .. blachy ..WM 75 XXXX .. roztrzaskana dokładka pod przednim zderzakiem :P

Ładnie ..ładnie ...kolega sie wozi , ale na spota nie zawita :bicz3: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla oniaka na trasie ja do Zalesia on do Warki :wink4:

troszkę mu sie chyba śpieszyło bo ganał jak szalony :naughty:

No fajnie spotkać zioma na trasie , pozdro.

Ono dziś przyczajony u Szewczyka na Radzymińskiej jakoś tam z godzine temu tongue

Rezaliśmy z Malikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla B6 na LLB z 4 rułami z tyłu nowa ramka klubowa na wiadukcie na Marsa ok południa :hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 17:13_________________________________________________pozdro dla niebieskiego avanta B5 dajsel quattro, czesto parkującego w okolicach OOP :hi:

nowe ramki klubowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wąski w koreczko na Kotelnice :hi:

_________________________________________________

Wracając dnia dzisiejszego z Nowego Targu do Krakowa widziałem sporo fajnych :a4fan: stojących w korku w stronę Zakopanego... Ktoś może z klubu miał tą przyjemność :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałeś :?: Bo koreczek był :kox:

Tam 5 min ale troszkę wcześniej 3 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey,

niebylec (podkarpackie droga 9 rz-ow - sanok, godz ok 9.30.) pan kierujacy srebrnym b6 sedan tak robic nie mozna - i co z tego ze mam furke jakies 6-7 lat starsza i jakies min 20 kucy slabsza ale jak juz zaczynam wyprzedzac to baaaaaardzo brzydko jest przyspieszac gdy auta jada rowno no chyba ze chciales sie przyjzec mojej pieknej zonie probowalem ci to ulatwic zatem. myslalem ze my a4 klubowicze raczej staramy sie sobie pomagac a nie utrudniac jazde. albo jezdzij szybko ale zawsze szybko nie bede wyprzedzal albo daj innym dojechac do celu. ale i tak pozdrawiam choc nie czekam na kolejne spotkanie na drodze

rav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28 grudnia tuż przed Górą Kalwarią w kierunku Wawy, kolega w srebrnej B5 sedan, z przodu "nie nasza" biała blacha :decayed:

pozdrawiam serdecznie :hi: :hi: :hi:

trzymał się wciąż za mną dzielnie od "sprzed Kozienic", ja wolno - on wolno, ja wyprzedzam - on wyprzedza, wciąż za mną :good:

w końcu przed Kalwarią ja zjechałem na siusiu, on rura prosto,

3 min później ja ciut lżejszy też rura prosto, 300m dalej od mojego pitstopu kolega w srebrnej B5 sedan już zatrzymany przez miśków :disgust:

Dlaczego kolego nie zjechałeś za mną na siusiu???

Dlaczego pognałeś do przodu jak zbłąkana owieczka bez mistrza przed sobą??? :gwizdanie: :decayed::polew:

POZDRAWIAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla granatowej B5 Avant widzianej przedwczoraj w starym Kraśniku na chodniku pod PKO w godzinach przepołudniowych. Znak rozpoznawczy nalepka klubowa na tylnej klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 30.12.2008 godz. między 16.30-17.00 al. Kraśnickie, Lublin, czarna B5 sedan 1,6 chyba '95-'96, na blachach LU... numerek pamiętam ale zachowam dla siebie. Co prawda brak naszych klubowych oznaczeń ale posiadała ramki klubowe AKP, możliwe że do nas też należy, ale na spotach LKA nie widziałem. Kolega raczej mnie widział (sreberko w avancie na xenonkach), ale potem już mnie nie wpuścił na swój pas, jak potrzebowałem :decayed: Ale wybaczam, mógł nie zauważyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski B6 2,5 tdi Q rejestracja GKS...byłeś na spocie i pytałeś o RNSa z A6. Widziany dzisiaj między Małkowem,a Miszewem , mijałem się z tobą i mrugnąłem ale kopciłeś faję i pewnie nie zauważyłeś.Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey,

niebylec (podkarpackie droga 9 rz-ow - sanok, godz ok 9.30.) pan kierujacy srebrnym b6 sedan tak robic nie mozna - i co z tego ze mam furke jakies 6-7 lat starsza i jakies min 20 kucy slabsza ale jak juz zaczynam wyprzedzac to baaaaaardzo brzydko jest przyspieszac gdy auta jada rowno no chyba ze chciales sie przyjzec mojej pieknej zonie probowalem ci to ulatwic zatem. myslalem ze my a4 klubowicze raczej staramy sie sobie pomagac a nie utrudniac jazde. albo jezdzij szybko ale zawsze szybko nie bede wyprzedzal albo daj innym dojechac do celu. ale i tak pozdrawiam choc nie czekam na kolejne spotkanie na drodze

rav

U nas na Podkarpaciu to normalka, prawie jakby same ch....my mieszkały.

Musisz przywyknąć. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla granatowej B5 Avant widzianej przedwczoraj w starym Kraśniku na chodniku pod PKO w godzinach przepołudniowych. Znak rozpoznawczy nalepka klubowa na tylnej klapie

Ja również pozdrawiam. To na pewno moja stała na tym chodniku a ja w kolejce do bankomatu. Po Kraśniku jeździ jeszcze moje rodzinne szare B6 w sedanie też z nalepką klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla granatowej B5 Avant widzianej przedwczoraj w starym Kraśniku na chodniku pod PKO w godzinach przepołudniowych. Znak rozpoznawczy nalepka klubowa na tylnej klapie

Ja również pozdrawiam. To na pewno moja stała na tym chodniku a ja w kolejce do bankomatu. Po Kraśniku jeździ jeszcze moje rodzinne szare B6 w sedanie też z nalepką klubową.

No ja w Kraśniku pojawiam się i znikam :) Ostatnie dwa tygodnie plątałem się czerwonym B6 po Kraśniku ale może nie wpadła w oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...