Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kaj82 spotkany wczoraj w Arkadii :blink::kox: ...i (chyba) Tosik widziany kolo Galerii Mokotow.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W piątek srebrne B6 Avant z rameczkami skręcał z Jerozolimskich w Ryżową ... czyżby jakiś sąsiad z Ursusa :cool1:

Opublikowano

Panowie z Wawy, może załóżcie Sobie podobny temat regionalny...

Bo głównie Wy tu piszecie, a przecież nie o to chodzi...

Opublikowano

Pozdrowionka dla Adriana - wczoraj IKEA TARGÓWEK

Opublikowano

Ono dziś przyczajony u Szewczyka na Radzymińskiej jakoś tam z godzine temu :P[br]Dopisany: Grudzień 18, 2008, 04:37:55 _________________________________________________Teraz ..CH . TARGÓWEK ..parking koło kina .. Czarna A4 ze starymi rameczkami klubowymi i nakładkami chrom na lusterkach .. blachy ..WM 75 XXXX .. roztrzaskana dokładka pod przednim zderzakiem :P

Ładnie ..ładnie ...kolega sie wozi , ale na spota nie zawita :bicz3: :decayed:

Opublikowano

pozdro dla oniaka na trasie ja do Zalesia on do Warki :wink4:

troszkę mu sie chyba śpieszyło bo ganał jak szalony :naughty:

No fajnie spotkać zioma na trasie , pozdro.

Ono dziś przyczajony u Szewczyka na Radzymińskiej jakoś tam z godzine temu tongue

Rezaliśmy z Malikiem :D

Opublikowano

pozdro dla B6 na LLB z 4 rułami z tyłu nowa ramka klubowa na wiadukcie na Marsa ok południa :hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 17:13_________________________________________________pozdro dla niebieskiego avanta B5 dajsel quattro, czesto parkującego w okolicach OOP :hi:

nowe ramki klubowe

Opublikowano

Dzisiaj Wąski w koreczko na Kotelnice :hi:

_________________________________________________

Wracając dnia dzisiejszego z Nowego Targu do Krakowa widziałem sporo fajnych :a4fan: stojących w korku w stronę Zakopanego... Ktoś może z klubu miał tą przyjemność :naughty:

Opublikowano

Jarko też Cię widziałem i Cuber też stał :naughty:

Opublikowano

Długo czekałeś :?: Bo koreczek był :kox:

Opublikowano

Długo czekałeś :?: Bo koreczek był :kox:

Tam 5 min ale troszkę wcześniej 3 godziny

Opublikowano

hey,

niebylec (podkarpackie droga 9 rz-ow - sanok, godz ok 9.30.) pan kierujacy srebrnym b6 sedan tak robic nie mozna - i co z tego ze mam furke jakies 6-7 lat starsza i jakies min 20 kucy slabsza ale jak juz zaczynam wyprzedzac to baaaaaardzo brzydko jest przyspieszac gdy auta jada rowno no chyba ze chciales sie przyjzec mojej pieknej zonie probowalem ci to ulatwic zatem. myslalem ze my a4 klubowicze raczej staramy sie sobie pomagac a nie utrudniac jazde. albo jezdzij szybko ale zawsze szybko nie bede wyprzedzal albo daj innym dojechac do celu. ale i tak pozdrawiam choc nie czekam na kolejne spotkanie na drodze

rav

Opublikowano

dzisiaj w wiśle widziałem min.20 :a4fan: niestety autka były troszkę brudnawe i na żadnym nie widziałem loga klubu. może ktoś był od nas. najładniejsza była biała b8 s-line :kox::slina: na niemieckich blachach

Opublikowano

Dnia 28 grudnia tuż przed Górą Kalwarią w kierunku Wawy, kolega w srebrnej B5 sedan, z przodu "nie nasza" biała blacha :decayed:

pozdrawiam serdecznie :hi: :hi: :hi:

trzymał się wciąż za mną dzielnie od "sprzed Kozienic", ja wolno - on wolno, ja wyprzedzam - on wyprzedza, wciąż za mną :good:

w końcu przed Kalwarią ja zjechałem na siusiu, on rura prosto,

3 min później ja ciut lżejszy też rura prosto, 300m dalej od mojego pitstopu kolega w srebrnej B5 sedan już zatrzymany przez miśków :disgust:

Dlaczego kolego nie zjechałeś za mną na siusiu???

Dlaczego pognałeś do przodu jak zbłąkana owieczka bez mistrza przed sobą??? :gwizdanie: :decayed::polew:

POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

Pozdrowionka dla granatowej B5 Avant widzianej przedwczoraj w starym Kraśniku na chodniku pod PKO w godzinach przepołudniowych. Znak rozpoznawczy nalepka klubowa na tylnej klapie :)

Opublikowano

Dzisiaj 30.12.2008 godz. między 16.30-17.00 al. Kraśnickie, Lublin, czarna B5 sedan 1,6 chyba '95-'96, na blachach LU... numerek pamiętam ale zachowam dla siebie. Co prawda brak naszych klubowych oznaczeń ale posiadała ramki klubowe AKP, możliwe że do nas też należy, ale na spotach LKA nie widziałem. Kolega raczej mnie widział (sreberko w avancie na xenonkach), ale potem już mnie nie wpuścił na swój pas, jak potrzebowałem :decayed: Ale wybaczam, mógł nie zauważyć :gwizdanie:

Opublikowano

Niebieski B6 2,5 tdi Q rejestracja GKS...byłeś na spocie i pytałeś o RNSa z A6. Widziany dzisiaj między Małkowem,a Miszewem , mijałem się z tobą i mrugnąłem ale kopciłeś faję i pewnie nie zauważyłeś.Pozdrawiam...

Opublikowano

hey,

niebylec (podkarpackie droga 9 rz-ow - sanok, godz ok 9.30.) pan kierujacy srebrnym b6 sedan tak robic nie mozna - i co z tego ze mam furke jakies 6-7 lat starsza i jakies min 20 kucy slabsza ale jak juz zaczynam wyprzedzac to baaaaaardzo brzydko jest przyspieszac gdy auta jada rowno no chyba ze chciales sie przyjzec mojej pieknej zonie probowalem ci to ulatwic zatem. myslalem ze my a4 klubowicze raczej staramy sie sobie pomagac a nie utrudniac jazde. albo jezdzij szybko ale zawsze szybko nie bede wyprzedzal albo daj innym dojechac do celu. ale i tak pozdrawiam choc nie czekam na kolejne spotkanie na drodze

rav

U nas na Podkarpaciu to normalka, prawie jakby same ch....my mieszkały.

Musisz przywyknąć. ;(

Opublikowano
Pozdrowionka dla granatowej B5 Avant widzianej przedwczoraj w starym Kraśniku na chodniku pod PKO w godzinach przepołudniowych. Znak rozpoznawczy nalepka klubowa na tylnej klapie

Ja również pozdrawiam. To na pewno moja stała na tym chodniku a ja w kolejce do bankomatu. Po Kraśniku jeździ jeszcze moje rodzinne szare B6 w sedanie też z nalepką klubową.

Opublikowano
Pozdrowionka dla granatowej B5 Avant widzianej przedwczoraj w starym Kraśniku na chodniku pod PKO w godzinach przepołudniowych. Znak rozpoznawczy nalepka klubowa na tylnej klapie

Ja również pozdrawiam. To na pewno moja stała na tym chodniku a ja w kolejce do bankomatu. Po Kraśniku jeździ jeszcze moje rodzinne szare B6 w sedanie też z nalepką klubową.

No ja w Kraśniku pojawiam się i znikam :) Ostatnie dwa tygodnie plątałem się czerwonym B6 po Kraśniku ale może nie wpadła w oko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.