Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne S4 b6 z ramkami na WWL spotkane dziś w Ząbkach. Pomigane, pomachane [emoji4]

 

Czarne b6 avant z ramkami na WBR widziane koło 20 na skrzyżowaniu olbrachta i Krępowieckiego. Jechałem za tobą od Krępowieckiego, migalem może nie zwróciłes uwagi. Pozdrawiam kierowników.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś 15:15 ul.Głębocka vis a vis Biedronki przy biurze nowego osiedla,zaparkowana ciemna B7 avant na WJ*****.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
21 godzin temu, misiek13 napisał:

@SebastosWolski Witam sąsiada z bloku obok ;)) To kiedy spot spontan pod blokiem ;D

:D a nawet i dziś 

Opublikowano
21 godzin temu, Marcinx52 napisał:

Pozdro dla Ciebie @SebastosWolski, upolowany zostałeś na LKN w zeszły czwartek :D ;) . 

również pozdrawiam , jak da rade będę i jutro na LKN jak czas pozwoli :)

Opublikowano

Czarny/granatowy B5 avant z ramkami na BSU widziany na skręcie w S8 od strony babic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia dla drivera złotej A5 na tablicach PZ w klubowych ramkach.
Widziany 05.09. ok.godz.15 na zwężeniu drogi miedzy Wickiem a Łebą.Stalem w kolejce na czerwonym srebrna B6 Avant,Ty jechales w strone Łeby; czarna czapeczka z daszkiem byla na glowie.[emoji38]

Opublikowano

Pozdrowienia dla granatowego kombi b6 WBR36** na wlocie na s7 przed Grojcem około 18:20 od ciemnego kombi b7 na WZW

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez keczu

Opublikowano

Srebrne b6 avant na WJ z ramkami widziane dziś w Nadarzynie.

I tutaj kolega widziany chwilę temu na Człuchowskiej.
9af15103e98555713219db6205b98b73.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czarna B8 avant TDI z charakterystycznymi czerwono-brazowymi felgami na blachach SWD(chyba) widziana dzis na autostradzie A1 w okolicach tunelu Sveti Rok w Chorwacji.

 

 

 

Opublikowano

Dziś koło 14.35 ustrzelona B8 w Avancie czarna na 17 jechał w stronę Żyrzyna od Warszawki ramki klubowe nr rej LKR :hi:

Opublikowano

Ciemny (czarny lub granatowy)  AVANT na GSP widziany wczoraj (piątek) około godziny 18 pod McDonald's w Gdańsku na ul. Bażyńskiego. 

Naklejka klubowa pod emblematem A4 

Pozdrawiam :-) 

Opublikowano

Pozdrowienia dla czarnego sedana b6 LZ651** mijany w Zamościu pod carrefourem. Jak lampy przyciemniałeś? Spoko wygląda może zrobię tak u siebie:P

Opublikowano

Przed chwilą wyprzedzany uzytkownik Mydło na obwodnicy 3M :D

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia dla właściciela A4 B7 w sedanie na KOL EM23 parkowanego często przy ul. Lompy w Katowicach ;)

Opublikowano

Pozdrowienia dla posiadacza a4 w  Collins Beach w Sianożętach o nr SPS307... od kolegi z A6 z boxem na dachu ?

Opublikowano
W dniu 6.09.2017 o 19:17, Olszak86 napisał:

Czarny/granatowy B5 avant z ramkami na BSU widziany na skręcie w S8 od strony babic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Wiedziałem Kamil, że mnie w końcu w tych okolicach upolujesz :grin:

Opublikowano
Wiedziałem Kamil, że mnie w końcu w tych okolicach upolujesz :grin:
Dobrze wiedzieć że to twoje ;) powrót do a4 ?

PS: Dziś koło 15:30 na Czerniakowskiej w kierunku Legii
deab9d5e8f589ed74775cb6965ca74ce.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdro dla kierowników :kox:

 

Ustrzelone na 1-go sierpnia

7f1857502d08a9cf2fa869800913a7b9.jpg

 

Ustrzelone na skrzyżowaniu Sobieskiego z Sikorskiego

166ebc7461bf43b6489f4a670c2a3ba7.jpg

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Pozdrawiam kolege widzianego dzisiaj o 16 pod Ikea w Kato. Czarna B6 z klubowymi ramkami :) stalem obok zielona 80 b4 ?

Opublikowano

Taka propozycja: ramki i naklejki widać z tyłu więc sobie pomyślałem że jakby tak z przodu w logo dać np ze dwie małe białe diody ?

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.