Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj 15:30 ładna b8 spotkana na Płowieckiej w kierunku Wesołej. Widoczne klubowe ramki.

Pozdrawiam

[emoji4]

8c21f2cce491cff7c1d76ded4f9365ff.jpg

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 15.09.2017 o 21:40, Olszak86 napisał:

Dobrze wiedzieć że to twoje ;) powrót do a4 ?


 

Tak, niestety nieprzyjemny ale już się uporałem z niedbalstwem :)

Opublikowano
W dniu 5.09.2017 o 21:50, Olszak86 napisał:

Czarne S4 b6 z ramkami na WWL spotkane dziś w Ząbkach. Pomigane, pomachane emoji4.png

 

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Również pozdrawiam ;) Pomachałem jak już zjeżdżałeś z ronda bo dopiero zorientowałem się o co chodzi ale pewnie już nie widziałeś :)  A tak btw to nie S4 a zwykłe B6 w s-line w dodatku 1.9 tdi :D

Opublikowano

Pozderki

20170926_190822.jpg

Opublikowano

Dziś 8:30 ul.Zakroczymska/Sanguszki widziana czarna B7 avant na WT.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przed chwilą na Ostrobramskiej w W-wie widziałem czarne B5 sedan klubowa naklejka na klapie i ramki. Nie udało mi się dogonić[emoji41]. Pozdro

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Parę minut temu przy warszawskim ZOO namierzona złota B5 na KBR***.
Pozdro :hi:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika który wyjeżdżał z biedronki w Macierzyszu i jechał Połczyńską w stronę Warszawy.

Czarne B7 w avancie na fajnych 19" felgach i rejestracji BSI XXXX oczywiście klubowe ramki. Jechałem za Tobą przez chwilę .

Opublikowano
Pozdrowienia dla kierownika który wyjeżdżał z biedronki w Macierzyszu i jechał Połczyńską w stronę Warszawy.
Czarne B7 w avancie na fajnych 19" felgach i rejestracji BSI XXXX oczywiście klubowe ramki. Jechałem za Tobą przez chwilę .
Zapewne@mat1000 [emoji6]
Opublikowano
3 godziny temu, musti napisał:

Pozdrowienia dla kierownika który wyjeżdżał z biedronki w Macierzyszu i jechał Połczyńską w stronę Warszawy.

Czarne B7 w avancie na fajnych 19" felgach i rejestracji BSI XXXX oczywiście klubowe ramki. Jechałem za Tobą przez chwilę .

Pozdrawiam :D Byłem w detailingshop po szampon, jak jechałeś audicą to nie przyuważyłem.

Opublikowano

Dzisiaj w Sosnowcu widziane czarne a4 b6 S-Line, poleciały awaryjki,

Opublikowano
26 minut temu, kt65c453 napisał:

Dzisiaj w Sosnowcu widziane czarne a4 b6 S-Line, poleciały awaryjki,

Melduje sie i pozdrawiam ^^

Opublikowano

Dziś ok 16:30 na wiadukcie nad Trasą Toruńską przy Decathlonie widziana A4 avant z klubową ramka na WF*****.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szary avant B6 WSC... stojący na parkingu pod Prologisem w Sochaczewie - pozdro z czerwonego Golfa Sportsvana ;-)

Opublikowano

Dziś o 21:00 widziany srebrny sedan B5 na Al.Jerozolimskich przy Rotundzie na BSK**** z klubową ramką.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czarna Audi A4 b8 Rejestracja WI z ramkami klubowymi , spotkana dzisiaj około 12:30 Pod Wawą w Żanęcinie :) Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 11.09.2017 o 12:05, Onyks napisał:

Pozdrowienia dla właściciela A4 B7 w sedanie na KOL EM23 parkowanego często przy ul. Lompy w Katowicach ;)

Dzięki i również pozdrawiam :)

Opublikowano

Wczoraj jakoś po 18 w Bydgoszczy ustrzelony kolega z Golubia Dobrzynia. pozdro

abb8d4fff137f3b2med.jpg

Opublikowano

Pozdrawiam A6 z klubowymi ramkami na WF**** dziś po 16 na a2 w stronę Łodzi [emoji6]

Opublikowano
W dniu 9/17/2017 o 18:38, Foulen napisał:

Pozdrawiam kolege widzianego dzisiaj o 16 pod Ikea w Kato. Czarna B6 z klubowymi ramkami :) stalem obok zielona 80 b4 ?

To chyba ja bylem :) Rowniez pozdrawiam!

Edytowane przez trepek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.