Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A dziękuje [emoji4]
 Jeśli z  wyłamaną dokładką zderzaka s-line  z przodu to auto  bankowo moje :decayed:  Akurat robiłem korektę softu u Maćka w EDC-Tuning także pewnie był w trakcie strojenia [emoji4]w każdym razie również pozdrawiam :wink:
A może wpadniecie na spota? :naughty:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, Kolkov napisał:

A może wpadniecie na spota? :naughty:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Planuje od dłuższego czasu i zawsze coś .... :kwasny:

Ale postaram się w najbliższym czasie wpaść jak będzie spocik na narodowym :wink:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi widzianego po 7 na światłach pod Auchan.

x500-IMG_20180417_101957.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, Kolkov napisał:

A może wpadniecie na spota? :naughty:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Ja też już dłuższy czas planuje :D Ale w jakiś wtorek wpadnę ,czekam też jak bedą na Narodowym spociki :):D

Opublikowano
17 godzin temu, Matt. napisał:

Ja też już dłuższy czas planuje :D Ale w jakiś wtorek wpadnę ,czekam też jak bedą na Narodowym spociki :):D

Już są.

Opublikowano

Pozdro dla Audi a4 b5 sedan na WG z ramkami klubowymi uchwyciłem w ostatniej chwili nie zdązyłem mrygnąć :facepalm::lol:Widziana dzisiaj ok 15:00 na DK17

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika ciemnej B5tki z rejestracja BSU...., którą mijałem w czwartek po południu na trasie Warszawa - Gdańsk chwile przed Płońskiem

Opublikowano

Dzisiaj w Krasnymstawie ul. Okrzei przed 21 ustrzelona ciemna B5 w sedanie wlepa klubowa na klapie rej. LKS 5T0*:hi:

Opublikowano

B7 creew avant na WG***** z klubową ramką i wlepka Dope,zaparkowana na Powiślu w serwisie Land.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
B7 creew avant na WG***** z klubową ramką i wlepka Dope,zaparkowana na Powiślu w serwisie Land.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka





Rowniez pozdrawiam! Moje auto stoi tam bardzo czesto, bo tam pracuje :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika bialego avanta b8 z czarnym dachem na blachach WE, przed chwila w alei Wilanowskiej w Warszawie ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia z „zielonego obi” :)

1140ae4b08277fa2a30191137ae98006.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzisiaj (29.04) przed 14 na trasie nr 17 wyhaczyłem dwóch klubowiczy dwie sztuki czarne w avancie klubowe ramki. Jedna B5 w Ostrów jechała w stronę W-wy nr rej. WOT 84** druga B6 zaraz za rondem w Kołbieli również jechała w strone W-wy nr rej. WG 61***. Pozdro z szarego liniowego busa :hi:

Opublikowano

pozdrawiam :hi:61... to moja, jeżdżę dosyć często 17-tka wiec nie pierwsze pozderki poleciały od Ciebie  :decayed::naughty: 

Opublikowano

O widzisz :decayed: bo już nie wiem kogo pierwszy raz widziałem, a kogo już n-ty raz. Musze zeszyt założyć i odhaczać :grin:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi ze srebrnej B6 na tablicach TSA i ramkach klubowych, tydzień temu skręcałeś na osiedle Zalesie w Rzeszowie, fajnie odpicowany samochodzik ?

Opublikowano

Dzisiaj(5.05)  w Dziwnowie zaparkowane b6 avant SG 7****L z klubową ramką. Pozdrawiam

Opublikowano

Przed chwila czarne B7 na blchach WM przy rotundzie w Wawie. Pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pozderki dla Pani kierowcy widzianej wczoraj na moście Siekierkowskim w Warszawie

20180511_143006.jpg

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z ciemnej b6 w sedanie na numerach EOP .... który wyjeżdżał w krajnie prawdopodobnie z parku miniatór :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.