Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ustrzelony dzis we Wroclawiu pod CH Korona (parking przy Castoramie).
Pozdro600.[emoji12]06bb3824388c95efa777f5d09e6565d6.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika a6 c7 KR 9C... Nie ma to jak wspólny postój w korku na zakopiance , wcześniej zostałem otrąbiony na esce, pomigane długim.

P00574a7c8a338a70c8ae6fbafa9400e3.jpg

 

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
Opublikowano

No właśnie już namierzyłem gościa :)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Już parę razy widziałem, ale dziś napisze w miejscowości Majdan trasa nr 17 koło fabryczki Grycan stała na parkingu B6 w avancie koloru srebrnego ramki klubowe jasne nr rej WOT 24*** Pewnie jakiś pracownik lodziarni:):hi:

Opublikowano
W dniu 18.02.2018 o 14:47, karol1981 napisał:

Pozdrowienia dla kierownika a6 c7 KR 9C... Nie ma to jak wspólny postój w korku na zakopiance , wcześniej zostałem otrąbiony na esce, pomigane długim.

P00574a7c8a338a70c8ae6fbafa9400e3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Również pozdrawiam ;-)

Opublikowano

Pozdrowienia dla wlasciciela granatowej B6 avant (blachy bodajże WW...) dziś przed 15 pod CH Sadyba Best Mall ;)

Opublikowano

WP_20180224_002.jpg

Siedlce, Sokołowska, 24.02 16.00, pozdrawiam kolegę :)

Edytowane przez chicken-A4

Opublikowano

Kogo srebrne B6 na KOS widziane dzisiaj ok 14 w Oświęcimiu pod Biedronką koło maka? Pozdro! 

Opublikowano

Klubowicz ustrzelony w czarnej b5 z reje: SB*** Wczoraj ok. 15:30 na DK94 w Radwanicach przed Wrocławiem ;)

Pozdro z szarej b8 :a4fan:

Opublikowano
W dniu 14.01.2018 o 21:54, michal_g84 napisał:

Pozdrowienia dla kolegi, który mnie mijał w miejscowości Zawada (DW793 pomiędzy Janowem, a Żarkami) na blachach SK.... (granatowa B5 w avancie). Dzięki za obtrąbienie byłem poza autem ale kolegę zauważyłem :)

pozdro pozdro :)

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z czarnego B6 avant z dużą wlepą B6 elite na tylnej szybie. Dziś przed 8 rano na Bukowińskiej w Warszawie ;) 

Opublikowano
W dniu 21.02.2018 o 22:38, chudineze napisał:

Już parę razy widziałem, ale dziś napisze w miejscowości Majdan trasa nr 17 koło fabryczki Grycan stała na parkingu B6 w avancie koloru srebrnego ramki klubowe jasne nr rej WOT 24*** Pewnie jakiś pracownik lodziarni:):hi:

Dzięki! Moja Żona obecnie jeździ avantem a że tam pracuje to widać ją codziennie:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pozdrowionka dla kierownika który we wtorek 20.03 stał niebieskim avantem  B6 (blachy GSP) z klubową naklejką na drzwiach kierowcy, na osiedlu Diany w Gdańsku (ul. Koziorożca).

Opublikowano

Dzisiaj chyba widzialem na trasie Olawa-Brzeg srebrne b6 kombi klubowe? Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika z czarnej B6 Division na WPU,widzieliśmy sie dziś na Trasie Toruńskiej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wczoraj na 17-tce, kobietka za kołkiem, PZDR.29634041_1817786384945847_1106499086_o.jpg

Opublikowano

codziennie mijam jak wracam z pracy Lublin ul. Turystyczna koło firmy Avis czerwone pędzidło na zamojskich blachach czyje to? :) sorki za fotkę robiłem tel podczas jazdy :P

29680846_1250357668429676_723163727_o.jpg

Opublikowano

Pozdro dla klubowicza ustrzelonego pod Instytutem Mechaniki w Jelczu-Laskowice :)

Przechwytywanie.JPG

Edytowane przez Veiru

Opublikowano
W dniu 7.11.2017 o 20:43, Sulfur napisał:

Pozdrawiam kolegę z forum. Akurat jechałem Jazz'em z kolegą bo moje autko było na wymianie zestawu sprzęgła. Fotka z piątku albo soboty :)
Silno próbowaliśmy gonić ale silnik 1.2 stwierdził że "nope". :decayed:

 

 

IMG_20171104_160904.jpg

Pozdrawiam, lepiej późno niż wcale :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.