Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mial ramki - srebrne :) nawet ma napis Suli :)

potwierdzone ze to on :)

to tego nie zauważyłem :decayed:

Ja również pozdrawiam kolegę Roberta :papa::decayed:

I rozwiewam wszelkie wątpliwości - tak to byłem JA :tongue4::kox:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mial ramki - srebrne :) nawet ma napis Suli :)

potwierdzone ze to on :)

to tego nie zauważyłem :decayed:

Ja również pozdrawiam kolegę Roberta :papa::decayed:

I rozwiewam wszelkie wątpliwości - tak to byłem JA :tongue4::kox:

no i wszytko jasne :cool1:

ja jechałem z kolegą hondą, więc nie było opcji żeby mnie rozpoznać :decayed:

Opublikowano

Trzeniu namierzony w stolicy :cool1:

stoi jego furka pod trinity park I na Domaniewskiej :decayed:

Pozdro

420ca40573086c96m.jpg

Opublikowano

Ciemny Avant widziany w Skierniewicach na parkingu obok WORDA o 13:20 na blachach ELW . Pozdrawiam kolegę :hi:

Opublikowano
Trzeniu namierzony w stolicy

stoi jego furka pod trinity park I na Domaniewskiej

Pozdro

Spoko juz wysyłam chlopaków odprowadzą auto :polew:

Sebmis dzis koło 17:30 na Modlińskiej :hi:

Opublikowano

Trzeniu namierzony w stolicy :cool1:

stoi jego furka pod trinity park I na Domaniewskiej :decayed:

Pozdro

420ca40573086c96m.jpg

zgadza się Kolego :decayed::hi:

pracujesz tam? :>

Opublikowano

Ciemny Avant widziany w Skierniewicach na parkingu obok WORDA o 13:20 na blachach ELW . Pozdrawiam kolegę :hi:

czyli gawron namierzony :cool1: pozdrawiam kolege :hi:
Opublikowano

PIXI w Sobotę na Bemowie jeździł ściągać kasę z ludzi.. :przebiegly::kox:

Pozdrawiam jeszcze raz :hi:

Nie ścigałem tylko byłem umówiony ... ale czy to jest jakś różnica :gwizdanie: Pozdrawiam :good:

Opublikowano

pozdrowienia dla Kierownika Srebrnej B5 Avant z blachami WB oraz naklejka klubowa na klapie spotkanej dzisiaj na ul Prostej w kierunku ONZ (stala pierwsza na swiatlach) ok 12:30 a potem dla Czarnego Sedana B5 z zmodyfikowanym Grillem bez logo Audi na balchach WWL (tez na ul Prostej)

Opublikowano

Trzeniu namierzony w stolicy :cool1:

stoi jego furka pod trinity park I na Domaniewskiej :decayed:

Pozdro

420ca40573086c96m.jpg

zgadza się Kolego :decayed::hi:

pracujesz tam? :>

tak jest :decayed:

gdybyś się dobrze rozejrzał to oprócz mojej zauważyłbyś jeszcze Nosferyczną A4 :cool1:

Opublikowano

Pozdrowionka dla Iversona, tym razem mijałem go w czwartek (30.04) koło Piotrkowa Trybunalskiego, pomykał w stronę Kielc.

Ja akurat leciałem Sprinterkiem busem na zachód.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego avanta B6 rejestracja SY lub SJ widzianego na wyjeździe z Katowic (kierunek Warszawa), dzisiaj koło godziny 14 :hi: Mrugałem Ci awaryjnymi :gwizdanie:

Opublikowano

Pozdrowionka dla Iversona, tym razem mijałem go w czwartek (30.04) koło Piotrkowa Trybunalskiego, pomykał w stronę Kielc.

Ja akurat leciałem Sprinterkiem busem na zachód.

pozdrowionka kolego , trzeba było na CB zagadać :decayed:
Opublikowano

Hołk spotkany dzis kolo Olsztynka :decayed:

Opublikowano

01.05 w Dolinie Prądnika widziane dwie A4

B6 czarny sedan blaszki KWA, B5 czarny sedan blaszki chyba CB

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

pozdrawiam Kolegę z ciemnego A4(B5) tablice chyba WWY około 21,00 trąbiącego na mnie na krzyżówce Grójecka/Korotyńskiego (skręcałem w lewo w Grójecką a Kolega pomknął prosto Korotyńskiego w stronę Urbanistów) Taki byłem zakręcony że nawet nie mrugnąłem awaryjnymi .

A tak poza tym to kto to ??? :gwizdanie:

Opublikowano

pozdrawiam Kolegę z ciemnego A4(B5) tablice chyba WWY około 21,00 trąbiącego na mnie na krzyżówce Grójecka/Korotyńskiego (skręcałem w lewo w Grójecką a Kolega pomknął prosto Korotyńskiego w stronę Urbanistów) Taki byłem zakręcony że nawet nie mrugnąłem awaryjnymi .

A tak poza tym to kto to ??? :gwizdanie:

hehe myślałem, ze mnie nie zauważyłeś :tongue4:

Opublikowano

W Koninie czarny avant B7 z naklejka klubowa - kto to?

Opublikowano

pozdrawiam Kolegę z ciemnego A4(B5) tablice chyba WWY około 21,00 trąbiącego na mnie na krzyżówce Grójecka/Korotyńskiego (skręcałem w lewo w Grójecką a Kolega pomknął prosto Korotyńskiego w stronę Urbanistów) Taki byłem zakręcony że nawet nie mrugnąłem awaryjnymi .

A tak poza tym to kto to ??? :gwizdanie:

hehe myślałem, ze mnie nie zauważyłeś :tongue4:

Dziś też Ciebie zauważyłem jak wracałem ze spota a ty jechałeś do promki około 21,00 Pzdr :good:

Opublikowano

szary sedan b6 z naklejeczką klubową na tylnej klapie widziany wczoraj koło 14 w Kraśniku (LKR ....) pzdr dla szofera :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.