Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne B5 avant z ramkami , wczoraj Falenica ul Poezji, nawet trąbiłem :) Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal : to ja pozwoliłem sobie stanąć pod twoim blokiem i pozwolę za pewne nie raz bo chatkę stawiam na przeciwko :D

Opublikowano

Moskal : to ja pozwoliłem sobie stanąć pod twoim blokiem i pozwolę za pewne nie raz bo chatkę stawiam na przeciwko :D

o ty dziku , to zapraszam na kawke jak bedziesz w poblizu , chyba Cie juz widziałem tam kiedyś gadałeś przez telefon a ja wyjezdzałem spod bloku. czaisz czy Ci umknęło ????

Opublikowano

dzis ok. 16-tej, outlet w Piasecznie (parking)

czarny avant (B6, WE XXXXX), ramki klubowe a z tylu naklejka na klapie

widzialem nawet kierownika, ktory stal przy aucie i zastanawialem sie czy podejsc, ale prawie zawsze spotykam klubowiczow jak jezdze Yarisem zony i tak jakos "nie wypadalo" :wink4:

chwilke pozniej dolaczyly 2 dziewczyny (i chyba Flyer?)

pozdrawiam :)

Opublikowano

widzialem widzialem :D zuwazlem kolega zatrzymal sie prawie :D nie spuszczam z oka swojego cacka :D a przez telefon ostatnio rozmawiam 24/H

Ps. no to bedziemy sasiadami :D

Opublikowano

W środę w Belgii na A4 łyknęło mojego Straliska czarne B7 na belgijskich blaszkach TUT.... z Klubową naklejeczką.

Pozdro

Opublikowano

Ps. no to bedziemy sasiadami :D

ciesze sie , coraz wiecej w Grodzisku aut klubowych :good:

Opublikowano

dzis ok. 16-tej, outlet w Piasecznie (parking)

czarny avant (B6, WE XXXXX), ramki klubowe a z tylu naklejka na klapie

widzialem nawet kierownika, ktory stal przy aucie i zastanawialem sie czy podejsc, ale prawie zawsze spotykam klubowiczow jak jezdze Yarisem zony i tak jakos "nie wypadalo" :wink4:

chwilke pozniej dolaczyly 2 dziewczyny (i chyba Flyer?)

pozdrawiam :)

Nie to nie był Flyer, a avant jest granatowy tylko przybrudzony...

A czy ten Yaris był czerwony ?

Opublikowano

Yaris byl szary, z naklejka apple'a na klapie (w A4 tez mam taka), wsiadalem do niego z synem, widziales nas, stalismy z 10 m od Ciebie, pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Yaris byl szary, z naklejka apple'a na klapie (w A4 tez mam taka), wsiadalem do niego z synem, widziales nas, stalismy z 10 m od Ciebie, pozdrawiam :hi:

aaaaaaa to już kojarzę :>

Pozduffka :good:

Opublikowano

chwilke pozniej dolaczyly 2 dziewczyny (i chyba Flyer?)

Spojrz w avatar Flyera i zobacz jak wyglada jego auto... byc moze bedziesz je spotykal, bo mieszka na Ursynowie i czesto lata Pulawska :D

Opublikowano

Michau, toc ja wiem jak wyglada, ale koles, ktory siadal do tylu z kolega Mario byl bardzo do Ciebie podobny :tongue4:

Opublikowano

Boberek w swoim boberkowozie namierzony dziś przed 14 pod Selgrosem :decayed:

Opublikowano

Czarne B6 sedan z ramkami klubowymi, zjeżdżający pod wiadukt przed BLUE CITY.

Niedziela ok. 15.00 - trąbiłem nawet, ale kierowca jakiś zamulony :polew:

Opublikowano

Czarne B6 sedan z ramkami klubowymi, zjeżdżający pod wiadukt przed BLUE CITY.

Niedziela ok. 15.00 - trąbiłem nawet, ale kierowca jakiś zamulony :polew:

adamooo ? :kox::polew:

Opublikowano

Dziki24 wczoraj znowu mijany 40 metrów od swojego nowego domu na ul. Różanej w Grodzisku , jechałem z przeciwka ciemną bepiuntku. pozdro :>

Opublikowano

Czarne B6 sedan z ramkami klubowymi, zjeżdżający pod wiadukt przed BLUE CITY.

Niedziela ok. 15.00 - trąbiłem nawet, ale kierowca jakiś zamulony :polew:

adamooo ? :kox::polew:

Być może, przemknąłem obok niego zbyt szybko :polew:

Opublikowano

w koncu udalo mi sie wypatrzec klubowicza na ulicy :decayed: pozdro dla kierownika czarnego b6 avant z klubowymi ramkami i nalepka na klapie rejestracja chyba WE widzianego na żwirki i wigury okolo 10:30. jechales w strone trasy lazienkowskiej na ktora zreszta wjechales na baaaaaaaaardzo poznym zoltym :gwizdanie: ja kulalem obok firmowa fabia wiec nie bylo sensu zaczepiac :wink4:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę mcm00 , spotkanego dzisiaj na starym moście w Puławach ok.18.00. Jechałem za Tobą mrygałem, machałem... Ładne lampki masz z tyłu... :good:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika ciemnej (czarnej bądź granatowej) B6 w avancie, na blaszkach WM *****, z klubowymi rameczkami, widzianego dziś ok. 13.00 w Mińsku Maz. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.