Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... Zamieniłem słowo z żoną kolegi.

Przemek uważaj :gwizdanie:

Właśnie się tak zastanawiam co bardziej zwróciło uwagę naklejka czy żona :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... Zamieniłem słowo z żoną kolegi.

Przemek uważaj :gwizdanie:

Właśnie się tak zastanawiam co bardziej zwróciło uwagę naklejka czy żona :naughty: :naughty:

Luzik ja również z żoną jechałem :)[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 12:45_________________________________________________

Pozdrowienia dla kierownika szarego sedana B6 na blachach WPR 00XXX spotkanego przed chwilą na rogu Domaniewskiej i Wołoskiej.

Pewnie Kokos albo Kokosowa

To nie była fura kokosa ani kokos :>

Opublikowano

Pozdro dla Moskala wylukanego wczoraj na BP w Grodzisku :kox:

Opublikowano

Pozdro dla Moskala wylukanego wczoraj na BP w Grodzisku :kox:

mogłeś sie zatrzymać , byśmy pogadali :kox::polew:

Opublikowano
:) pozdrowieni dla kierowcy czarnego b6 z naklejką klubowa widziany dziś w Olsztynie obok Dworca o 7.40 :hi:
Opublikowano

Booster namierzony o 16 w Rusocinie :przebiegly:

Opublikowano

Moskalowy przecinak namierzony o 18:40 w Otrębusach :tongue4:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 kombi LC**** tak samo czerwonej jak moja :evil: na trasie siekierkowskiej dzis koło 20.

:hi: Dzięki! Pamiętam kolegę z tablicami WWL chyba.

:good:śliczna furka i kolorek :thumbup:

Opublikowano

Okolo 7:50 na Lopuszanskiej ciemne B5 z ramkami klubowymi. Rej: BLM... Pozdrowionka :hi:

Opublikowano

.i.KALI.i. chyba dzisiaj widziany w na odcinku miedzy ozarowem a babicami. Migalem swiatlami karetki ale chyba sie nie zorientowal :tongue4:

Opublikowano

ok godz 12 między mostem Grunwaldzkim a Pokoju widziane ciemne B5 z ramkami klubowymi. Rej: WHS... Pozdrowionka

Opublikowano

wczoraj Tarnobrzeg ul.Kopernika na parkingu , szare B7 S4 KR20... ,ktoś od nas??

Opublikowano

Czerwony Avant B5 zaparkowany w Zegrzu. Numery rejestracyjne DMI XXXX.

Opublikowano

Granatowy sedan na WLI o ile dobrze pamietam widziany w czwartek przy wjezdzie na grota z wislostrady, z naklejkami klubowymi. Ten który się wpierda*** na samym końcu wjazdu :decayed: przyznać się kto to??

Opublikowano

Pozdrowienia dla Topora który dziś dostrzegł mnie koło Biedronki ;)

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 kombi LC**** tak samo czerwonej jak moja :evil: na trasie siekierkowskiej dzis koło 20.

:hi: Dzięki! Pamiętam kolegę z tablicami WWL chyba.

:good:śliczna furka i kolorek :thumbup:

Tabliczki WH :tongue4:

Opublikowano

Czarne Audi A4 1.8T rejstracje SR ciemne lampy tyl w Gliwicach hmm kto to ??

Opublikowano

wczoraj na naramowickiej około 17 szare b7 avant PZ93...ktoś od nas :mysli:

Opublikowano

wczoraj na naramowickiej około 17 szare b7 avant PZ93...ktoś od nas :mysli:

cześć ja jechałem naramowicką ok 17 :cool1: pozdrawiam :hi:

Opublikowano

wczoraj na naramowickiej około 17 szare b7 avant PZ93...ktoś od nas :mysli:

cześć ja jechałem naramowicką ok 17 :cool1: pozdrawiam :hi:

hmmm nie poznałem Cię :gwizdanie:

a jak kawa dobra była :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.