Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mam wrażenie że na Chełmońskiego widziałem ciemną b7 z rameczkami ... więc w okolicach już nas więcej się robi.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj znowu franio namierzony na Inflanckiej

dodatkowo chyba ragusa autko namierzylem

Raguś to twoj civic stal dzisiaj tyz na inflanckiej WU 621XX ?

Opublikowano

Raguś to twoj civic stal dzisiaj tyz na inflanckiej WU 621XX ?

On ma LLB :wink4:

Opublikowano

Raguś to twoj civic stal dzisiaj tyz na inflanckiej WU 621XX ?

On ma LLB :wink4:

:decayed::good:

Na razie opuściliśmy Inflancką :wink4:

Opublikowano

a juz mialem nadzieje ze ja ciebie wypatrzylem a nie ty mnie :D

Opublikowano

Srebna A4 w pruszkowie przy MC z naklejką klubową blaszki WPR 0*961 we wtorek :hi: przyznac sie kto to taki

Opublikowano

A czyją B6 Avant widzialem dzisiaj pod Fortem Wola ok 18? Blachy ES 25XXX :>

Opublikowano

Srebna A4 w pruszkowie przy MC z naklejką klubową blaszki WPR 0*961 we wtorek :hi: przyznac sie kto to taki

a nie Atlas-grau ? jeżeli tak to moze być tylko KOKOS :naughty:

Opublikowano

Wczoraj o 16 przy zjeździe z Prymasa na Jerozolimskie widziałem czarne B6 na blachach Wk z pakietem chrom na zwykłych felgach.

Jechałem białą skodą praktik chwile przed kolegą chwilę za a chwilę z boku w kierunki pruszkowa.

pozdr.

Opublikowano

Rzeszow ul. Targowa :> srebrne B5 Avancik kolo 15.00 numery LTM .....naklejka klubowa

Opublikowano

Janki, parking pod Ikeą, pozdrawiam kierownika ciemno granatowego avanta B6, rameczki klubowe i naklejka z tyłu, rejestracja WE stanałem obok i stałem dwie godziny łażąc po Ikei (ok16-18), ale jak wróciłem dalej stałeś.

Pozdro

Opublikowano

Witam Panowie i Panie. Dzisiaj kilka autek na SummerCarsParty tak ładnie zaparkowane... :naughty: Pozdrowienia... :hi:

Opublikowano

Ja również pozdrawiam chłopaków z SCP !!! I dzięki za użyczenie grilla. :)

Opublikowano

dzis o 14:30 Siemiatycze ciemne b6 kombi ramki i naklejka klubowa. stalismy z krzynkiem na motorach razem 7 maszyn pozdrawiam[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 21:46_________________________________________________rejestracja WF

Opublikowano

w piatek 25.09 wieczorem, w Olsztynie na myjni przy Real'u. Srebrne, na niemieckich numerach Audi RS4!!!!! przekozackie :kox:

wlasciciel jakis chyba polskiniemiec, niesympatyczny, ale fura marzenie :kox:

Opublikowano

Czarna B5 naklejka na klapie na nr WD*** widziana o kolo godziny 13 na ul. Warszawskiej w Kozienicach:) pozdrawiam kierownika

Opublikowano

Czarna B5 naklejka na klapie na nr WD*** widziana o kolo godziny 13 na ul. Warszawskiej w Kozienicach:) pozdrawiam kierownika

To sem był ja :) Na tygodniach jeszcze felunek zmieniony będzie bo się średnio na kołpaczku prezentował:) Z dymiącą głową po weekendzie wracałem do Wawki.

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Czerwona B5 w piątek 25, na przeciwko szpitala na Szaserów, pozdro :hi:

Opublikowano

Czerwona B5 w piątek 25, na przeciwko szpitala na Szaserów, pozdro :hi:

to był Franio :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.