Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z kim dzisiaj leciałem lubelską z jakieś 20km :naughty: Szary avant B5 na ZS załadowany po dach :decayed:

Pozdro dla kolegi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok godziny 15 widziane srebrne B6 sedan na tablicach SK ... na parkingu przy tesco Lublin i to samo auto o 18.30 na Sikorskiego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek koło 16 na ulicy Grażyny w Lublinie srebrne/siwe b6 LU.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne (granat lub czarny) b5 avant na glebie i ładnym kole widziane dziś przy Tesco w Piastowie, blachy WPR + ramki, kierownik duży i krótko ścięty :decayed: Wyjeżdżałem z Tesco w kierunku Alej a Ty jechałeś w stronę wiaduktu w Piastowie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie B6 na WWL .... na 17' :naughty: kolo godziny 18-20 pod decathlonem na targówku :decayed: Nawet chyba gralem z nim w pilke hehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie B6 na WWL .... na 17' :naughty: kolo godziny 18-20 pod decathlonem na targówku :decayed: Nawet chyba gralem z nim w pilke hehe :kox:

Dzieki. Na pewno musielismy razem grać bo tylko po to ostatnio jeżdże do decathlonu. Może jakis meczyk znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo wczoraj w biedronce :P sorki za późno zaczaiłem że to logo na Twoim polarze to A4 klub :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo wczoraj w biedronce :P sorki za późno zaczaiłem że to logo na Twoim polarze to A4 klub :wallbash:

stał na promocji Danio przebrany za małego głoda ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj pozdrawiam szare b6 avant KCH... na alejach, trąbiłem i mrugnąłem awaryjnymi ale jako że nie mam z tyłu klubowej tylko z przodu na rejestracji, mało kto mnie kojarzy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory wesolek w srebrnym avancie B6, na blachach WZW chcial mnie dzis przejechac na przejsciu dla pieszych, w Piasecznie na skrzyzowaniu kolo Orlen i Samejryby?? :evil::naughty:

To ja :decayed: wiozłem chorą kobietę i się śpieszyło... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziane a4 avan na mikołowskich blachach jechal w strone mikolowa z łazisk , wlepka na tylnej klapie

Jak czarne to ja. Pozdrawiam :)

to było takie szary metalik czy jakoś tak , ja jechałem za nim srebna A6 na sk

Teraz od 2 miechów siedze na łaziskach i widziałem chyba twoja fure pare razy , choć wlepy nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...