Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwone B5 w kombi zaparkowane na przeciwko stacji Orlen w Grodzisku Mazowieckim rej LC **** pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyja furmanka stała wczoraj porzucona pod Leroy Merlin na Targówku?

zdjcie0217l.jpg

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pod Carrefour w Radomiu na blachach SJ...chyba granatowe B6, ciezko poznac bo lekko przykurzone :wink4: wlepka na klapie

Pozdrawiam

image.jpg

rewelacyjne parkowani :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok chyba 11:00 ul.Sanguszki czerwony avancik na WN..... z klubowymi ramkami.Niezła ściema szybek.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone B5 w kombi zaparkowane na przeciwko stacji Orlen w Grodzisku Mazowieckim rej LC **** pozdrawiam :hi:

To ja wpadłem do żonki siostry na kawkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna b5 EKU przed 18 w Grodzisku - pozdrawiam kierownictwo :hi:

również pozdrawiam kierownika srebrnego B6 na blachach WGM CT** :wink4:

Czarna b5 EKU przed 18 w Grodzisku - pozdrawiam kierownictwo :hi:

Szamek był u mnie po fotele :wink4:

dobrze mówi polać mu :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto :mysli: dziś u mnie na rewirach ( ochota - Urbanistów ) :evil: prawie pod klatką zaparkował :mysli: WJ **** czarna B6 w kombi , ramki klubowe :good:

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyja furmanka stała wczoraj porzucona pod Leroy Merlin na Targówku?

zdjcie0217l.jpg

Pozdro :hi:

To moja adela, a kolegi nie widziałem jak porzucałem furkę na parkingu.

Pozdrawiam K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo wczoraj widziałem na al.Krakowskiej...?

spit_image.php?session=c7247eb42f795fc7903487bfaac6a9b2c47620825ef3deb940f322849b26c05641aa1dfc0941e07ef3d53fdb46727c246f895c7d3652e86cc654a693719c34bdde6704f3

Pozdro :>

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:46_________________________________________________to było wczoraj...

a dzisiaj na tej samej drodze (w kierunku Janek)...

spit_image.php?session=c7247eb42f795fc7903487bfaac6a9b2c47620825ef3deb940f322849b26c05641aa1dfc0941e07ef3d53fdb46727c246f895c7d3652e86cc654a690729531b8de6102f9

Pozdrowienia dla kierownika i przeuroczej pasażerki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w korku pod pomnikiem lotnika widziałem te B5 avant poliftowe na numerach WG.Na tych felgach fajnie się prezentuję.pozdrawiam również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Łodzi na Śmigłego Rydza przy Narutowicza ok.14.45 Grafitowe A4 B6 Avant - wlepka na tylnej klapie :good: :good: :good:

Pozdro dla kierownika :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo miajałem dzisiaj Grodzisku na wiadukcie kolejowym około 18:45 ???? Ciemna B5 w sedanie na 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam o ile mnie wzrok nie pomylił dzisiaj ok godziny 17:15 koło sklepu w prawiednikach okolice lublina niebieski polift b5 z tyłu antena cb na klapie , klubowa ramka na tablice z tyłu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Aleksandrowskiej w Łodzi (okolice Żabieńca) ponownie widziałem seledynowego/morskiego (dziwny ten lakier jakiś :D ) Avanta B5 EZG 7..W z klubowymi ramkami.

Ujawni się Kolega, czy na zawsze pozostanie "nieznajomy" ? :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często w okolicach Milanówka i Brwinowa widuje czarne b5 na glebie, 17", czarnych lampach z tyłu i tablicach WPR z ramkami klubowymi. Machałem, migałem i zero odzewu :disgust:

Dodatkowo bardzo często mijam się w Brwinowie z czerwonym RS4 b7 na WPRach, to nasze czy nie nasze ? Fura jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w korku pod pomnikiem lotnika widziałem te B5 avant poliftowe na numerach WG.Na tych felgach fajnie się prezentuję.pozdrawiam również

Krzyniek? ale on chyba nie miał felg :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często w okolicach Milanówka i Brwinowa widuje czarne b5 na glebie, 17", czarnych lampach z tyłu i tablicach WPR z ramkami klubowymi. Machałem, migałem i zero odzewu :disgust:

Dodatkowo bardzo często mijam się w Brwinowie z czerwonym RS4 b7 na WPRach, to nasze czy nie nasze ? Fura jest :kox:

Też często widuję oba auta, w tej czarnej B5 jeździ jakaś panna, to czerwone to rs :mysli: a przypadkiem nie zwykła esa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...