Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

28.3.2011 - okolice Schell-a - Grodzisk Mazowiecki - widziany Tosik - pozdro :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Pozdro dla kierownika w srebrnym A4 B5 1.9 TDI, pociskałeś za mną na wale międzeszyńskim około godziny 11 :good:
Opublikowano

Szary-siwy sedan B6 WGM... widziany w południe na drodze Grodzisk Maz. - Błonie, wlepa A4, pozdro

Opublikowano

Dzisiaj na wylocie z Serocka - bliźniaczy avant WWY:)

Pozdrowienia dla kierownika i :hi: za czujność :wink4:

również pozdrawiam :)[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:48_________________________________________________

Dzisiaj na wylocie z Serocka - bliźniaczy avant WWY:)

Pozdrowienia dla kierownika i :hi: za czujność :wink4:

ten sam avancior namierzony dziś w Wyszkowie pod kebabem :przebiegly:

coś trzeba jeść :D

Opublikowano

Dziś w Łodzi na Śmigłego-Rydza ok 10.20 widziany czarny B6 sedan EL 54.... podkładki klubowe oczywiście :good: :good:

Pozdrowionka dla kierownika :wink4: :wink4: :wink4:

Pozdro,pozdro ziomal :> :thumbup:

Opublikowano

Pozdrowienia dla srebrnego a4 b6 s-line WW918...S spotkanego na Włochach :)

Opublikowano

pozdrawiam właściciela grafitowego B6 Avant PGS, który właśnie stoi u mnie pod blokiem :hi: zmień te zimówki :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj na DK8 około 13:00 w strone Rawy leciał ciemny kondon B5 na KLI.......

Pozdro , ja stałem w korku naprzeciwko. :hi:

Opublikowano

Dzisiaj na DK8 około 13:00 w strone Rawy leciał ciemny kondon B5 na KLI.......

Pozdro , ja stałem w korku naprzeciwko. :hi:

Góral.tz :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj na DK8 około 13:00 w strone Rawy leciał ciemny kondon B5 na KLI.......

Pozdro , ja stałem w korku naprzeciwko. :hi:

Góral.tz :decayed:

Potwierdzam to mogl byc goral :)

Opublikowano

Potwierdzam to mogl byc goral :)

zauwazyłem auto w ostatniej chwili , gdybym widział go z daleka to poznałbym tego kiernoza :decayed:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z szarej B5 rej. nie zauważyłem, ok. 13 na radońskiej mijaliśmy się, zagadałem na CB ale odzewu nie było.

Opublikowano

Dzisiaj(ok 16) widziany zielony polift sedan B5 na LWL z wlepą na klapie w Rykach lecący na wawe. Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

Dzisiaj(ok 16) widziany zielony polift sedan B5 na LWL z wlepą na klapie w Rykach lecący na wawe. Pozdro dla kierownika :hi:

Pozdrawiam kolegę! Mijaliśmy się, czy gdzieś stałeś, bo ja nikogo z klubu nie wypatrzyłem? Do zobaczenia na drodze :hi:

Opublikowano

Dzisiaj(ok 16) widziany zielony polift sedan B5 na LWL z wlepą na klapie w Rykach lecący na wawe. Pozdro dla kierownika :hi:

Pozdrawiam kolegę! Mijaliśmy się, czy gdzieś stałeś, bo ja nikogo z klubu nie wypatrzyłem? Do zobaczenia na drodze :hi:

na pasach stałem :wink4:

Opublikowano

pozdro dla szarego B5 spotkanego na pokornej przy osiedlu murano - ucinal pogawedke z taksiarzem

ramki nasze wklejka batalionu i nie wiem czy tez nasza. blach nie dopatrzylem :)

Opublikowano

Pozdro dla kierownika co pieczolowicie odkurzal swoja srebrna B6 avant LRY na orlenie w Rykach :naughty:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika co pieczolowicie odkurzal swoja srebrna B6 avant LRY na orlenie w Rykach :naughty:

Klubowe na LRY same B5 :tongue4:

Jeszcze :naughty:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika co pieczolowicie odkurzal swoja srebrna B6 avant LRY na orlenie w Rykach :naughty:

Klubowe na LRY same B5 :tongue4:

Jeszcze :naughty:

nie same :naughty: a ta srebrna to chyba odkupiona od kogoś z forum, wlepe ma, ale na forum nie widu nie słychu :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj Moro przyłapany na Stawki .. stałem z Kolkovem a panicz nawet nie oczaił tak znanych osobistości :decayed:

Ps. Powiedz gdzie parkujesz to zedrę Ci te fajansowe stikery :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.