Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś przed 13 na obwodnicy Radzymina widziane czarne B7 WOS **** z ramkami klubowymi. Mrugałem awaryjkami :wink4:

Pozdro :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis kolo 18 przy Metrze Marymont mijalem czarnego sedana B5 na stalowkach, blachy WX, naklejka na klapie... wymienilismy spojrzenia :decayed:

kto to?

z poczatku myslalem, ze CoLo, ale raczej nie :mysli:

Opublikowano

Dzis kolo 18 przy Metrze Marymont mijalem czarnego sedana B5 na stalowkach, blachy WX, naklejka na klapie... wymienilismy spojrzenia :decayed:

kto to?

z poczatku myslalem, ze CoLo, ale raczej nie :mysli:

O 18 to juz bylem w pracy wiec to nie Ja :) Pozatym moje blachy to WJ ;)

Opublikowano

Dzis kolo 18 przy Metrze Marymont mijalem czarnego sedana B5 na stalowkach, blachy WX, naklejka na klapie... wymienilismy spojrzenia :decayed:

kto to?

z poczatku myslalem, ze CoLo, ale raczej nie :mysli:

PRZEEMAS? ledy tył i hid xenon przód? :decayed:

Opublikowano

Ciekawe, kiedy mnie ktoś spotka :kox:

Opublikowano

Dzis kolo 18 przy Metrze Marymont mijalem czarnego sedana B5 na stalowkach, blachy WX, naklejka na klapie... wymienilismy spojrzenia :decayed:

kto to?

z poczatku myslalem, ze CoLo, ale raczej nie :mysli:

:hi: Moje rejony :naughty:

Opublikowano

z poczatku myslalem, ze CoLo, ale raczej nie :mysli:

nie zauważyłbyś fmica w zderzaku ??? :gwizdanie:

Opublikowano

Granatowe B5 kombi w dizlu z Legionowa kto tym jeździ bo często je widuję :mysli:

Opublikowano

nie zauważyłbyś fmica w zderzaku ??? :gwizdanie:

on stal w sznurze aut, a ja przejezdzalem obok (w tym samym kierunku), wiec ciezko zauwazyc fmic :tongue4:

Opublikowano

nie zauważyłbyś fmica w zderzaku ??? :gwizdanie:

on stal w sznurze aut, a ja przejezdzalem obok (w tym samym kierunku), wiec ciezko zauwazyc fmic :tongue4:

aaaaa

napisałeś :

Dzis kolo 18 przy Metrze Marymont mijalem czarnego sedana B5

mija sie z naprzeciwka , w tym samym kierunku sie wyprzedza :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:zyzol:
Opublikowano

on stal w sznurze aut, a ja przejezdzalem obok (w tym samym kierunku), wiec ciezko zauwazyc fmic :tongue4:

aaaaa

napisałeś :

Dzis kolo 18 przy Metrze Marymont mijalem czarnego sedana B5

mija sie z naprzeciwka , w tym samym kierunku sie wyprzedza :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wyprzedza się w tym samym kierunku pod warunkiem, że oba pojazdy się poruszają a on stał więc go OMIJAŁ :gwizdanie:

Przemieszczanie się obok:

* nie poruszającego się uczestnika ruchu lub przeszkody nazywa się omijaniem;

* uczestnika ruchu poruszającego się w przeciwnym kierunku nazywa się wymijaniem;

* uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku nazywa się wyprzedzaniem.

Opublikowano

z 20 min temu (14:30) rog JPII i Jerozolimskich czarne B6 Avant w strone rotundy

Blachy WL

Obtrabiony i wymachany - ja jechalem skuterem :)

Pozdro

Opublikowano

Dziś ok 16.30 czarna esa w avancie bez tablicy z przodu na Al.Krakowskiej :hi:

Opublikowano

Dziś ok 16.30 czarna esa w avancie bez tablicy z przodu na Al.Krakowskiej :hi:

Buba :cool1:

Opublikowano

z 20 min temu (14:30) rog JPII i Jerozolimskich czarne B6 Avant w strone rotundy

Blachy WL

Obtrabiony i wymachany - ja jechalem skuterem :)

Pozdro

Również pozdrawiam :wink4:

Opublikowano

Dziś ok 16.30 czarna esa w avancie bez tablicy z przodu na Al.Krakowskiej :hi:

Buba :cool1:

a gdzie buba ma tablice ????

Opublikowano

Buba nie potrzebuje tablic :kox:

Opublikowano

Dziś ok 16.30 czarna esa w avancie bez tablicy z przodu na Al.Krakowskiej :hi:

Buba :cool1:

a gdzie buba ma tablice ????

przy ostatnim killu zostala zassana przez dolot :kox:

Opublikowano

dziś ok 12:00 na Żołnierskiej widziana czarna B6 w Avant z klubowymi ramkami na WKZ ****. Pozdro :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.