Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne B6 Avant, blachy WK na Przasnyskiej - czyje to ?

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika b5 na Reymonta na WX..722.

Opublikowano

Wczoraj na trasie 7 w strone wawy... jasny avant blachy LRA... :hi: podrawiam kolege ja jechalem z kumplem a3 :cool1:

Opublikowano

Wczoraj po 11:00 widziany na ul.Siennej ciemny avancik na WI***** obklejony znakiem OOOO.Pozdrawiam.

MOJ PAZDZIOCH :thumbup: :thumbup: :lol1::banan:

też widziałem kolege... na Siennej właśnie około 11 :D... jakas ustawka to była chyba

Opublikowano

Kto dzisiaj wyjezdzal z WUMu B7 w avancie ok 16.20??

Opublikowano

Kto dzisiaj wyjezdzal z WUMu B7 w avancie ok 16.20??

jak głośno klekotało to Kali , wczoraj był u mnie po 21:00 i dzisiaj 3 sasiadów ze skargami :decayed:

Opublikowano

jest diesel są skargi :polew: :polew:

Opublikowano

Wczoraj na trasie 7 w strone wawy... jasny avant blachy LRA... :hi: podrawiam kolege ja jechalem z kumplem a3 :cool1:

Że ja? :mysli: B5? Coś mi świta :naughty: koło 17.00? Al. Krakowska? :) Obok siebie jechaliśmy? :mysli:

Opublikowano

Wczoraj po 11:00 widziany na ul.Siennej ciemny avancik na WI***** obklejony znakiem OOOO.Pozdrawiam.

MOJ PAZDZIOCH :thumbup: :thumbup: :lol1::banan:

też widziałem kolege... na Siennej właśnie około 11 :D... jakas ustawka to była chyba

ja pracuje wlasnie w waw towers wiec czasami mozna moja fure tam spotkac - a przynajmniej do momentu az sie na 2 kolka przesiade :D

Opublikowano

Wczoraj na trasie 7 w strone wawy... jasny avant blachy LRA... :hi: podrawiam kolege ja jechalem z kumplem a3 :cool1:

Że ja? :mysli: B5? Coś mi świta :naughty: koło 17.00? Al. Krakowska? :) Obok siebie jechaliśmy? :mysli:

:bag: sory nie dodalem ze B6 :wink4:

Opublikowano

:bag: sory nie dodalem ze B6 :wink4:

B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? :blink::mysli:

Opublikowano

Wczoraj ~ 19 , A4 w kierunku Wrocławia - mijałem srebrną A4 Avant na tablicach SZO - po minięciu mrugneła długimi , czyje to ? :>

Opublikowano

:bag: sory nie dodalem ze B6 :wink4:

B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? :blink::mysli:

Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu :cool1:

Opublikowano

:bag: sory nie dodalem ze B6 :wink4:

B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? :blink::mysli:

Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu :cool1:

kileer pewnie...

Opublikowano

:bag: sory nie dodalem ze B6 :wink4:

B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? :blink::mysli:

Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu :cool1:

hmm. wszytsko może by się zgadzało ale ja mam blachy LZA :decayed:

Opublikowano

:bag: sory nie dodalem ze B6 :wink4:

B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? :blink::mysli:

Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu :cool1:

hmm. wszytsko może by się zgadzało ale ja mam blachy LZA :decayed:

:>

Opublikowano

na Jana Pawła o 10:40 B5 czerwony avant WY 14.... czy jakoś tak :naughty:

Opublikowano

:bag: sory nie dodalem ze B6 :wink4:

B6 na tabl. rej. LRA z klubowymi oznaczeniami? :blink::mysli:

Tak... Taki piaskowy kolor, avant , ciemne szybki , naklejka na szybie MR motors , 2 tlumiki czyli quattro no i diesel... aha jeszcze mala antenka cb na dachu :cool1:

hmm. wszytsko może by się zgadzało ale ja mam blachy LZA :decayed:

a moze i LZA :decayed: W takim razie pozdrawiam :hi: Wyjezdzales na 7 tam z wiaduktu gdzie sie na leszno sie jedzie :cool1:

Opublikowano

16:40 dzisiaj... czarne B7 blachy WGM... z wlepą klubową na klapie... widziane na Połczyńskiej koło Fortu Wola... obtrąbiłem, mrygnąłem... ale ciekawe kto to?

Opublikowano

Z kim pod rotundą wymieniliśmy pozdrowienia w niedzielę rano :) srebrna b6 w avancie ramki klubowe były, pogoniliśmy troszkę marszałkowską :kox: ja jechałem srebrnym alfem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.