Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika A4 B5 na blachac Ostródzkich spotkanego na trasie Olsztyn-Ostróda, był kontakt na CB :wink4:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto jechał dziś za mną srebrną b6 w avancie blaszki WGM CT6* w grodzisku przy Shellu ? Pozdrawiam kierownika leciałem Seiakiem niebieskim puściłem awaryjki dwa razy :good:

Opublikowano

kto jechał dziś Toruńską w korku w stronę marek, kierowca mijany 3 razy trąbiłem ale nie zauważył, czarne b6 avant, rej WA ... ramki klubowe i naklejka, kierowca blondyn w okularach :)

pozdro

Opublikowano

Dziś na Woli przy ul. Krysta około 18.30 widziane b5 sedan kolor sebrny WPY 75*R kto to :mysli:

Opublikowano

Zielone a4 B5 (WW xxxxR)ok 18 widziane na al. krakowskiej na wysokosci 17 stycznia a za kiera leidis :naughty: pozdrowienia :hi:

Opublikowano

Kto to ? Dziś około południa widziany na ul.Północnej w Łodzi granatowe B6 Avant nr EL14....naklejka klubowa na tylnej klapie :mysli:

Opublikowano

Wybrałem się zwiedzić stare kąty w Sk-cach i na widoku namierzone rameczki na szarej B5 :hi: okolice Sucharskiego.

Opublikowano

Dziś srebrne a4 b5 avant około 15-stej wlepa 3D na klapie Al. Jerozolimskie przy Reducie ..... obtrąbione chyba z 10 razy :naughty: - i łapka też była , Kto to :mysli:

Pozdrowienia :hi:

Opublikowano

Dziś srebrne a4 b5 avant około 15-stej wlepa 3D na klapie Al. Jerozolimskie przy Reducie ..... obtrąbione chyba z 10 razy :naughty: - i łapka też była , Kto to :mysli:

Pozdrowienia :hi:

Witam :hi:. Widziałem, słyszałem, pozdrawiam fajne b6 :good:

Opublikowano

kto porzucił czarne B6 sedan WE **** ze starymi ramkami, na parkingu pod GoSportem na Ursynowie dziś ok 19 :?:

Opublikowano

Siemanko :wink4:

A4 B7 Avant w nocy z poniedziałku na wtorek pod szpitalem dziecięcym w Łodzi na ul. Pankiewicza (dawna SPORNA)

Nr rej. DW........ Ktoś się przyzna :naughty: :naughty: oczywiście oznaki klubowe w postaci naklejeczki na tyle :good: :good:

Opublikowano

:hi:

Spotkana a4 b5 na WL 600..... na dworcu zachodnim. pozdrawiam

Opublikowano

kto porzucił czarne B6 sedan WE **** ze starymi ramkami, na parkingu pod GoSportem na Ursynowie dziś ok 19 :?:

Carlos :mysli:

Opublikowano

Srebrne B5 sedan DL wgniotka na lewym blotniku.

Ramki chyba klubowe (w tramwaju bylem)

dzisiaj ok 8:20 na Jana Pawla na wysokosci ATRIUM w strone ONZ

Pozdrawiam

PS Kto to ? Nassz ?

Opublikowano

B6 Avant ciemny granat TOS xxxxx podejrzane dziś w w-wie na parkingu przy promenadzie :hi:

Opublikowano

Wczoraj ok. godz. 21.30 na Kondratowicza w Warszawie koło Tesco widziany klubowy, srebrny B6 Avant o nr. rej ZS 2999K :naughty: pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

Cantona widziany dziś na wylocie z Milanówka w stronę Pruszkowa ok 14 :wink4:

Pozdro :good:

Opublikowano

dziś namierzona na Miłobędzkiej w Wawie, porzucona, przysypana śniegiem czarna B6 Avant na blachach TK **** z wlepą klubową :przebiegly:

kto porzucił czarne B6 sedan WE **** ze starymi ramkami, na parkingu pod GoSportem na Ursynowie dziś ok 19 :?:

Carlos :mysli:

Adaś, Carlos ma Avanta :wink4:

Opublikowano

dziś namierzona na Miłobędzkiej w Wawie, porzucona, przysypana śniegiem czarna B6 Avant na blachach TK **** z wlepą klubową :przebiegly:

kto porzucił czarne B6 sedan WE **** ze starymi ramkami, na parkingu pod GoSportem na Ursynowie dziś ok 19 :?:

Carlos :mysli:

Adaś, Carlos ma Avanta :wink4:

:doh1: znów ze starości nie doczytałem :embarrassed:

Opublikowano

Twardogóra, poliftowy srebrny sedan blachy DOL 21*** z klubowymi rameczkami. Pozdro dla kierownika :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.