Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakies takie blekitne B6 w avancie widziane dzisiaj w Busku Zdroju z rameczkami a tablice chyba zaczynaly sie na Kxxxxxx nie wiem czy nie ciagnol przyczepki . Pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis na al. krakowskiej na wysokosci okecia, srebrne b6 avant okolo godz 15, kto to? :) :) :hi:

Moje rewiry :naughty: ...pamiętasz jakiś szczegół

2 posty pod moim popatrz :decayed:

:bag: nie zauważyłem .....

Opublikowano

:hi:

Wczoraj wieczorem: Pruszków - Al. Jerozolimskie/B.Prusa

dsc02145w.jpg

Pozdro dla kierownika. Migałem długimi, ale kierownik chyba miał za dużo śniegu na tylnej szybie... :naughty:

:decayed:

Opublikowano

takiego oto rodzyna wyhaczyłem dzisiaj w Jankach

kupalg.jpg

ta nedzna kopia naszego forum jeszcze istnieje ??? orientuje sie ktoś ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kogo z mińska otrąbiłem dzisiaj? :naughty:

Opublikowano

takiego oto rodzyna wyhaczyłem dzisiaj w Jankach

kupalg.jpg

ta nedzna kopia naszego forum jeszcze istnieje ??? orientuje sie ktoś ??? :kox: :kox: :kox:

tez w lublinie widzialem a4 z takimi ramkami

Opublikowano

ja widziałem takie ramki na wózku :naughty: a właściciel krzyczał zbieram złom :decayed:

Opublikowano

dziś 16:40 trasa Lubelska w stronę Wawy, mniej więcej na wysokości Otwocka niebieskie (granatowe?) b6 sedan klapa US. rej. LSW? pozdrowienia dla kierownika :hi:

Opublikowano
:hi: kogo dziś widziałem na wylocie z Wa-wy w stronę Katowic ok 20, srebrny avant b6 na blachach WGM.....zakładam, że zajarzył kolega bo na awaryjne odpowiedział długimi :naughty: pozdrawiam :hi:
Opublikowano

31.12 TOM77 mijany na wislostradzie blisko zjazdy na most Grota :kox:

Opublikowano

Dzisiaj w Trzebnicy, parking pod Intermarche. Niebieskie A4 avant,zderzak od S4 bez zaślepek od sprysków :decayed: A może to nawet była eSka?? :mysli: Tablice: LSR 65xx. Pozdrawiam. Kto to?

jako ze jestem z trzebnicy, widzialem , to nie eska, przedni zderzak od s4, jesli dobrze pamietam na klapie mtm? , chyba wital sie w dziale newbee, ze ma dlubnietego mtm, albo cos pokreciłem , właściciela nie znam

Opublikowano

Dzisiaj w Wrocku w okolicach pl. Jana Pawła II, srebrne B5 na Kłodzkich numerach (DKL), z naszymi ramkami. Migałem światłami i machnąłem ręką, ale nie dostałem odpowiedzi. Pozdrawiam.

Opublikowano

wroclaw teczowa zaparkowany srebny avant i poniedzialek legnicka pod salonem plusa srebny avant dlu...

Opublikowano

Srebrne A4 B6 Avant ZS 299XX zaparkowane dziś na ul. Suwak.

Szare A4 B6 sedan WPR XXXX na parkingu Galmoku (góra)

Opublikowano

Dziś przed 15 ciemna A4 B5 sedanik 1.8T wjeżdżała do Carrefour-a w Zamościu nr rej LZA 124** i wlepa na klapie kto to?

Opublikowano

gościu ode mnie ze wsi ale raczej kupił już tak auto z wlepą, kiedyś go zaczepię i zapytam

Opublikowano

Dzisiaj w Wrocku w okolicach pl. Jana Pawła II, srebrne B5 na Kłodzkich numerach (DKL), z naszymi ramkami. Migałem światłami i machnąłem ręką, ale nie dostałem odpowiedzi. Pozdrawiam.

Cześć,

Przepraszam, ale rozmawiałem przez telefon i czegoś szukałem, zobaczyłem w ostatniej chwili i nie zdążyłem :hi:... Pozdrawiam.

Opublikowano

Dzisiaj w Wrocku w okolicach pl. Jana Pawła II, srebrne B5 na Kłodzkich numerach (DKL), z naszymi ramkami. Migałem światłami i machnąłem ręką, ale nie dostałem odpowiedzi. Pozdrawiam.

Cześć,

Przepraszam, ale rozmawiałem przez telefon i czegoś szukałem, zobaczyłem w ostatniej chwili i nie zdążyłem :hi:... Pozdrawiam.

hehe ladnie ;]

Opublikowano

pozdrawiam b6 czarne kombi s-line strąbione dzisiaj na radzymińskiej na wysokości Stacji Lukoil, klubowe ramki, chyba nawet kiedyś u mnie tankował,

Pozdro

Opublikowano

Dzisiaj w Wrocku w okolicach pl. Jana Pawła II, srebrne B5 na Kłodzkich numerach (DKL), z naszymi ramkami. Migałem światłami i machnąłem ręką, ale nie dostałem odpowiedzi. Pozdrawiam.

Cześć,

Przepraszam, ale rozmawiałem przez telefon i czegoś szukałem, zobaczyłem w ostatniej chwili i nie zdążyłem :hi:... Pozdrawiam.

Widziałem, że miałeś telefon przy uchu, ale już nie chciałem tego pisać.;-)

Jeszcze raz pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.